מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר תמיכה תחת Circunstances שאחרי כל האחרים

techanalyst
12-10-11, 22:14
חולה לקבל תמיכה כל עוד:

שינויים הרחבות צד שלישי או vbulletin עצמו או שינויים ללא קוד 1).
2.) ללא תוספים ביטול

VBulletin, VBSeo, Dragonbyte יש זכויות אלוהים הפורומים שלי, הם אינם מבצעים את כל הדברים הללו

vBET
12-10-11, 22:16
כבר נאמר - כן. נשמח לסייע לך:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
מבלי לבצע שינויי קוד כלשהו, או שינויים באפשרות כל תוסף מהדילר פועל

vBET
13-10-11, 00:28
מבלי לבצע שינויי קוד כלשהו, או שינויים באפשרות כל תוסף מהדילר פועל

בדיוק! כבר כתבנו אותו עבורך מספר פעמים. ואת הוסר רק חוזר האחרונה שלך פירסום כאן - נא על ההודעות שלך מעל מעל שוב - זה נחשב דואר זבל, יוסרו. חוסר היגיון כדי להפעיל במעגל.

כך באפשרותך היה כבר מספר פעמים אישר כי אנו שנעשו ללא קוד או שינויים באפשרות ולא תוספים אחרים הפועלים. גם אנו DISSABLE דבר. בדיוק כפי שרצית.

אז אנא הפסק תירוצים ומעצבת נתנו לנו - אני בספק הבעיה אכן קיימת ולא הרצוי יש vBET פונקציונלית בפורום שלך. זה נכתב ללא כוונה כלשהי של התקפה אישית - אני רק רוצה לומר לך כי בהרושם שלי נראה כי אינך רוצה אותנו שם (וגם אנחנו יודעים כי מאפשר לאדם תמיכה בפורום שלך - שכתבת אותו בעצמך - גם היתה תמיד להגדיר גישה זמנית או פורום הבדיקה עם תאריך משתמשים להסיר אם יש עוד משהו קריטי אך לא - כתב תמיכה זו, עבור mods שונים יש גישה לפורום שלך). לכן ב- satiation בפועל באופן אישי בסמסארה מהי הסיבה של התנהגות כזו? בשם האפשרויות אני חושב כי הבעיה יכול להיות מורכב (לא ממש קיים) רק כדי יש סיבה לצעוק לקבלת החזר כספי. אין התקפה אישית - אתה באמת צווחה עבור אותו באמצעות מקרים העליונה וכתב אתה באמת כבר מספר הצהרות שקר שיש צורך לקחת אותו תחת שיקול כי אנחנו יכולים לדון כאן לא קיימת בעיה מורכבת עבור לכפות החזר. אני לא אומר לך לעשות זאת - אני רק רוצה הזן את תשומת לבך כיצד באפשרותך לאתר ולאחר יבקש ממך רק להראות לנו הבעיה אכן קיימת, כמובן לאפשר לנו לסייע לך במקרה אם יש לך בעיה עם היעלמות להיעלם הצעות מחיר עבור תשובה.

אז שוב - אנחנו לא לשנות תצורה תוספים אחרים ולא קוד ולא לבטל שום דבר. כך תירוצים נוספים - פשוט לומר לנו עבודה בנושא אם היא אכן קיימת. אני לא אומר שזה לא, אני רק אומר יש לי ספקות סבירים. אני פשוט רוצה לדעת שיש לי סיבות לפקפק בה. נא שים לב כי אהיה שמח באמת לסייע לך להפוך vBET לפעול כראוי בפורום שלך אם אתה רק רוצה ולאפשר אותה.

אני הוא 1: 30 בלילה במדינה שלנו - כך אנו ילך לשם מאוחר יותר.

techanalyst
13-10-11, 00:54
למעשה אני רוצה אותו עובד, Im למעשה ציד למטה תוספים אחרים של תרגום. באמת רציתי לעבוד זה, אבל אני יודע עבור עובדה אם אתה מקבל גישה youll שנה אפשרויות vbseo או vbulletin, וזה מה שאני לא רוצה. כך תוסף שלך אינה פועלת כמו שהיית מצפה, זה מאוד הוגן ההנחה, עבודה doesn ' t כמו "זה הלקוח", כדאי. ניתן להפעיל הרבה, Photopost Pro, VBTube וכו ', כל שנרכשו והמיתוג בחינם, כל בית הדרקון, vbseo, vbulletin ועוד ועוד, אף לא פעם אחת אני ביקשו החזר למה? מכיוון שהם "עבד כמו שציפיתי"

לך קרא לי ההונאה? לבקש על 9 ספקי תוסף אחרים, נושא של אנשים לעבוד, אייב מעולם לא פעם נאלץ לבקש החזר כספי, ולא עשה כל אחד מהם קרא לי ההונאה

אני היה שוקל אותו עד קרא לי ההונאה, שוב להעליב מותאמת אישית, מצפה להם לעבוד איתכם?

לא מאשים את תוכנת Im, Im בדיוק המציינת את האין תוכנה ממש עבור הפורום שלי, אני אמצא תוסף תרגום אחר שאינו דורש זאת, פשוט חולה שקול זה $200 + הלקח

techanalyst
13-10-11, 01:00
למעשה במקום החזר put קישור או הודעה למעלה המציינת את השינויים הנדרשים לפני הרכישה, מזהה ולא יודע שלי שיעור 200 + עזר למישהו אחר החוצה

או

חולה הרישיון, משתמשים בתוכנה עד "הלקוח" ידעתי זה טוב בסביבה שלה צורה כדי להשתמש? ו בפעם בבעלותי אותו ושימוש לא היא לא להתחיל לספור 365 ימים של עדכונים עד מתחילים להשתמש בו

vBET
14-10-11, 23:06
למעשה במקום החזר put קישור או הודעה למעלה המציינת את השינויים הנדרשים לפני הרכישה, מזהה ולא יודע שלי שיעור 200 + עזר למישהו אחר החוצה

או

חולה הרישיון, משתמשים בתוכנה עד "הלקוח" ידעתי זה טוב בסביבה שלה צורה כדי להשתמש? ו בפעם בבעלותי אותו ושימוש לא היא לא להתחיל לספור 365 ימים של עדכונים עד מתחילים להשתמש בו

אין שינויים בקוד נדרשים בכלל לעבוד vBET עם vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...באמת רציתי עבודה זה, אבל אני יודע עבור עובדה אם אתה מקבל גישה youll אפשרויות שינוי vbseo או vbulletin, וזה מה שאני לא רוצה. כך תוסף שלך אינה פועלת כמו שהיית מצפה...

זוהי פשוט יותר מאשר תירוץ בצורה מגוחכת - אתה יודע את העתיד... האם אתה יודע גם את המספרים של הלוטו?...

היה בטוח כי מספר פעמים שישתנו בקביעת תצורה של תוספים אחרים ולא vBulletin. זהו רק עוד תירוץ. לא משנה כי שאתה כותב אם ברצונך שהיא פונקציונלית, כאשר מה לעשות נגד המילים שלך. אם אתה רוצה לקבל vBET עבודה בפורום שלך תאפשר לך כדי לסייע לך. אבל זה לא ניתן לסייע כאשר הבעיה מורכבת רק כדי לאלץ את החזר - מה תירוץ מושלם שלם את ההתנהגות במקרה אם הוא הונאה. ברגע זה בעיה זו נחשבים הונאה אפשרית והיא סגורה מאז אין עזרה נדרשת.

אנחנו כאן כדי לעזור לך עם הבעיה שלך אם היא באמת קיימת:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1