חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 7 של 7

אשכול: דגל תמונות חלופות

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

Default דגל תמונות חלופות

היי,

מכיוון ש-Google הוא מקבל כל כך חם על מהירות דף אינטרנט אני כבר רץ לבדוק באתר שלי.

40% של זמן הטעינה הוא עד דגל טעינת התמונות 30 או כך מתרגם.

זה לא באג או פגם רק השאיפה להיות בעל אתר מהיר.

מה הן החלופות שם כדי להילחם?

ניסיתי את התפריט הנפתח, אבל לא מאמין גוגל יכול לסרוק את הקישורים.

האם אנו יכולים / שתמיר את הדגלים הנוכחית שדונים css ולכן הם עומס בתור תמונה אחת ולא 30 תמונות נפרדות?

כל האפשרויות האחרות בברכה בבקשה.

תודה.
    נערך לאחרונה על ידי Snake; 29-04-10 ב 21:21.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

שים לב כי התוצאות אינן מייצגות. כל דפדפן אחרי הביקור הראשון בפורום שלך יש תמונות במטמון ואין לקחת אותם שוב (רק אם מטמון חיצוני שלה פג, או לכפות את זה כמו SHIFT + F5 ב-IE). אז מה אתה נמדד הזמן של הביקור הראשון. לאחר התמונות אינן משפיעות על זמן התגובה של בקשות הבאה.

אז דגלים לוקח 0% מכלל זמן טעינת הדף עבור רוב הבקשה אשר מגיעה אל הפורום שלך.

גוגל יכול לסרוק קישורים לצנוח למטה בתפריט, כי אלה כלולים פשוט פלט HTML (אתה יכול לבדוק את זה) - כך גוגל רואה אותו זוחל זה בדיוק כמו כל האחרים של הקישורים שלכם.

אנחנו כבר לקבל בקשה זו כדי לתמוך שדונים css - ראה כאן דיון על נושא זה: http://www.vbenterprisetranslator.co...ss-sprite.html

לגבי אופציות אחרות - אתה יכול פשוט לחסל את כל התמונות דגלים להראות קישורים הבדיקה. כדי לעשות זאת זה מספיק כדי לערוך את התבנית עבור דגלים. שים לב לצנוח למטה בתפריט לא להשתמש בתבנית ובאותו רגע זה דורש שינוי בקוד. אנחנו יכולים לתת לך פרטים אם אתה מעוניין

PS.
    האם אתה בטוח רובוטים גוגל מוריד תמונות ולא רק לבדוק את תצוגת הטקסט של הדף?

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

אייב יש הנפתחת מראה בתבנית התחתונה.

זה מה מראה קוד המקור.

Googlebot יכול לפתוח את javascript עצמה? לא, זה לא יכול.

זוהי בעיה גדולה, דגלים אלה להוסיף 50% עד פעמים הטעינה של הדף את המילה אמת, בשל גודל התמונות, 50 חיבורים מוזרים, חיפושי וכו '

Web Page Analyzer - אתר חינם כלי אופטימיזציה של אתר בדיקת מהירות האינטרנט לבדוק ביצועים דו"ח אופטימיזציה אתר אינטרנט

זה אתר בדיקות פלט HTML בלבד, מהירות וכו 'השרת אינו כלול.

אני מקבל 7s ללא דגלים מופעלת, 14s אם יש לי אותם מופעלת.

זה ענק, הם רעים אתה באמת צריך פתרון טוב יותר.

<a <td class="vbmenu_control"> id="vbettranslations" href="http://www.computer-juice.com/forums/$show[nojs_link]#vbettranslations" accesskey="5"> תרגומים </ a > <script type="text/javascript"> vbmenu_register ("vbettranslations"); </ script> </ td>
    נערך לאחרונה על ידי Snake; 30-04-10 ב 00:25.

תאריך
    אוקטובר 2009

שים לב שאנחנו כבר נתן לך קישור לדף בנושא זה מידע שאנו מודעים לאפשרות פתרונות דגלים אחרים, לשקול את זה כבר. תודה שאתה רוצה להראות לנו עד כמה חשוב אתה חושב שזה

כמו כן יש לציין כי גוגל לא צריכה לפתוח כל javascript ולראות את כל הדגלים אשר נמצאים התפריט הנפתח. הקוד אשר נתת היא עבור דפדפני והוא משתנה התפריט הנפתח כדי להפוך אותו לגלוי עבור משתמשים. בוטים כל רואה את זה מיד כי התפריט הנפתח נכלל פלט HTML (לא נלקחה על ידי אייאקס) - רק בבקשה למצוא בפלט ה-HTML שלך את זה:
    Code:
    <div class="vbmenu_popup" id="vbettranslations_menu" style="display:none;margin-top:3px" align="left">
    ותראו כי הנפתחת כלולה פלט HTML ורובוטים לראות את כל הדגלים, רק הדפדפנים לא מראים את זה מתחנן בגלל סגנון display: none ואת התסריט שבו הצביע רק עבור דפדפני כדי להפוך אותו לגלוי.

בדקתי את הדף שלך מנתח אינטרנט אשר נתת והתוצאות הן שונות באופן דרסטי את מה שנתת כאן.
    HTML לטעון: Second 0.46
    לטעון תמונות בסך הכל: Second 3.51 (כולל כל התמונות לא רק דגלים).

ובבקשה לציין שוב, כי אתה בפירוש התוצאות בצורה לא נכונה, כי אתה מתגעגע את הרעיון של מטמון דפדפני אינטרנט. דפדפני האינטרנט הם במטמון תמונות לא מבקשים אלה בקשות הבאה. אז בפעם הוסיף ידי הורדת הדגלים היא מינימלית עבור המשתמשים בו צופים מאות עמודים שלך לקח דגלים בהתחלה. אני כבר בשלב תשומת הלב שלך על זה, אתה יכול לבדוק את זה בעצמך פשוט הולך לפורום שלך ולראות שאתה לא מחכים שניות עבור כל תמונה, אבל יש את זה מיד.

עם זאת אנו מודעים לכך שהמשתמשים שלנו רוצה שיהיה לי גם אפשרות אחרת עבור דגלים ואנו מבחן הפתרון המוצע בחוט אשר הצבעתי לך בעבר.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    אפריל 2010

Quote פורסם במקור על ידי Snake View Post
    היי,

מכיוון ש-Google הוא מקבל כל כך חם על מהירות דף אינטרנט אני כבר רץ לבדוק באתר שלי.

40% של זמן הטעינה הוא עד דגל טעינת התמונות 30 או כך מתרגם.

זה לא באג או פגם רק השאיפה להיות בעל אתר מהיר.

מה הן החלופות שם כדי להילחם?

ניסיתי את התפריט הנפתח, אבל לא מאמין גוגל יכול לסרוק את הקישורים.

האם אנו יכולים / שתמיר את הדגלים הנוכחית שדונים css ולכן הם עומס בתור תמונה אחת ולא 30 תמונות נפרדות?

כל האפשרויות האחרות בברכה בבקשה.

תודה.
    אני יכול להפחית את הדגלים מ 18kb הגודל הכולל 6kb, רק לשמור את התמונות עם הגדרות דחיסה גבוה יותר.

תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי Ramses View Post
    אני יכול להפחית את הדגלים מ 18kb הגודל הכולל 6kb, רק לשמור את התמונות עם הגדרות דחיסה גבוה יותר.
    איזה כלי אתה מציע?

ג'וניור משתמש
    תאריך
    אפריל 2010

Quote פורסם במקור על ידי vBET View Post
    איזה כלי אתה מציע?
    השתמשתי Photoshop.

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים