חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 3 של 3

אשכול: הצעות

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

Default הצעות

אלה הם יותר כמו הצעות מ בקשות תכונה, אבל אני חושב שהם יהיו תוספת מבורכת.

1. אני רואה שאם המילה מופיעה מספר פעמים בדף, הוא נשלח להיות מתורגם פעמיים.
    לדוגמה, עבור שני dropdowns לבחור, אתה יכול לראות את זה ב-URL: & q = בחר & q = בחר

הדרך שבה הם תרגומים הביא צריך להיות מחדש עבד כל כך כי הבקשה לא נעשה פעמיים (עכשיו כי הן גוגל ו-API בינג כפופים למגבלות מחמירות תשלומים)

2. אם התרגום נכשל בגלל מגבלת השימוש הוא הגיע, להראות את הטקסט המקורי במקום מחרוזות ריקות.

3. אין להסיר את הכרטיסיות החריצים מקוד מקור. זה לא רק לשפר את הביצועים עושה המקור קשה לשנות או לבנות על ידי אלה מאתנו שאוהבים להשתכשך ב-PHP.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

היי

1. כן יש לך זכות על זה. זו לא היתה בעיה לפני ובגלל זה לא היה מקרה נפוץ זה היה אפילו טוב יותר עבור ביצועים לא כדי לבדוק האם העולם הוא כבר בתור תרגום. כרגע זה יכול בטוח כמה סנטים. נבדוק קרוב האלגוריתם שלנו.

2. זה ייתן להשפיע על ביצועי קטן, אבל זה לא צריך להיות גלוי ממש. אנחנו שדרוג זה.

3. אנחנו לא רוצים לעודד שינויים קוד - זה מוביל רק לבעיות.

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

נשמע טוב! אני עדיין משתמש 3.3.3 ו - אינטגרציה מותאמת אישית עם reviewpost ו photoplog הייתי צריך לעשות כמה שינויים בקוד ... אני כבר הזכיר את זה בתור הצעה אחרת, למרות.

עוד הצעה:

4. הגדרת פסק זמן CURL על בקשות תרגום. כל דבר לוקח יותר זמן מאשר 1 השני כנראה צריך להיהרג (שינוי זה ילך טוב ביחד עם מס '2, גם אם לא מטמון את הטקסט המקורי).

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •