PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išleisti vBET 3.3.0



vBET
17-01-10, 21:24
Sveiki.

Galiausiai po daugelio pokyčių ir daug veiklos patobulinimų, mes suteikiame Jums vBET 3.3.0:) Prašome žemiau pamatyti pilną sąrašą.

PASTABA: yra 2 paprastos papildomos atnaujinti veiksmus šioje spaudai, naudojant vBSEO:

Keisti pirmą vBET. Htaccess taisyklės ir pašalinti index.php iš ten.
Po atnaujinimo, prašome eikite į integraciją su vBSEO skyrių README.html failą ir prašome atlikti žingsnis 4 "SEO Nuorodos vertimo integracija - 2 dalis".

2 PASTABA: vBET 3.3.0 naujas cache sistema - atkreipkite dėmesį, kad per atnaujinti senus talpyklos duomenys bus pašalinti.

Kas pasikeitė daug dalykų ... :)

Padidinti energijos efektyvumą:

Naujos talpyklos sistema (mažiau vietos, greičiau už visus darbus) - atskirą talpyklą lentelėse kiekvienai kalbai
Geresnis vertimo algoritmą
Atminties naudojimas optimizavimas (greitesnis matricos spaudai)
Greičiau vertimo stebėjimas ir vėliavos URL kartos
Peradresavimus veiklos tobulinimo (sustabdytas puslapis vertinimo išsiuntęs nukreipti antraštės)
Veiklos gerinimas "Visada pasitikėti vartotojo" kalbos nustatymo strategija
Veiklos tobulinimo naujus vertimus (naujos talpyklos parametras "Stop" ieško po x nesėkmių ")
Veiklos tobulinimo talpyklos kliringo (naują talpyklą parametras "cache kliringo timelap" - galite nustatyti, kiek laiko laukti tarp išvalius naršyklės talpyklą lenteles (dabar talpyklos turi daugiau kaip 150 lentelių, todėl mes padalinti vieną didžiulę užduotį į daug mažų užduočių, kurias galite papildomai padalinti laukimo laiką - tai sumažinti jūsų serverio apkrovos metu laikinojoje kliringo metu)
Daugelis šiek tiek kodo optimizavimas
Pavadinimai ignoruojant serija
Optimizuotas vėliavos (daugiau kaip 60% mažesnius failus su panašios kokybės)
RSS kartos tobulinimo (be vertimo šablono naudojimo)


Naujos funkcijos:

Pridėta talpyklą parametras "Nustokite ieškoti po x nesėkmės" (optimizuoja talpyklos naudojimas naujus vertimus)
Naujos talpyklos parametras "cache kliringo timelap" - galite tinkinti, kiek laiko laukti tarp išvalius naršyklės talpyklą lenteles (dabar talpyklos turi daugiau kaip 150 lentelių, todėl mes padalinti vieną didžiulę užduotį į daug mažų užduočių, kurias galite papildomai išskaidyti su laukimo laikas - tai sumažins Jūsų serverio apkrovos metu laikinojoje kliringo metu)
Naujas misc parametrą "Rodyti pradinį tekstą", - dabar originalaus pranešimo raštu iš įvairių kalbų gali būti išjungtas metu vertimo, rodomas įprastu būdu arba švirkščiamas JavaScript (geriausia SEO, šalina dubliavimo turinio klausimus ir užtikrina, kad "Google" indekso originalų tekstą išversti puslapis)
Naujas pagrindinis parametras "Ignoruoti URL" - konfigūruojama ignoruojami URL (šį URL neturi būti atsekami vertimo sąrašą, neįrodo, vėliavos, ir, jei kas nors bandys išversti jis bus nukreipiamas į originalų turinį)
Naujas vėliavėlės parametrą "Rodyti vėliavos registruotiems vartotojams" (galite apriboti vertimų registruotiems vartotojams)
Pridėta Flags "Vartotojo Default Language vieta" - dabar tai yra vartotojo numatytąją kalbą registracijos formą
Nauji Flags "Paryškinti aktyviai vėliava"
Pašalintas parametras "priešinga kryptimi - dabar jis yra pripažįstamas automatiškai pagal stilius.
Pridėta galimybė misc parametras "Peradresuoti Redaguoti profilį" - "vėl ir vėl, iki bus nustatyti numatytąją kalbą" (žiauriai verčia)
Papildoma parama už greitą atsakymą lang BBKodas grupės diskusijos
Nėra išversti į vartotojų vardus, kurie lankosi
Pridėta Lang, langtitle ir notranslate BBCodes Aprašymas DUK (diskusijos Įmonių Vertėjas (vBET) - BB kodų sąrašas (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/misc.php?do=bbcode))


Pasikeitė šablonai:

vbenterprisetranslator_inpost_translate (jei jūs atlikote pakeitimus, jums reikia atšaukti ją, nes kitaip jūs neturite naujų funkcijų, pavyzdžiui, tinkamą teksto kryptis keičiasi konkrečios vertimai ir originalus tekstas, suleis JavaScript)


Klaidas ištaisyti:

Valstybių info pamatysite narys numatytąją kalbą vėliava (ne iš ieškote vienas)
Pakeitus teksto kryptį ištaisyti ir netgi pagerėjo (nustatomas atskirai visą puslapį, ir kiekvieno originalo teksto įvairiomis kalbomis parašytos žinutės)
Tai leidžiama naudoti vBSEO "Nustatyti Pagrindinis puslapis slapyvardžius" ir "Force forumas Root Padaryk pirmuoju?" (Reikia keisti pirmiausia vBET. Htaccess taisyklės ir pašalinti index.php iš ten)
Panaikino keista nukreipimai (su vbet_flag URL)
Eliminuojami klausimą su keletu kalbų kodus vieną URL
Vertimas vėliavų palaiko tinkamai (pašalinti problemą "-" Prisijungti frazė pavadinimą ir išversti verčių per puslapį kartos - nėra sunku pažymėtos kaip prieš)
langtitle BBKodas analizuojama, kas lankosi
Ne išversti vardus, kurie lankosi
Pridėta praleistų kalbomis "Forumas kalba"
Palaikomos Canonical URL
Eliminuojamas PHP su MySQL funkcijų klaidų
Pataisyta HTML tikrinimo klaidos
Grupė pranešimus pavadinimai Nerodyti langtitle daugiau
Pataisyta kodavimo problemą RSS kanalai
Ištaisyta klaida, keisti kalbą Vartotojo KP (pakeitus numatytąją kalbą)



Mėgaukitės!

Kolbi
17-01-10, 21:48
Aš įdiegti trečiadienį atnaujinti vieną kartą. Atnaujinti instrukcijos yra nesuprantamas dar kažkaip:)

Michael
17-01-10, 22:00
Įdiegta:) Ačiū už išleidimo!

Michael
17-01-10, 22:11
Arba gal ir ne visiškai: D

Ką man reikia pakeisti Htaccess?


RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.teenforumz\.com
RewriteRule (.*) http://www.teenforumz.com/$1 [R=301,L]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]



#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

dacho
17-01-10, 22:26
Darbas apie Vb4?

tavenger5
17-01-10, 22:29
HRM, aš gaunu 504 skirtojo laiko klaidos iš mano serverio, kai bando įkelti išverstą puslapį. Kokių nors idėjų?

StarBuG
17-01-10, 23:55
žr. tekstą originalo kalba "(šioje temoje Pavyzdžiui žinutė # 2) yra ne darbo.

Tiesiog jums žinoti;)

vBET
18-01-10, 00:08
Arba gal ir ne visiškai: D

Ką man reikia pakeisti Htaccess?


Šis viena:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/index.php [L,QSA]


Į šį:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]

vBET
18-01-10, 00:09
Darbas apie Vb4?

Dar mes pradedame Workin vBET 4.0 (vB4) šią savaitę:)

vBET
18-01-10, 00:10
HRM, aš gaunu 504 skirtojo laiko klaidos iš mano serverio, kai bando įkelti išverstą puslapį. Kokių nors idėjų?

Prašome PM man savo forumo URL. Ar jūs naudojate vBSEO? Ar jūs atlikote pakeitimus. Htaccess? ... Prašome susisiekti by pm:)

vBET
18-01-10, 00:12
žr. tekstą originalo kalba "(šioje temoje Pavyzdžiui žinutė # 2) yra ne darbo.

Tiesiog jums žinoti;)

Ačiū už dėmesį:) Įrašyta pagal "JavaScript" yra beta stadijoje ir atrodo, kad reikia kai tunning:) Galite nustatyti, kad jis Admin CP įtraukti jį įprastu būdu, kol mes išspręsti šią vieną.

EDIT:
Ir ji yra nustatyta. Bus išleistas 3.3.1 skubotų prašome redaguoti / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php ir keisti linijos:


$toTranslate = strtr($toTranslate, array("\r\n" => '', '"' => '\"'));

Į eilutė:


$toTranslate = strtr($toTranslate, array("\r\n" => ' ', "\n" => ' ','"' => '\"'));

moman
18-01-10, 03:28
Taigi visi mes turime daryti Htaccess yra pakeisti:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / index.php [L, QSA]

į

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / [L, QSA]

?

vBET
18-01-10, 12:36
Taigi visi mes turime daryti Htaccess yra pakeisti:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / index.php [L, QSA]

į

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / [L, QSA]

?

Teisingai:) Tai leis naudoti 2 variantų vBSEO, kuri negalėjo būti naudojama iki:)
Žinoma, jei jūs turite savo forumą pakatalogį, tada jūs jau šią taisyklę savo forumo kataloge.

moman
18-01-10, 16:09
Puikus, ačiū. Aš pradėti atnaujinti keletą minučių, tikiuosi, kad jis vyksta sklandžiai.

Michael
18-01-10, 16:41
Dėkojame, kad pataisymai, kai raktiniai žodžiai klausimas būti nustatomas?

Kolbi
18-01-10, 20:18
3.3.1 Jei nustatyti iš karto? Arba mes turime ją išspręsti pats?

Kolbi
18-01-10, 22:15
Atnaujinti įdiegia ...

vBET
19-01-10, 20:43
Dėkojame, kad pataisymai, kai raktiniai žodžiai klausimas būti nustatomas?

Prašome atkreipti į šią problemą URL siūlai apie tai - aš nepamenu, kurios išduoda esate klausia apie:)

vBET
19-01-10, 20:44
3.3.1 Jei nustatyti iš karto? Arba mes turime ją išspręsti pats?

Jei bus ne svarbiausius klausimus, tada jis gali būti iki vienos savaitės nustatyti išleidimo.

yahoooh
20-01-10, 01:33
Noriu atnaujinti nuo 2.x į 3.3.x
bet aš bijau, kad neveiks VBA Dyna ir kitas paslaugas, kaip ji veikia dabar
visi priedai ir subdomenas mano svetainę

Ar galiu įdiegti versija 3.3, bet be pašalinti versija 2.x
Aš jį išjungti tik
Kol aš jauniklį visus nauja versija

vBET
21-01-10, 16:08
Noriu atnaujinti nuo 2.x į 3.3.x
bet aš bijau, kad neveiks VBA Dyna ir kitas paslaugas, kaip ji veikia dabar
visi priedai ir subdomenas mano svetainę

Ar galiu įdiegti versija 3.3, bet be pašalinti versija 2.x
Aš jį išjungti tik
Kol aš jauniklį visus nauja versija

Tokiais atvejais ji yra protinga padaryti visą atsarginę kopiją ir nustatyti bandymo forume. Tada patikrinkite visus bandymo aplinkoje.
Taip pat - jūs visada galite įdiegti 2.x vėl jums tik prarasti savo talpyklos turinį, tačiau jis bus užpildyti iš naujo.
Taip pat vBET 3,3 turėtų remti visas vietas, kurios buvo palaikoma kaip 2.x, 3.x punkte turi daugiau galimybių, kad buvo nieko panaikintos, tik pridėta:)

Ir pabaigoje atsakydamas tiesiogiai į Jūsų klausimą - stendą versijos vBET pačiu ID, todėl jis negali dirbti. Jei įdiegiate 3.x be JT įdiegti 2.x, tada jis bus tiesiog nepaisyti 2.x (pašalinti senus talpyklos lentelės).

jorgejgm
22-01-10, 00:41
Sveiki, po atnaujinimo į 3.3.0 aš turiu šią klaidą bet tik į versti pranešimų (versti forumas ir Subforumai darbų teisingai)


Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Ačiū

vBET
22-01-10, 01:03
Sveiki, po atnaujinimo į 3.3.0 aš turiu šią klaidą bet tik į versti pranešimų (versti forumas ir Subforumai darbų teisingai)


Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when in safe_mode or an open_basedir is set in [path]/includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 639

Ačiū

Jūs turite sprendimas DUK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post15):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1