Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 8 A 8

Téma: két kérdés

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    18

    Default két kérdés

    Én az ingyenes verzió van telepítve, tegnap volt ~ 200 pókok online pók a lefordított oldalak és a szerver ment át 10-30, és kellett letiltani a hack, hogy újra normális szerver terhelését.
    Én vagyok a vb 3.8, számíthatok a fizetett változat terhelje túl a szervert az ingyenes verzió is csinálja?
    Másodszor, nem a fizetett változat fordítása csapkod, mint vbadvanced CMPS, vbadvanced linkek könyvtár, PhotoPost vbgallery?
    Ha nem, van-e módja annak, hogy tiltsa le a vállalati fordító az, hogy az oldalak ne linkeket megy sehova?
    Melyek a fizetési lehetőségek (cc / banktransfer)?
    Ez azt mondja: "Ingyenes frissítések egy év" után az évben kell fizetni a teljes újra, vagy van-e frissítés díjat? Ez azért fontos, mert 90 $ nem igazán olcsó.
    Ha használja a 3.x verzió egyszerűen frissíteni 4.x vagy tudok fizetni megint?
    Köszönöm.

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Természetesen várok csak azért, hogy a másolás a funkcionális, de én ezt ugyanaz a kérdés is.

    Van egy meglehetősen nagy fórumot (több mint 500.000 álláshely) és szeretnék minimalizálni betölteni kezdetben, amennyire csak lehetséges, ha már telepítve rendesen.

    Én is szeretném iratkozzon fel, hogy a Google API dolog biztonsági intézkedések ... de nem tudom pontosan, hol iratkozzon fel.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Szia. Fizetett változata vBET sokkal jobb teljesítményt, és akkor számíthat, hogy a fordítás gyorsabb lesz és a szerver terhelés szeretője. Nem ad semmiféle konkrét számok - ezeket lehet menni csak a teljesítmény mérése az adott fórum, de lehet mondani, hogy a fizetett változat optimalizált cache, algoritmusok és egyéb teljesítmény-paraméterek.
    Fizetett változat lehet integrálni a különböző beépülő modulok. Elmondhatom, az biztos, hogy PhotoPost is integrálja, vbadvanced mods is - nem mondhatom meg az összes ilyen, de néhány, az biztos. Kérjük, olvassa el az integráció fejezetet.
    Is fizetett változat speciális opcióval URL, amely figyelmen kívül hagyja (nem zászlók vannak, nincs fordítás követése linkeket ezeket az oldalakat, és automatikusan átirányítja, ha valaki fel nyelvet URL-t kézzel).
    Tulajdonképpen mi támogatjuk csak Paypal fizetési lehetőség.
    Miután az ingyenes frissítés jár elég megújítani engedélyt, és ez sokkal olcsóbb. A tényleges megújítása ára $ 30 és a jövőben tervezzük, hogy ez az ár lesz körülbelül 1 / 3 normál licensz ára, de nem kezeli azt az üzleti kötelezettséget.

    Ha sőt további kérdései - kérjük, csak kérdez. Szívesen segít Önnek.

    Quote Eredetileg írta: Ramses View Post
    Én az ingyenes verzió van telepítve, tegnap volt ~ 200 pókok online pók a lefordított oldalak és a szerver ment át 10-30, és kellett letiltani a hack, hogy újra normális szerver terhelését.
    Én vagyok a vb 3.8, számíthatok a fizetett változat terhelje túl a szervert az ingyenes verzió is csinálja?
    Másodszor, nem a fizetett változat fordítása csapkod, mint vbadvanced CMPS, vbadvanced linkek könyvtár, PhotoPost vbgallery?
    Ha nem, van-e módja annak, hogy tiltsa le a vállalati fordító az, hogy az oldalak ne linkeket megy sehova?
    Melyek a fizetési lehetőségek (cc / banktransfer)?
    Ez azt mondja: "Ingyenes frissítések egy év" után az évben kell fizetni a teljes újra, vagy van-e frissítés díjat? Ez azért fontos, mert 90 $ nem igazán olcsó.
    Ha használja a 3.x verzió egyszerűen frissíteni 4.x vagy tudok fizetni megint?
    Köszönöm.

  4. #4
    Junior Member
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    18

    Default

    Köszönöm Michal, hamarosan fogok elhelyezni a sorrendben.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    # 1 Kaphatok a kapcsolatot, hogy iratkozzon fel a Google API dolog az USA-ban? (Inkább félni, mint megijedni Google)

    # 2 is, bármilyen funkciót beállítani kezdetben kisebb szervert terhelés nagy fórum? (Én már számítottam, hogy akadályozzák a szerver először)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: mikeinjersey View Post
    # 1 Kaphatok a kapcsolatot, hogy iratkozzon fel a Google API dolog az USA-ban? (Inkább félni, mint megijedni Google)

    # 2 is, bármilyen funkciót beállítani kezdetben kisebb szervert terhelés nagy fórum? (Én már számítottam, hogy akadályozzák a szerver először)
    #1 A Google API dolog az USA-ban?... Ha úgy érted a Google API-kulcs akkor link a Leírás paraméter vBET beállításokat. Ez van:
    Használata AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code

    # 2 Lásd itt vBET és teljesítmény tanácsok:
    A vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    A vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Tiltott
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Hungarian
    Translated text
    Haaa, ha rájöttem, nem tudtam telepíteni az ingyenes verzió nevetni rajtam ta nehezebb.
    A tiozinho akartam eladni linceça nem szólt többet ingyenes verzióját tesztelésre ..
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Hungarian
    Translated text
    Haaa, ha rájöttem, nem tudtam telepíteni az ingyenes verzió nevetni rajtam ta nehezebb.
    A tiozinho akartam eladni linceça nem szólt többet ingyenes verzióját tesztelésre ..
    Original text
    Ha bármilyen kérdés alatt ingyenes verzió telepítése - csak segítséget kérhet
    Kérem írja be az ingyenes változata részben ezen a fórumon, amit a probléma, és mi segítünk

    Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy az ingyenes verzióban nincs értékelés ideje - tudja használni, ameddig csak akar, mielőtt úgy dönt, hogy vásárol jobb és gyorsabbá

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •