חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 5 של 5

אשכול: הקנוני כתובות Url שונה ב VBET לתרגם כתובות Url מבנה שונה של עמודים רגילים.

חבר
    תאריך
    אוג 2012
    מקום
    אטלנטה

Default הקנוני כתובות Url שונה ב VBET לתרגם כתובות Url מבנה שונה של עמודים רגילים.

יש לי בעיה היכן הקישורים מתורגם vbet מדווחים על מבנה url מלאות שונה מאשר ה-url שאינו מתורגם. למעשה ה-url מתורגם מדווחים על התחום שורש במקום כולל ספריית המשנה "עבודות" זה אמור להיות כלול. זה רק נראה לקרות על הדפים תגיות. יש לי מעל 20 אלף שגיאות. זה כנראה הסיבה שבאתר שלי מאבדת את יצירת האינדקס. איך אני מתקן את זה?

ראה להלן:

חוק - חיפוש תוצאות - MyModelTalk השלכת שיחות חינם עבור מודלים ושחקנים!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---. זה נכון

קאנון - Sonuçları עראמה - תחביבים דגמן ve Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    < - שגוי. ספריית משנה של עבודות חסר.

אסור
    תאריך
    אוג 2012

תודה על הדיווח. . אני עובד על בעיה זו.

אנו ממליצים להתקין גירסת PRO. באפשרותך לחדש רשיון רק 30$. הגירסה המלאה מכיל הרבה יותר אפשרויות תצורה המאפשרים לך כדאי להתאים אישית את המוצר בשבילך.

אסור
    תאריך
    אוג 2012

תיקונים מהירים עבור בעיה זו:
    • ערוך חבר AdminCP->Plugins & מוצרים->מנהל יישום Plug-in->בטל הגדרה של השפה $_לקבל עבור סאו קישורים
    • הדבק את הקוד הזה בהתחלה:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

• שמירת שינויים.

בעיה זו תתוקן במהדורה הבאה.

חבר
    תאריך
    אוג 2012
    מקום
    אטלנטה

Quote פורסם במקור על ידי Marcin Kalak View Post
    תודה על הדיווח. . אני עובד על בעיה זו.

אנו ממליצים להתקין גירסת PRO. באפשרותך לחדש רשיון רק 30$. הגירסה המלאה מכיל הרבה יותר אפשרויות תצורה המאפשרים לך כדאי להתאים אישית את המוצר בשבילך.
    תודה רבה. אני למעשה מתכנן להשיג את גירסת pro בחודש הבא. יש לי לקנות יותר מכמה גירסאות בחודש הבא. ותודה על התיקון! זה היה מאוד מגניב אחי.

אסור
    תאריך
    אוג 2012

אני שמח שאני יכול לעזור לך.
    זוכר שאת רישיון אחד מאפשר לך להתקין כל מוצר אחד בתחום שנרשמו עבור רשיון זה.
    נערך לאחרונה על ידי Marcin Kalak; 16-06-15 ב 11:07.

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •