חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 1 של 2 12 אחרוןLast
תוצאות 1 עד 10 של 17

אשכול: פייסבוק כמו לחצן

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

Default פייסבוק כמו לחצן

הוספתי כפתור כמו פייסבוק לאתר שלי.

זה עובד בסדר גמור למעט כאשר אני אוהב את דף מתורגם.

כתובת האתר המציג את הפרופיל שלי בפייסבוק תמיד את ה-URL עבור הדף אנגלית (ברירת המחדל של השפה בפורום)

איך אני יכול לעשות את העבודה כפתור דפים מתורגמים.

הנה הפרטים mod, פייסבוק לחצן "כמו" עבור Vbulletin - vBulletin פורומים SEO

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

מה שאני רואה יש iframe לא כפתור. נא לתאר בדיוק איך זה עובד, איך זה מוצג בפורום שלך (לתת כתובת שבו אנחנו יכולים לראות את זה בפורום שלך ולהגיד איזה מהם הוא זה).

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

חחח, iframe טוען את כפתור כמו, איפה היית בשנת 2010, אתה לא יודע מה זה facebook כמו כפתור?

בכל מקרה, אין מה להוסיף אותו באתר את הבדיקה או על vbet, זה לוקח 2 שניות רבות של המשתמשים שלך משתמשים בו.

תאריך
    אוקטובר 2009

שים לב כי הזמן שלי לבלות בשנת 2010 הוא דבר אישי שלי. אם אתה מצפה לתמיכה אני מציע לענות על שאלות במקום לכתוב משפטים אשר נותן כלום לנושא יכול להיות כאל מתקפה. אנחנו לא מעוניינים מה לדעתך צריך להיות מוכר על ידי כל האנשים בעולם (בשביל זה יש חברים שטח השימוש - יש לך שם כבוי בפורום נושא משנה), אבל לעזור לך. ובשביל זה אנחנו צריכים את התשובות שלך.

שים לב שאנחנו לא להתקין כל מוד יחיד המשמש כל הלקוחות שלנו. נא לענות על שאלות שניתן כך נוכל לנתח את הנושא ולעזור לך

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

נא לתאר בדיוק איך זה עובד
    הקוד אני מקושר, מוסיף בפייסבוק כמו כפתור לדפים בפורום vBulletin, כאשר אתה לוחץ עליו זה מראה שאת אוהבת את העמוד vb וזה גם מראה על הפרופיל שלכם בפייסבוק.

זה עובד בסדר גמור למעט כאשר אני אוהב את דף מתורגם.

כתובת האתר המציג את הפרופיל שלי בפייסבוק תמיד את ה-URL עבור הדף אנגלית (ברירת המחדל של השפה בפורום)

תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי vBET View Post
    לתת כתובת האתר שבו אנחנו יכולים לראות את זה בפורום שלך ולהגיד איזה מהם הוא זה
    אני יאפשר לי לראות את זה ולהבין טוב יותר. ראה גם קישורים, מה השינויים, מה לא במהלך התרגום, וכו 'עכשיו אני לא מסוגל לקבוע מה בדיוק קורה. תן נתונים שאלה

תאריך
    אוקטובר 2009

אנא PM אותי גישה פרטים עבור כל חשבון מבחן אשר יאפשר לי לראות את זה (אנחנו לא ליצור חשבונות מזויפים בפורום שלך לקוחות). אני בפורום עכשיו אז אני יוכל לבדוק את זה מהר

תאריך
    אוקטובר 2009

אישור אז אני שם. אבל אתה עדיין לא כתב מה אני צריך לחפש ...

שוב בבקשה לומר "איזה מהם הוא זה" - על איזה כפתור מדובר? מה אני צריך לחפש בפורום לא שלך? תן לי קצת טקסט, או לתאר תמונה ... אני רואה עכשיו כפתור לתרום לחיפוש ...

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

בפייסבוק, כמו כפתור באמצע המסך.

דף 1 של 2 12 אחרוןLast

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •