חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 5 של 5

אשכול: האתר שלי אינו באינדקס x52?

חבר בכיר
    תאריך
    אוקטובר 2009

Exclamation האתר שלי אינו באינדקס x52?

שלום אני משתמש גנרטור vBSEO מפת האתר ללא vBSEO, רק רציתי לדעת את ההגדרה הטובה ביותר מאז שמתי לב ההודעות מתורגם שלי אינן צמודות ב-Google בדקתי ומצאתי את כל 52 השפות באתר מלאים (תרגום עובד), יליד רק בפורום שלי אלה שפה צמודים ב-Google.

מישהו יכול לעזור לי תצורה זה מאז שהייתי יכול לעשות משהו רע או לא לכתוב?

או שמא יש לי בעיה במקום אחר כי אני לא מבין את זה?

ד 'ש

חבר בכיר
    תאריך
    אוקטובר 2009

אף אחד?

עם כל אלה סיפורי הצלחה למה אני כה חסרת מזל?

יש לי את המבקרים הזרים הבאים (הרבה) וזרים Google מוסיפה (הרבה) אבל אני לא רואה את השפה לאינדקס תורגם (ללא)??

אתה יכול לכתוב את כתובת האתר שלך כל כך חברים כמה יכול להעיף מבט?

כי מה זה שווה, מצאתי את זה יותר טוב לתרגם את 10 או משהו כזה השפות הפופולריות ביותר. התחל עם מדינות עשירות שייתכן התעניינות בנושא שלך. Eg. עבור לפורום כדורגל הייתי לתרגם את שפות אירופיות (ספרדית ופורטוגזית מדוברות גם בדרום אמריקה) אני יכלול גם יפנים ודרום קוריאנים.

שקול בפיליפינים יש תמ"ג לנפש של כ - $ 1,800 USD, להשוות לנורבגיה שזה בערך 94.000 $ USD. מדינות אפריקאיות רבות יש התמ"ג לנפש לפי 500 $ p / a.

באילו מדינות נוטים יותר להכיל משתמשים אשר יקנו ומפרסמים המבלים?

אם Googlebot הולך לזחול 1,000,000 דפים באתר שלך לחודש, אתה רוצה אותו זוחל דפי צרפתית או נורווגית או פיליפינית או אפריקאנס הדפים?

בלי לראות את האתר שלך, אני מניח שרוב האנשים מטורף מנסה להשיג 52 שפות באינדקס. צמצמי את הכלכלות אמידים כמה ולהתרכז אלה.

חבר בכיר
    תאריך
    אוקטובר 2009

האתרים שלי על מוביילים.
    בכל אופן זה סיפור הצלחה יש להם אל על: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

וכן הוא אמר שהוא הלך 12,000 כתובות אתר באינדקס בתוך google, ועכשיו יש מעל 130,000 & עדיין מטפס, היה לי 59100 לפני vbet ועכשיו יש 61000 עם 52x??

http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html כאן הבעלים הוא שיש עוד סיפור הצלחה ללא שימוש מפת האתר (זה יכול להיות הבעיה?), אני משתמש כי מפת לאחור ככל הזיכרון שלי היה הולך תמיד מומלץ!?

PS. פרטים ההתקנה יכול יותר להכניס סיפורי הצלחה כי הכל קצת גנרי מדי בשבילי?

דרישת שלום
    נערך לאחרונה על ידי mario06; 28-06-10 ב 06:45.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

שים לב כי אתם שואלים אותנו מדוע גוגל לא צמודים עוד יותר של הדפים שלך - זו שאלה של Google ...
    ובכל זאת אנחנו יכולים לתת לך כמה עצות:
    1. ודא מה אתה חוסם ב robots.txt ולבדוק כאשר השינויים האחרונים נעשתה שם. אם התחלתם חסימת אתרים מסוימים לאחרונה (ב 2-3 החודשים האחרונים) - כמו דפי חבר, כפי שאנו ממליצים - אז גוגל הוא לא רק אינדקס אתרים חדשים שלך, אלא גם מסיר חסם אחד מן המדד.
    2. Google סורקת את דפי האינדקס לא יודע עם אלגוריתמים שלו עצמו - עדיין קצת חושב על אלה ידועים. כלומר דירוג הדף שלך יקבע כמה מהר Google יעדכן אינדקסים על האתרים שלך.
    3. לא תמכת באופן רשמי על ידי גירסת vBET של vBulletin - 3.6.x ובגלל זה כל דפי הארכיון שלך נשברו לאחר התקנת vBET. פתרנו בעיה זו לאחרונה - כך שהארכיון עובד שוב בפורום שלך. עדיין בגלל באג vBulletin דפי ארכיון הפורום המתורגם שלך לא עובדים אז Google לא אינדקס אלה וגם לא ימצא דפי ארכיון הליכי משנה מתורגמים (כי קישורים לאלה נמצאים בדפי ארכיון פורום). רק כתזכורת - אנא ראו כאן לפרטים: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

אודות מפת אתר - שים לב כי ההודעות שכתבו המשתמשים שלנו נכתבות על ידי המשתמשים שלנו זה לא חייב לייצג הצהרות רשמיות של צוות vBET. זה טוב מאוד שיש מפת אתר. אין צורך לשלב vBET עם מחולל מפת אתר, אך הוא נתמך אם ברצונך לעשות זאת. אם לא, גוגל ימצא קישורים לדפים המתורגמים שלך בכל מקרה - רק על ידי סריקת הפורום שלך (יש לך קישורים לדפים מתורגמים תחת דגלים - גם גוגל רואה את זה).

פרטים נוספים אודות לשים לתוך סיפורי הצלחה, שוב: הודעות שנכתבו על ידי המשתמשים שלנו נכתבות על ידי המשתמשים שלנו. אז בבקשה לשאול מחברים חוט על פרטים. ניתן PM אותם או לבקש עוד פרטים או בחוט אשר אתם מעוניינים בקשר.

בבקשה תגיד אתה מצפה קצת יותר מידע / רומז / עזרה בנושא זה או שאנחנו יכולים לסגור אותו.

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •