Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 5 A 5

Téma: Saját honlap nem indexelt x52?

  1. #1
    Senior tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    142

    Exclamation Saját honlap nem indexelt x52?

    Szia Én vagyok a vbseo sitemap generátor nélkül vbseo, én csak azt akartam tudni, hogy a legjobb beállítás, hogy mivel én már észre, hogy a lefordított hozzászólás nem kerülnek indexelésre a google, és én már ellenőrizték, és találta meg 52 nyelven az adatbázisban tele vannak (fordítások dolgozik), csak az én fórum anyanyelvén is indexelt a google.

    Tud valaki segíteni nekem, konfigurálását, hogy mivel én is az történt valami baj, vagy nem írni?

    Vagy van egy probléma máshol, mert nem értem ezt?

    Üdvözlettel

  2. #2
    Senior tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    142

    Default

    Senki?

    Mindezekkel sikertörténet, miért vagyok ilyen szerencsétlen?

    Nekem van a külföldi vendégek jönnek (sok) és a külföldi Google hozzáteszi (sokat), de nem látom a nyelvet lefordított indexelés (nincs)?!?

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    38

    Default

    Tud küldje el url, így néhány tagja is nézd meg?

    Mert mit ér, azt tapasztaltam, hogy jobban lefordítani a 10, vagy ha a legnépszerűbb nyelv. Kezdje gazdag országok, amelyek érdekeltek a témában. Pl.. A futball fórumot szeretnék lefordítani az európai nyelvek (a spanyol és a portugál is beszélt a dél-amerikai) Én is japán és dél-koreai.

    Fontolja meg a Fülöp-szigeteken egy főre jutó GDP kb $ 1800 USD, hasonlítsa össze ezt a Norvégia kb $ 94.000 USD. Sok afrikai ország egy főre jutó GDP mellett 500 $ p / a.

    Mely országok nagyobb valószínűséggel tartalmaz a felhasználók, akik vásárolni és a hirdetők, akik költeni?

    Ha Googlebot akartam mászni 1000000 oldal a honlapon havonta, azt szeretné, hogy mászik a francia vagy norvég oldalak vagy a filippínó vagy afrikaans oldal?

    Nem látta a helyszínen, azt hiszem a legtöbb ember őrült megpróbál 52 nyelven indexelt. Keskeny le néhány tehetősebb gazdaságok és összpontosítani.

  4. #4
    Senior tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    142

    Default

    Saját honlapokat mobilok.
    Egyébként ez a sikertörténet is őket al-án: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    és ahogy mondta, elment 12.000 url indexelt a Google, és most több mint 130.000 + még mászni, én még 59100 előtt vBET és most már 61.000 együtt 52x?!?

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html Itt a tulajdonos, hogy egy másik sikertörténet használata nélkül sitemap (talán ez lehet a probléma?) vagyok, egy sitemap, mert visszamenőleg egészen a memória megy ez mindig ajánlott?!?

    PS. Lehet több beállítási adatok helyezik ezeket a sikertörténeteket, mert minden csak egy kicsit túl általános nekem?

    Üdvözlettel
    Utoljára szerkesztette mario06; 28-06-10 -on 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Kérjük, vegye figyelembe, hogy Ön azt kérdezi, hogy miért a Google nem indexelt még több oldalakon - ez a kérdés a Google ...
    Mégis tudunk adni néhány tanácsot:
    1. Győződjön meg arról, mit blokkolja a robots.txt és ellenőrizze, ha az utolsó változtatást végeztek ott. Ha kezdett blokkoló néhány oldal a közelmúltban (az elmúlt 2-3 hónap) - mint a tag oldalak, mint javasoljuk -, akkor a Google nem csak indexelése az új helyszínek, hanem eltávolítja a blokkolt egyet index.
    2. Google feltérképezi és index oldalakat a saját nem tudja, algoritmusok - még mindig gondolkodik azon ismert. Azaz a Page Rank fogja meghatározni, hogy milyen gyorsan frissíti a Google indexeli az Ön oldalakon.
    3. Önnek van nem hivatalosan verziója által támogatott vBET vBulletin - 3.6.x, és mert az, hogy minden archív oldal a vBET telepítés után törött voltak. Megoldottunk ez probléma nemrégiben - így az archív ismét működik, a fórum. Még mindig vBulletin miatt a lefordított fórum archív oldalak nem működik, így a Google nem index azokat, és is nem fogja megtalálni bug lefordított szálak archív oldalak (mivel linkek vezetnek a fórum archív oldalak). Ahogy a felszólítás - kérjük itt részleteit lásd: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    Mintegy sitemap - kérjük, vegye figyelembe, hogy a hozzászólás írta a felhasználók által írt felhasználóink

    Mintegy üzembe további részleteket a sikertörténetek, ismét: hozzászólás írta a felhasználók által írt felhasználóink. Ezért kérjük, kérdezze téma szerzők részleteiről. Akkor PM, vagy kérjen, vagy további részleteket a téma, amely érdekli a.

    Kérem, mondja vársz még néhány információ / tippeket / segítséget ebben a kérdésben, vagy tudjuk bezárni.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •