חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 2 של 2 Firstראשון 12
תוצאות 11 עד 15 של 15

אשכול: לתרגם רק נושאים חדשים

חבר בכיר
    תאריך
    דצמבר 2009

כמו כן, מאפשר להגיד לי x מספר הליכי משנה מתורגם, אבל אני לא רוצה שום דבר בכלל לתרגם עוד. אין דרך לבטל תרגומים מבלי להסיר כל קישורים לדפים אלה.

במקרה זה הייתי רוצה לשמור את הקישורים דגל בו תרגומים קיימים, אך לבטל את הקישורים דגל כך דבר חדש מתורגם.

זהו מקרה שבו פנימית מתג להגיד 'אם הליך משנה זה מתורגם באופן מלא בשפה זו, להציג קישור דגל'

אסור
    תאריך
    אוג 2012

צור נושא חדש עם תכונה בקשה.
    נא לשמור על בעיה אחת לכל הליך משנה אחד.
    פונקציה חדשה "רק לתרגם חוטים חדש" כבר נעשה, הכלולים בבות - vBET 3. x ובגירסאות 4. x vBET.

חבר בכיר
    תאריך
    דצמבר 2009

התקנתי את הגירסה העדכנית ביותר, לצערי זה לא עובד כמו שאני חשבתי שזה היה.

הבעיה היא, כי אם נעשה שימוש, הליכי בוגרים אז הימים צוין כי היה תורגם כבר לא מקושרות. יתר על כן, הקישור עדיין שם, אבל מקבל הופנה המקורי. אני מבין אתגר בקביעת אם הליך משנה תורגם כבר או לא, אבל אני חושב שזה הכרחי כדי לא לבזבז את הכסף על תרגומים קודמים שהושלמו.

חבר בכיר
    תאריך
    דצמבר 2009

כמו כן, אם הליך משנה, אשר תורגם בעבר נופל מתחת לסף "לא לתרגם את חוטי הישן" יהיו הרבה reindexing קורה. אם דבר זה לא צריך להיות מספר ימים, אך תאריך קבוע כך תרגומים לא ללא הרף יהפוך למיושן.

אסור
    תאריך
    אוג 2012

אם הנושא הוא מנותב מכן שלא תאבד כסף על התרגום, כי הוא אינו נשלח לתרגום.
    יהיה תרגום הליך על פי תאריך מסוים http://www.vbenterprisetranslator.co...ranslated.html.

דף 2 של 2 Firstראשון 12

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •