Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 3 A 3

Téma: probléma

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    December 2009
    Hozzászólások
    51

    Default probléma

    Text automatically translated from: Italian to: Hungarian
    Translated text
    ön körül a kérdés már a fórumban:

    És én történt tegnap, az írás az angol részben foglalkozik a kérdés a nyelv. Írtam az olasz és az I. és a "kapott választ nem tudom, melyik ország angolul. Szóval válaszolt angolul, majd elküldtem a választ a fórumon, de az oldal automatikusan lefordították olasz.

    Aztán kérdezem magamtól ezt:

    1. Mi már angol nyelven jelenik meg angol nyelven, még ha ez a személy látom az oldalon fordították olasz?
    2. Mert, hogy a felhasználó írt angol és látom az ő válasza az angol? tehát a válasz nem "fordították olaszra?

    Előre is köszönöm.
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Amikor új üzenet érkezik, akkor vBET határozza meg, hogy milyen a nyelv használatával választott stratégia (konfigurálható a "Google nyelvfelismerés"). Ha úgy ítélik meg, mint írt más nyelven, hogy a fórum az alapértelmezett, akkor üzenet automatikusan jelöli lang bbcode. Más szóval - vBET jelzi az üzenet hozzáadása információ a nyelve.

    Most, amikor az oldal jelenik meg minden egyes üzenet jelenik nyelv egész oldalt. Tehát, ha nézem angol nyelvű fordítását az olasz fórum, akkor látok mindent angolul - még van néhány üzenet van írva az olasz, néhány angolul, néhány arab, és így tovább. Keresek oldalon látsz mindent kiválasztott fordítás nem számít, milyen nyelven van az eredeti üzenetet ezen az oldalon.

    Az egyetlen módja, ha nem működik, mint ez az, amikor néhány üzenetet a nyelv nem megfelelő jelölt (oka különbözik szerint választott stratégia a nyelv meghatározó). Ebben az esetben az ilyen üzenetet kell szerkeszteni, és lang bbcode hozzá kell adni / korrigálni kézzel.

    Ez a válasz a kérdésére?

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    December 2009
    Hozzászólások
    51

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Hungarian
    Translated text
    Azt hiszem
    köszönöm
    Original text

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •