Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 99

Tema: Vėliavos rūšiavimas

  1. #1

    Question Vėliavos rūšiavimas

    Ar gali būti taip, leidžia mums taip, kaip mes norime, kad jie atrodo, adminCP rūšiuoti vėliavas, aš tai kaip alternatyva?

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Manau, tai įmanoma. Kur ji turėtų būti įtrauktas visas vietas, kur vėliavėlės rodomos (drop-down meniu, vėliavos, registracijos forma)?

  3. #3

    Default

    Taip, visur bus super.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Gerai, tai bus

  5. #5

    Default

    Kur yra šis variantas 3.3.1? Tai buvo paprašyta lapkritį, todėl aš atspėti jį bus įtraukti kaip jūs sakėte.

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Sveiki. Ne, dar nėra įtraukta. Atsiprašome, bet mes padarėme 3.3.0 išleidimo greičiau, kad tai buvo planuota ir 3.3.1 buvo tik klaidų taisymas spaudai.

    Kol mes vėliavos, rūšiavimo, oficialaus išleidimo, galite naudoti šio tirpalo:
    1. Atidaryti / / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Ieškoti:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Pakeisti, kad porų.

    Dar kartą apgailestauju, kad ji nebuvo įtraukta dar

  7. #7

    Default

    O, aš matau. Gerai tada. Šiaip ar taip, ačiū už laikiną sprendimą.

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Įdomu, apie našumo - rūšiavimo kiekvieną kartą, nėra veiksminga. Kai mes turime pakeisti tiesiog pakeisti kodu. Aš suprantu, kad nėra malonu pakeisti kodą, bet jis yra daug geriau už veiklos rezultatus ir atrodo, kad nėra daug vartotojai tikrai reikia rūšiuoti savo vėliavos Admin CP.

    Aš vėl pakeisti savo statusą į "apsvarstyti". Jei kažkas taip pat turi tai konfigūruojama, nurodykite savo balsą čia. Jei tai tikrai reikalinga, mes rems. Jei ji nėra reikalinga daugiau vartotojų, mes liks greitai nustatyti tirpalo. Ar tai gerai jums Cybershaolin?

  9. #9
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Jokio atsakymo, ir joks kitas balsas - taip šiuo metu šis prašymas laikomas atmestu, ir palaikoma tik kaip paprastą kodą pakeitimas.

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •