חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 1 של 2 12 אחרוןLast
תוצאות 1 עד 10 של 13

אשכול: בעיה עם VBET

ג'וניור משתמש
    תאריך
    ספטמבר 2010

Default בעיה עם VBET

וירוצו המתרגם לזמן מה, אני רק לאחרונה חידוש הרישיון. הפעלת vb3.8.3.

היום אחר הצהריים, האתר שלי התחילו למות כל כמה דקות. הבעיה היתה php שלי תהליכים, php-fpm, למות ולא תחזור. לאחר שבדקת את קובץ יומן הרישום של php-fpm מצאתי אותו היה סיום כל תהליך עם שגיאה. השבתתי VBET, המערכת החלה לפעול היטב ונשאר בדרך זו. הבא חשבתי שעליך לנקות את מטמון כל, וכך עשיתי, vbet להפוך את אותה תוצאה. המערכת החלה רק למות. בנקודה זו הערכתי שייתכן גם שדרוג, ולכן להוריד את הגירסה העדכנית ביותר הערב לבצע את השדרוג.

בדיקת תצורת והיה rechoose את השפות שאני צריך לתרגם. מתוך 6 שפות שניתן לתרגם בדרך כלל, דגל אחד בלבד הופיע אף-על-פי 6 כל נבחרו בקובץ config. תהליכים php fpm שלי התחיל גם למות שוב.

שום דבר לא השתנה בקצה שלי כדי לגרום לכך היום, הוא פשוט החליט להפסיק לפעול.

כל המחשבות או הצעות? כפי שהוא עכשיו, אני אין אפשרות להפוך אותה ללא הרג באתר שלי.

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

היי
    Quote פורסם במקור על ידי Smaug View Post
    לאחר שבדקת את קובץ יומן הרישום של php-fpm מצאתי אותו היה סיום כל תהליך עם שגיאה.
    איזו שגיאה apeared בדיוק?

מתוך 6 שפות שניתן לתרגם בדרך כלל, דגל אחד בלבד הופיע אף-על-פי 6 כל נבחרו בקובץ config
    זוהי בעיה אחרת נא לפתוח threa חדש, מהיר אני יכול לתת לך רמז:
    בדוק אם הדגלים שאינם נמצאים בלב admincp-> בדגלים vBet-> גם הגדרת admincp-> vBET-> אפשרויות תרגום: לאפשר תרגומים אם לא, את לא יוצג fourm שלך

ג'וניור משתמש
    תאריך
    ספטמבר 2010

Quote פורסם במקור על ידי r.dziadusz View Post
    היי

איזו שגיאה apeared בדיוק?

זוהי בעיה אחרת נא לפתוח threa חדש, מהיר אני יכול לתת לך רמז:
    בדוק אם הדגלים שאינם נמצאים בלב admincp-> בדגלים vBet-> גם הגדרת admincp-> vBET-> אפשרויות תרגום: לאפשר תרגומים אם לא, את לא יוצג fourm שלך
    השגיאה:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    אמרתי לך להגדיר את הדגלים בקובץ config. אל תציג. אני משתמש בתוכנה זו במשך שנה, אני יודע מה לקבוע את התצורה. מדוע ליצור גירסה זה למעלה מ- 100 קבוצות משתמשים משני?
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 20-10-11 ב 13:01. סיבה: BBCode נוסף

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

אנא שים לב דגלי תצורה שונה ב- vBET כיוון נוסף שפות חדשות. זה נעשה לפני כמה זמן, אבל אני לא יודע מתוך איזו גירסה שעדכנת. כמו כן אנא רענן את התצוגה בדפדפן - אולי הוא רק בעיה המטמון של הדפדפן. נא נסה להשתמש F5 ב- IE, או להשתמש בדפדפן אחר ולבדוק כיצד הוא ייראה. אם דגלים עדיין אינם נראים לעין - נא לפתוח שרשור חדש עבור נושא חדש. תאר אותה יש לנו פרטי גישה PM - נבדוק את התצורה.

גרסה זו לא תיצור קבוצות למעלה מ- 100. הוא יוצר קבוצות 53 - אחד עבור כל שפה. הוא התבקש על-ידי המשתמשים שלנו. קבוצות אלה באופן אוטומטי מנוהלות על-ידי vBET. תודה שאתה יכול לראות נתונים סטטיסטיים אודות השימוש שפת ברירת המחדל, שליחת הודעות לקבוצה מסוימת בלבד, בחר הודעות רק לקבוצות מסוימות... אם דרוש לך מידע נוסף אודות קבוצות אלה נא לפתוח שרשור חדש. הליך משנה 1 = 1 הבעיה.

חזרה על הנושא. הבעיה המתוארת חדש לנו כך הוא לנו גוגל היא בהתאם למידע שנמצא זה קשור פסקי זמן gateway 504 וזה בעיה בקביעת התצורה. נא לשחק עם תצורת פסק זמן.

פסקי זמן קורה בעת הפעלת vBET משום vBET ממתין לתוצאות התרגום מספקי תרגום. אז זהו החלק שאנו אינו יכול להשפיע - אנחנו רק לחכות לתוצאות צד שלישי. גוגל API תרגום v1 עומד להיסגר בקרוב - הם כבר לקבוע מגבלות, כך שזה אפשרי גם הוא יהיה איטי יותר.

כמו כן בדוק את התצורה עבור מנהל CP-> vBET-> אפשרות תרגום-> עיכוב בין תרגומים וודא כי היא אינה גבוהה מדי.

השתמש ברמזים (במיוחד שרת שינויי תצורה עבור זמן קצוב) וספר זקוק לעזרה יותר כאן.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    ספטמבר 2010

Quote פורסם במקור על ידי vBET View Post
    אנא שים לב דגלי תצורה שונה ב- vBET כיוון נוסף שפות חדשות. זה נעשה לפני כמה זמן, אבל אני לא יודע מתוך איזו גירסה שעדכנת. כמו כן אנא רענן את התצוגה בדפדפן - אולי הוא רק בעיה המטמון של הדפדפן. נא נסה להשתמש F5 ב- IE, או להשתמש בדפדפן אחר ולבדוק כיצד הוא ייראה. אם דגלים עדיין אינם נראים לעין - נא לפתוח שרשור חדש עבור נושא חדש. תאר אותה יש לנו פרטי גישה PM - נבדוק את התצורה.

גרסה זו לא תיצור קבוצות למעלה מ- 100. הוא יוצר קבוצות 53 - אחד עבור כל שפה. הוא התבקש על-ידי המשתמשים שלנו. קבוצות אלה באופן אוטומטי מנוהלות על-ידי vBET. תודה שאתה יכול לראות נתונים סטטיסטיים אודות השימוש שפת ברירת המחדל, שליחת הודעות לקבוצה מסוימת בלבד, בחר הודעות רק לקבוצות מסוימות... אם דרוש לך מידע נוסף אודות קבוצות אלה נא לפתוח שרשור חדש. הליך משנה 1 = 1 הבעיה.

חזרה על הנושא. הבעיה המתוארת חדש לנו כך הוא לנו גוגל היא בהתאם למידע שנמצא זה קשור פסקי זמן gateway 504 וזה בעיה בקביעת התצורה. נא לשחק עם תצורת פסק זמן.

פסקי זמן קורה בעת הפעלת vBET משום vBET ממתין לתוצאות התרגום מספקי תרגום. אז זהו החלק שאנו אינו יכול להשפיע - אנחנו רק לחכות לתוצאות צד שלישי. גוגל API תרגום v1 עומד להיסגר בקרוב - הם כבר לקבוע מגבלות, כך שזה אפשרי גם הוא יהיה איטי יותר.

כמו כן בדוק את התצורה עבור מנהל CP-> vBET-> אפשרות תרגום-> עיכוב בין תרגומים וודא כי היא אינה גבוהה מדי.

השתמש ברמזים (במיוחד שרת שינויי תצורה עבור זמן קצוב) וספר זקוק לעזרה יותר כאן.
    תודה על התגובה. לגבי הקבוצות, זה נוצר שניים לכל שפה, למעשה יש לי 100 + קבוצות חדשות. לבחון פסקי זמן.

