חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 10 של 10

אשכול: באגס בעקבות שדרוג:

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

Default באגס בעקבות שדרוג:

אני חווה באגים קלים הבאה בעקבות שדרוג ל 3.3:

1. אתה מקבל שגיאה 404 לאחר הגשת חוט חדש בשפה זרה (החוט מוגשת עדיין, עם זאת) (כלומר, אתם נלקחים http://www.pentaxforums.com/404.php # post886866), אולי יש לוכסן חסר ב-URL מחדש?

2. כתובות בפורום תורגם הן דפוק. http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3 מוצג כאשר לוחצים קישור בפורום, במקום http://www.pentaxforums.com/forums/ דה / באתר הצעות-בפורום-help /

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

באג נוסף (כי היה נוכח גם 3.2): אתה מקבל 404 לאחר שניסה לעשות מנוי בתשלום PayPal מדף מתורגם: כתובת האתר בפורום מתווסף הקדמי של כתובת ה-API של PayPal.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי moman View Post
    אני חווה באגים קלים הבאה בעקבות שדרוג ל 3.3:

1. אתה מקבל שגיאה 404 לאחר הגשת חוט חדש בשפה זרה (החוט מוגשת עדיין, עם זאת) (כלומר, אתם נלקחים הדף לא נמצא - PentaxForums.com), אולי יש לקצץ חסר כתובת האתר מחדש?

2. כתובות בפורום תורגם הן דפוק. PentaxForums.com מוצג כאשר לוחצים קישור בפורום, במקום PentaxForums.com
    1. אתם יכולים לשלוח לנו קוד HTML של הפניית דף?

2. האם עשית עדכון. Htaccess? אתה צריך להסיר index.php מן הכלל vBET הראשון. כפי שאני רואה קישורים שבורים רק בעמוד הראשי, כך שהוא יכול להיות הסיבה.

תאריך
    אוקטובר 2009

באג נוסף (כי היה נוכח גם 3.2): אתה מקבל 404 לאחר שניסה לעשות מנוי בתשלום PayPal מדף מתורגם: כתובת האתר בפורום מתווסף הקדמי של כתובת ה-API של PayPal.
    נא לפתוח נושא חדש זה - זה יהיה הרבה יותר קל לטפל בבעיות לנו ואם אתה יכול בבקשה להראות לנו איך נראה זה קישור שבור. תודה

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

1. מה זאת אומרת? אני יכול לתת לך כניסה הבדיקה, אם תרצה לבחון את ההתנהגות מהקצה הקדמי.

2. אני מאמין שכן. זהו קובץ htaccess שלי:

Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    #RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

הקפץ. אני אשמח לעזור בפרט בסוגיית הראשונה זה כנראה משהו טריוויאלי.

תאריך
    אוקטובר 2009

אנא PM אותי זה בחשבון נתוני הבדיקה ולהגיד איפה אני יכול לעשות מבחן ההודעות / האשכולות.

תאריך
    אוקטובר 2009

1. מה זאת אומרת? אני יכול לתת לך כניסה הבדיקה, אם תרצה לבחון את ההתנהגות מהקצה הקדמי.

2. אני מאמין שכן. זהו קובץ htaccess שלי:
    1. אנא PM לי

2.Your. קובץ htaccess לא בסדר. לך יש כללים אשר יש להשתמש רק מחוץ מדריך בפורום (שים לב שאתה צריך קובץ נפרד. Htaccess לכך בספרייה המתאימה). גם אתה לא מודעת מדריך הפורום לכללים.

. הכללים שלך בקובץ htaccess בתוך ספריית הפורום אמור להיראות כך:
    Code:
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    כמו כן - האם אתה מגדיר בספרייה הטופס באופציות vBET הראשי.

2 גם - אני להעביר אותה בעיות מאז נראה שזה רק בעיות תצורה לא באג.
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 22-01-10 ב 00:00.

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

Htaccss שינה קבוע הן הבעיה.

תאריך
    אוקטובר 2009

גדול במקרה של בעיות אחרות בבקשה לפתוח נושאים חדשים

תהנה vBET!

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים