PDA

Žiūrėti pilną versiją: paramos klausimus



cosy
12-01-10, 18:35
Aš noriu žinoti apie paramą:
kokį laiko tarpą apima paramą?
, kiek daug ppl gali suteikti paramą atveju vbet susirgti? arba negali atsakyti forumuose

vBET
13-01-10, 22:39
Paramos nėra laiko. Jei esate mūsų klientas, jūs gaunate paramą mums. Žinoma, kai kurie vBET versija bus pasenę (labai sena), tada mes patarsime pagamintas atnaujinimas naujas versijas senų problemų sprendimus.

Prašome aprašyti "PPL".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Prašome aprašyti "PPL".



PPL - Žmonės

vBET
19-02-10, 15:12
Žinoma, mes ne tokie dideli, kaip Jelsoft vBSEO komanda dar;) Šiuo metu esu oficiali parama balso ir turiu įmanomą pagalbą šioje srityje, jei ji bus reikalinga.

Daugiausia parama teikiama kiekvieną dieną, o ne 24 / 7, bet kasdien. Aš rašė daugiausia, nes tai gali atsitikti, kad dėl švenčių ar kartą per kelis savaitgalius pranešimai palaukti šiek tiek ilgiau.

Tikimės, kad šis atsakymas patenkinti jus:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1