תאריך
    אוקטובר 2009

נא לפתוח שרשור חדש עבור קבוצות בעיה - לתאר אותו שם ו- PM לי לגשת פרטים שלך Admin CP ו- FTP. להכניס אותו, לתקן אותו. זה לא אמור להיות ככה - זה צריך להיות קבוצה 1 לכל שפה אחת. אז משהו לא בסדר.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    ספטמבר 2010

נא לפתוח שרשור חדש עבור קבוצות בעיה - לתאר אותו שם ו- PM לי לגשת פרטים שלך Admin CP ו- FTP. להכניס אותו, לתקן אותו. זה לא אמור להיות ככה - זה צריך להיות קבוצה 1 לכל שפה אחת. אז משהו לא בסדר.
    אני סוף סוף שלמדתם re-installation, השתמשתי היום את הגירסה למעלה להורדה.

אני הייתי מכה המגבלה של מיקרוסופט באופן כמעט מיידי. תרגום חלקי הדף, כלל לא ביותר. Microsofttest.php יהיו יפים דקה אחת ולאחר מכן הצג "לבדוק את התוצאה: " TranslateApiException: מבדיקת נמצא מעל המכסה: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "רגע מאוד. אני רק הצעה 7 שפות לתרגום.

שכן זהו לוח גדול, לשלם עבור גירסה v2 של Google אינה מעשית. אני נניח אלא אם כן מישהו ימצא דרך נוספת חינם, גדולים האתרים הם חוסר מזל.

תאריך
    אוקטובר 2009

Taht הגדול את הבעיה איננה.

אודות שירותים בתשלום. אנו יודעים - אנחנו רוצים יש אותו חינם מדי. ברגע זה אנו בודקים תרגום חדש חינם API - Apertium. זו אינה כל כך מהר כמו אחרים ותומכת פחות זוגות שפות, אך הוא ניתן בחינם. אנו מחפשים עדיין גם שירותים אחרים. לא רק חינם. כך תהיה לך אפשרויות נוספות.
    אנא שקול תוך התעלמות כמה דפים (אולי חבר, RSS...) - זה יכול להיות מועיל.

ג'וניור משתמש
    תאריך
    ספטמבר 2010

Taht הגדול את הבעיה איננה.

אודות שירותים בתשלום. אנו יודעים - אנחנו רוצים יש אותו חינם מדי. ברגע זה אנו בודקים תרגום חדש חינם API - Apertium. זו אינה כל כך מהר כמו אחרים ותומכת פחות זוגות שפות, אך הוא ניתן בחינם. אנו מחפשים עדיין גם שירותים אחרים. לא רק חינם. כך תהיה לך אפשרויות נוספות.
    אנא שקול תוך התעלמות כמה דפים (אולי חבר, RSS...) - זה יכול להיות מועיל.
    אני unistalled אותה ואני התחלנו מקבל מספר db שגיאות בעת הצגת מי מקוון. היה עדיין vbet תחביר השאילתה. נאלצתי להתקין מחדש כדי למנוע שגיאות DB. כיצד אני יכול להיות בטוח לקבל את השינוי כולו להסיר?

אם שירותי חינם הופכים בר-קיימא, שלשים אותו חזרה. כעת, אני רוצה נקייה להסיר אף.

תודה

תאריך
    אוקטובר 2009

לאחר הסרת ההתקנה לא יכולה להיות כל רכיבי hook של vBET עובד, כי אלה יוסרו ממסד הנתונים על-ידי vBulletin עצמו. אותו שדבר עזב אז זה תקלות vBulletin האחראית הסרת ההתקנה.

כאשר תסיר את vBET, נא זכור גם לבטל כללים לניתוב מחדש של vBET מ- .htaccess. גם ב אם במקרה אתה משתמש vbseo נא הסר שילוב קוד (רק העלה 2 הקבצים המקוריים). באפשרותך גם להסיר מקבצים vBET של השרת אם ברצונך בכך, אך פעולה זו אינה נחוצה.

דף 1 של 2 12 אחרוןLast

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •