חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 8 של 8

אשכול: שתי שאלות

ג'וניור משתמש
    תאריך
    אפריל 2010

Default שתי שאלות

יש לי את הגרסה החינמית מותקנת, אתמול היה לי ~ 200 עכבישים ברשת spidering הדפים תירגם השרת שלי ניגש 10-30 והייתי צריך להשבית את גרזן לחזור עומס שרת נורמלי.
    אני vb 3.8, אני יכול לצפות בגרסה בתשלום לא עומס השרת שלי כמו הגרסה החינמית עושה את זה?
    שנית, האם הגרסה בתשלום לתרגם פריצות כמו vbadvanced cmps, מדריך vbadvanced קישורים, vbgallery photopost?
    אם לא, האם יש דרך לבטל את המתרגם מפעל בדפים להימנע קישורים נכנסים לשום מקום?
    מה הן אפשרויות התשלום (סמ"ק / banktransfer)?
    זה אומר "עדכונים חינם למשך שנה אחת" אחרי שנה כי אני צריך לשלם שוב מלא או שיש דמי לשדרג? זה חשוב כי 90 $ זה לא ממש זול.
    אם אני משתמש בגירסה 3.x אני יכול פשוט לשדרג ל 4.x או שאני צריך לשלם שוב?
    תודה.

כמובן שאני עדיין מחכה רק כדי לקבל את העותק שלי פונקציונלי, אבל יש לי אותה שאלה גם כן.

יש לי פורום גדול למדי (מעל 500,000 הודעות) והייתי רוצה לטעון בתחילה למזער ככל האפשר פעם יש לי את זה מותקן כראוי.

הייתי רוצה גם להירשם דבר כי גוגל API עבור אמצעי בטיחות ... אבל לא יודע בדיוק איפה להירשם.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

היי. הגרסה בתשלום של vBET יש ביצועים הרבה יותר טוב אתה יכול לצפות כי התרגום יהיה המאהב טעינה מהירה יותר לשרת. לא יכול לתת לך מספרים ספציפיים - אלה יכול ללכת רק על ידי מדידת ביצועים בפורום הספציפי שלך, אבל יכול להגיד לך בגרסה בתשלום יש אופטימיזציה מטמון, אלגוריתמים ופרמטרים ביצועים נוספים.
    הגרסה בתשלום יכול להיות משולב עם תוספים שונים. אני יכול לומר בוודאות photopost יכול להיות משלב, אופנות vbadvanced מדי - לא יכול להגיד עושה את כל אלה אבל חלק בטוח. אנא ראה סעיף אינטגרציה לקבלת פרטים.
    בגרסה בתשלום יש גם אפשרות מיוחדת להגדיר כתובות אשר תתעלם (אין דגלים שם, התרגום לא מעקב עבור קישורים בדפים אלה אוטומטית אם מישהו להפנות את השפה ב-URL מהיד).
    למעשה אנו תומכים רק אפשרות תשלום Paypal.
    אחרי עדכונים בחינם שלך יפוג זה מספיק כדי לחדש את רישיון וזה הרבה יותר זול. בפועל לחדש המחיר הוא 30 $, ובעתיד אנו מתכננים שזה מחיר יהיה סביב 1 / 3 של הרישיון מחיר נורמלי, אבל לא חובה להתייחס אליו כאל עסק.
    רכישת רישיון vBET אתה קונה רישיון עבור vBET 3.x/4.x - אין תשלום נוסף עבור שדרוג
    אם יש לך שאלות נוספות לאו - אנא פשוט לשאול. נשמח לעזור לך.

Quote פורסם במקור על ידי Ramses View Post
    יש לי את הגרסה החינמית מותקנת, אתמול היה לי ~ 200 עכבישים ברשת spidering הדפים תירגם השרת שלי ניגש 10-30 והייתי צריך להשבית את גרזן לחזור עומס שרת נורמלי.
    אני vb 3.8, אני יכול לצפות בגרסה בתשלום לא עומס השרת שלי כמו הגרסה החינמית עושה את זה?
    שנית, האם הגרסה בתשלום לתרגם פריצות כמו vbadvanced cmps, מדריך vbadvanced קישורים, vbgallery photopost?
    אם לא, האם יש דרך לבטל את המתרגם מפעל בדפים להימנע קישורים נכנסים לשום מקום?
    מה הן אפשרויות התשלום (סמ"ק / banktransfer)?
    זה אומר "עדכונים חינם למשך שנה אחת" אחרי שנה כי אני צריך לשלם שוב מלא או שיש דמי לשדרג? זה חשוב כי 90 $ זה לא ממש זול.
    אם אני משתמש בגירסה 3.x אני יכול פשוט לשדרג ל 4.x או שאני צריך לשלם שוב?
    תודה.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    אפריל 2010

תודה מיכל, עוד מעט אני אהיה במקום הסדר שלי.

# 1 אני יכול לקבל את הקישור כדי להירשם לדבר API של גוגל בארה"ב? (אני מעדיף להיות בטוח מאשר להצטער עם Google)

# 2 כמו כן, כל אפשרות להגדיר בתחילה לטעון התחתון השרת הלחץ בפורום גדול? (אני כבר מצפה לזה לעכב את השרת בתחילה)

תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי mikeinjersey View Post
    # 1 אני יכול לקבל את הקישור כדי להירשם לדבר API של גוגל בארה"ב? (אני מעדיף להיות בטוח מאשר להצטער עם Google)

# 2 כמו כן, כל אפשרות להגדיר בתחילה לטעון התחתון השרת הלחץ בפורום גדול? (אני כבר מצפה לזה לעכב את השרת בתחילה)
    #1 גוגל API הדבר בארה"ב?... אם אתה מתכוון המפתח של גוגל יש לך קישור בתיאור של פרמטר באפשרויות vBET. זה:
    שימוש ב-AJAX API Key - חיפוש AJAX של Google - Google Code

# 2 עיין כאן רמזים vBET וביצועים:
    עבור vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    עבור vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

אסור
    תאריך
    מאי 2010

Text automatically translated from: Portuguese to: Hebrew
    Translated text
    Haaa אם הבנתי שאני לא יכול להתקין את גרסת החינם יצחקו עלי ta קשה יותר.
    Tiozinho רציתי למכור linceça אמר לא גרסה חופשית יותר לבדיקה ..
    Original text

תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Hebrew
    Translated text
    Haaa אם הבנתי שאני לא יכול להתקין את גרסת החינם יצחקו עלי ta קשה יותר.
    Tiozinho רציתי למכור linceça אמר לא גרסה חופשית יותר לבדיקה ..
    Original text
    אם יש לך בעיות במהלך ההתקנה גרסה חופשית - פשוט לבקש תמיכה שים לב כי בפורום זה תקבל תמיכה מהירה. אם אתה מבקש תמיכה vBET בפורום vbulettin.org, אז אתה יכול לחכות יותר זמן לזה - זה לא הפורום הרשמי שלנו, אז תמיכה שם הולך לא לעתים קרובות כל כך, אבל עדיין הולך.
    אנא כתוב בסעיף גרסת החינם שלנו בפורום הזה מה הבעיה שלך ואנחנו יעזור לך

כמו כן שים לב כי הגרסה החינמית אין זמן הערכה - אתה יכול להשתמש בו כל עוד אתה רוצה, לפני שאתה מחליט לקנות אחד טוב יותר מהר יותר

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •