חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 1 של 2 12 אחרוןLast
תוצאות 1 עד 10 של 15

אשכול: תמיכה DBSEO

ג'וניור משתמש
    תאריך
    2012 פבר

Default תמיכה DBSEO

היי

השתמשתי VBSEO עד לאחרונה נותקו. זה לא הולך להיות נתמך יותר.

עכשיו הלכתי להשתמש DBSEO כפי שהוא נראה על חלופה טובה בלבד

יש דרך. נוכל לעבוד ביחד כדי למצוא דרך DBSEO כתובת url לתמיכה. בשביל יש VBET כמו שאני רוצה להשתמש בשני תוספים . אני שמחה לעזור עם הבדיקות ועוד.

VBSEO היו שינויים רבים צורך VBET לפעול כראוי.

זה יהיה זהה עבור DBSEO? ואם כן תוכלי להודיע לי מה העיקריות הן. כך אני יכול לנסות לבצע את השינויים באתר המבחן שלי אז זה יעבוד.

תודה

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

מאז יש לך VB4.x אנו ממליצים להשתמש Url ידידותי - זה נכלל ב- vB ומעניק לך קידום אתרים קישורים ידידותיים אשר וואר vBET נתמך ב-. אז בבקשה רק שלך vB להשתמש Url ידידותי ולהגדיר את תצורתה vBET יהיה באופן אוטומטי לתרגם אותם אין שילוב הדרוש. גם בבקשה להסתכל שלנו בקובץ readme, כי אין מידע על התצורה עם Url ידידותי.

חבר בכיר
    תאריך
    דצמבר 2009

אני רוצה לראות את שילוב זה גם כן.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    2012 פבר

היי

הייתי צריך להשתמש dbseo על מנת להבטיח שהמבנה הקיים של כתובת url נשמר. הדירוג שלי ועוד עבור האתר תלויים או כתובות של אתרים, מוציאים, או כראוי 301 לכתובות url חדשה. DBSEO עושה זאת, וככזה אני צריך להבטיח. אני משתמש בו.

אני לפתוח פתיל חדש עכשיו כמו הרגע התקנתי את vbet מלא ועכשיו אף אחד עבודת תרגום בכלל.

זה היה עובד חלקית עם הגרסה החינמית אבל לא pro מסיבה כלשהי.

תאריך
    אוקטובר 2009

ברגע זה אנחנו לא מתכננים לשלב עם dbseo. . הבנתי שאתה רוצה לשמור על מבנה כתובת האתר שלך. אתה יכול לבדוק את כתובות של אתרים ידידותי לשמור את זה. אולי dbseo עובד בצורה דומה.

אם לא אז אתה יכול לנסות לשלב את עצמך על אחריותך בלבד, אך שים לב כי אם תשנה קוד vBET ואז תצטרך לשנות אותו שוב לאחר כל עדכון vBET.

אני לא יודע איך בדיוק עובד dbseo. זה עובד על ידי תוספים או כמו vBSEO מוסיף בקר קבלה. אם הוא פועל בדומה vBSEO מכן באפשרותך לבסס על אינטגרציה vBSEO כדוגמה. בכל מקרה, אם אתה רוצה יש רק עובד קידום אתרים קישורים זה יהיה די קל. אם אתה רוצה יש לתרגם כתובות Url - זה יכול להיות מסובך יותר.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    מאי 2014

יש עדיין אין תוכניות לתמיכה שילוב זה DBSEO? אני רוצה mod אבל אי אפשר להתקין אותו. אם הוא לא.

תאריך
    אוקטובר 2009

ברגע זה אנחנו לא מתכננים לתמוך בה. vBulletin יש Url ידידותי מקורית משלו. זה מה סיים vBSEO, קרוב לוודאי תוספים אחרים אשר נותן הפונקציונליות הכלולה כבר ימות, או ישמש רק לעתים רחוקות. אז אנחנו לא חושבים יש צורך בשוק כדי לתמוך בה.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    מאי 2014

זה נראה לך יותר מאשר Url ידידותי. יש לי DBSEO מותקן על פורום די גדול/לא פנויים.

עבור אנשים כמוני אשר מחפשים פתרונות טכניים להגדיל את התנועה, במיוחד אנשים שמוכנים להוציא עוד קצת כסף, ננסה אותו בכל מקרה. אנחנו נבחן דברים כמו mod שלך גם. עם זאת הם אינם תואמים. . אני די בטוחה. תאבד את הלקוחות.

תאריך
    אוקטובר 2009

תודה על דעתך. לרגע הזה אנחנו לא מתכננים לתמוך DBSEO.

חבר בכיר
    תאריך
    דצמבר 2009

Quote פורסם במקור על ידי siparker View Post
    הייתי צריך להשתמש dbseo על מנת להבטיח שהמבנה הקיים של כתובת url נשמר. הדירוג שלי ועוד עבור האתר תלויים או כתובות של אתרים, מוציאים, או כראוי 301 לכתובות url חדשה. DBSEO עושה זאת, וככזה אני צריך להבטיח. אני משתמש בו.
    זה. מאז vbseo אינו נתמך עוד לפחות עלינו דרך 301 כתובות ה-Url מתורגם בקופים חדשים לאחר מעבר DBSEO.

דף 1 של 2 12 אחרוןLast

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •