Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 4 A 4

Téma: Segítséget kérhet az alapértelmezett nyelv

  1. #1

    Question Segítséget kérhet az alapértelmezett nyelv

    Tényleg szép terméket. Köszönöm ismét ezt a hack.

    Azt segítségre van szüksége, vagy egy kérelmet kell tennie. Az új felhasználók a fórumon, nem baj, hiszen egy olyan területen válassza ki az alapértelmezett nyelv, de az összes már meglévő felhasználók számára, nincs érték beállítva, hogy csak hozza "Nem beállított". Tudna nekem egy lekérdezést végrehajtani annak érdekében, hogy automatikusan az alapértelmezett nyelv helyett "Nincs beállítva" (az én esetemben ez a francia számára az alapértelmezett érték)? Ez azért van, mert még akkor is, ha teszel egy szál a fórumon elmondta, hogy a felhasználók számára, hogy menjen módosítani adataikat, sokan közülük nem olvastam, hogy a téma.

    Jó lenne, ha tudom megváltoztatni ezt automatikusan a már meglévő felhasználók számára.

    Köszönöm.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default


  3. #3

    Default

    OH, nem tudni, hogy sajnálom. Köszönöm a válaszát.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nem probléma - Én vagyok itt, hogy segítsen Kérdezd meg, amikor csak szüksége van. Szintén az új funkciók, vagy integrációk
    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette vBET; 16-11-09 -on 21:50.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •