חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 1 של 2 12 אחרוןLast
תוצאות 1 עד 10 של 19

אשכול: נאבק מחדש VBET

תצוגה היברידית

פוסט הקודם Previous Post   Next Post פוסט הבא

Default נאבק מחדש VBET

כאשר אני מפעיל את VBET, הדף הראשי של אפשרות VBET לא יציג (הכל יציג אפשרויות עמודים אחרים). כמו כן, הפורומים שלי לא תוצג יותר.

אני מפעיל vBulletin 3.8.7 PL2.

אני להוט להגיע VBET למצב מקוון. נאלצתי להוריד אותו במערכת שלי כיוון שהוא היה להפריע תצוגת רצף תגובות איכשהו.

אולי אני צריך רק לרכוש את שירות ההתקנה, החבר'ה להסתכל על זה...

אני נרשמת עבור גוגל API תרגומים, הזנת המחרוזת כנדרש את האפשרויות VBET.

חשבתי לי שיש את הבעיה "ביצוע הזמנה" שהיו לנו בעבר עם תוסף שלנו עבור אימות. אני re-checked כי תוסף האימות שלנו הוא סדר ביצוע 1001 (הוא), vBulletin הוא 1000 (הוא).

זוהי בעיה אחרת; הדגלים אינם מוצגים, דבר מציג, vBulletin פשוט נתקע:-). בקש vBulletin לרשימה הצבות חדשות, תציג מסך לבן עד שתהפוך VBET.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

היי. מצטער זמן תגובה - היה לנו סוף שבוע ארוך בפולין.

נא ודא שיש לך יוצא בקשות זמין במערכת שלך. vBET הוא שימוש בספקי תרגום חיצוני אם המערכת שלך חוסמת בקשות כאלה אז הכל לתלות רק מכיוון שהוא חסום.

אתה פשוט להכניס אותו רק באמצעות מתוך קובץ בדיקה. נא עיין כאן לפרטים כיצד להכניס אותו: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728
    אם אתה חסום - הדף נתקע עליך לפנות אל ספק אירוח, לשאול אותו כדי לאפשר בקשות http יוצאות.
    נא לומר דרושה לך עזרה נוספים

בינגו... הנה התגובה:

ההתחלה תרגום מבחן עבור גוגל API v2
    מבחן התוצאה:
    שגיאת בדיקה: לא יכול להתחבר אל המחשב המארח
    זמן חיבור (ms): 21088.4240723

זה אומר שיש לי בעיית חומת האש מתחבר ל- API של גוגל? אם כן, אנא ספר לי אילו יציאות ושרת מה אני צריך לבקש:-).

האתר שלי נדרש לעבור דרך proxy אשר ככל הנראה מונעת את החיבור googleapis.com. האם יש דרך להגדיר proxy ב- VBET?

תכונה זו עשויה לסייע לא, אך אם אני משתמש את הקוד googleapis.php לשנות כדי להגדיר שרת proxy, קיבלתי את הפעולות הבאות:

בדיקת התוצאה: {"נתונים": {"תרגום": [{"translatedText": "שלום", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    מבחן השגיאה:
    זמן חיבור (ms): 196.223876953

האם זו הגיונית כלשהי?

חבר בכיר
    תאריך
    ספטמבר 2010

Quote פורסם במקור על ידי hmspain View Post
    תכונה זו עשויה לסייע לא, אך אם אני משתמש את הקוד googleapis.php לשנות כדי להגדיר שרת proxy, קיבלתי את הפעולות הבאות:

בדיקת התוצאה: {"נתונים": {"תרגום": [{"translatedText": "שלום", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    מבחן השגיאה:
    זמן חיבור (ms): 196.223876953

האם זו הגיונית כלשהי?
    מצביע על כך לקח התרגום למקם אישור

Quote פורסם במקור על ידי Simon Lloyd View Post
    מצביע על כך לקח התרגום למקם אישור
    תכונה זו שימושית, תודה! כעת יש צורך לברר מדוע הוספת את הדרך לעקיפת הבעיה proxy VBET אינו פותר הבעיה שלי להיתקע:-(.

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

היי
    אנא אמור לי אם אתה זקוק לעזרה נוספת עם בעיה זו

דף 1 של 2 12 אחרוןLast

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך