חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 10 של 10

אשכול: vBET 3.0.0 זמין כעת עבור פורומים נבחר

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

Default vBET 3.0.0 זמין כעת עבור פורומים נבחר

היי

אולי אתה לא יודע, אבל vBET כבר משמש במשך חודשים על ידי מאות פורומים בעלי פורום רבים משתמשים בו ומנצלים את היתרונות של מוצר ייחודי זה. רבים מהם גם תמכו vBET כאשר זה היה עדיין בחינם (שים לב כי vBET 2.x הוא עדיין בחינם - פשוט יש הרבה פחות תכונות מאשר vBET 3.x).

ואני רוצה להודות לכל בעלי הפורום שתמכו מוצר זה. מהיום vBET 3.0.0 זמין עבור:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, דאי-kun, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, חומוס

שמות אלה מן vbulletin.org ואם אתם מעוניינים בפרטים לראות כאן: vBulletin.org הפורום - צפיה בהודעה בודדת - מתרגם vB Enterprise

תודה לכולכם שוב ויש לי כיף גדול עם vBET 3.0.0
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 23-10-09 ב 17:01.

אסור
    תאריך
    אוקטובר 2009

Default כאשר היא 3.0.0 יהיה זמין לרכישה?

היי,

האם יש ציר זמן מוערך על זמינות vBET3.0.0 's לרכישת? יש לי לקוח אשר מעוניין מאוד באמצעות הפונקציונליות, ואת רוצה לתת להם הערכה על ציר הזמן ואת העלות.

תודה,
    -Ray

תאריך
    אוקטובר 2009

אנחנו רוצים להפוך אותו לזמין 2 שבועות משהו בין 2-4 שבועות הוא הערכת בטוח יותר

אסור
    תאריך
    אוקטובר 2009

Default תמחור משוער?

כל כך הרבה להגיב תודה. כל מילה על התמחור כי יחויב עבור גירסה זו?

תאריך
    אוקטובר 2009

התמחור הסופי אינו מוגדר עדיין, אך אוסיף כי אנו מתכננים קידום נהדר עבור החודש הראשון של המכירה - 50% הנחה

תאריך
    אוקטובר 2009

זה לא קל להגיד לי, ואני אף פעם לא חשבתי שזה יתקיים, אבל: אני מצטער שנתתי רישיונות בחינם למי שעזר לי באדישות על ידי תרומות

אני פשוט מקבל הודעה (עבר זה PM) עם סחיטה מבחור מי אינן חלות על הקבוצה כאמור, כי אם אני אתן לו הצעה מיוחדת או שהוא יכתוב עלי דברים רעים על vbulletin.org ... הייתי מאושרת באמת לתת לך את המתנה שלי, למרבה הצער, עכשיו אני מתחיל להצטער על כך, בגלל פעולות של כמה אנשים שרוצים אותי להיות ישר עם ההודעה שלי ואפילו הם threating לי לעשות את זה ...

זה באמת לא היה הכוונה שלי כדי להפוך כמה אנשים להתנהג ככה. אני מצטער שאני לא שמח בגלל המתנה שלי יותר. ואני מצטער שזה דוחף כמה אנשים להתנהגויות כאלה. זה באמת נשמע נורא, שלהיות אסיר תודה לאנשים שעזרו לי בחוסר עניין, היה הטעות הגדולה ביותר שלי בניהול vBET. למרבה הצער ברגע זה ממש אני מרגיש שזה נכון...

Quote פורסם במקור על ידי vBET View Post
    זה לא קל להגיד לי, ואני אף פעם לא חשבתי שזה יתקיים, אבל: אני מצטער שנתתי רישיונות בחינם למי שעזר לי באדישות על ידי תרומות

אני פשוט מקבל הודעה (עבר זה PM) עם סחיטה מבחור מי אינן חלות על הקבוצה כאמור, כי אם אני אתן לו הצעה מיוחדת או שהוא יכתוב עלי דברים רעים על vbulletin.org ... הייתי מאושרת באמת לתת לך את המתנה שלי, למרבה הצער, עכשיו אני מתחיל להצטער על כך, בגלל פעולות של כמה אנשים שרוצים אותי להיות ישר עם ההודעה שלי ואפילו הם threating לי לעשות את זה ...

זה באמת לא היה הכוונה שלי כדי להפוך כמה אנשים להתנהג ככה. אני מצטער שאני לא שמח בגלל המתנה שלי יותר. ואני מצטער שזה דוחף כמה אנשים להתנהגויות כאלה. זה באמת נשמע נורא, שלהיות אסיר תודה לאנשים שעזרו לי בחוסר עניין, היה הטעות הגדולה ביותר שלי בניהול vBET. למרבה הצער ברגע זה ממש אני מרגיש שזה נכון...
    מוזר, העסק הוא כזה. לקח לי כמה שנים (אולי 10) כדי ללמוד כיצד להתמודד עם סוג זה של דבר ביעילות. כפי שאני רואה את זה, אנשים מקבלים החלטות עסקיות מכל מיני סיבות, הם לעתים רחוקות כל כך אישי לא לקחת אותם באופן אישי.

אנשים שיש לספור תהיה כמעט תמיד לראות דרך תביעות דיבה או שקרים. רוב האנשים יהיו מודיעין מספיק כדי להחליט בעצמם, יהיה זה יומרני לחשוב אחרת.

מה שאנחנו מדברים עליו כאן הוא למעשה 12 סנט ליום, אין חוקים נגד אתה לא מקבל 12 סנט ליום מאדם זה. יש עם זאת, חוקים נגד אותו משמיץ את העסק שלך, להתיידד עם עורך דין

אסור
    תאריך
    נובמבר 2009

Cool

או יהיה לי קצת הצעה מיוחדת או שהוא היה לכתוב דברים רעים על אלי vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Hebrew
    Translated text
    רק vBET
    לא אכפת לאנשים האלה .. ההתנהגות שלהם הוא רע מאוד

ומתוך העסק שלך ואת היצירתיות שלך
    אני מאחל לך הצלחה

Original text
    נערך לאחרונה על ידי maxvb; 14-11-09 ב 21:17.

תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Hebrew
    Translated text
    רק vBET
    לא אכפת לאנשים האלה .. ההתנהגות שלהם הוא רע מאוד

ומתוך העסק שלך ואת היצירתיות שלך
    אני מאחל לך הצלחה

Original text
    תודה על מילים טובות בכל מקרה - מי היה חושב, זה מה שהופך דיון בשפות שונות יכול להיות כל כך קל. אני מבינה כל משפט שלך

Quote פורסם במקור על ידי vBET View Post
    תודה על מילים טובות בכל מקרה - מי היה חושב, זה מה שהופך דיון בשפות שונות יכול להיות כל כך קל. אני מבינה כל משפט שלך
    נכון מאוד!

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •