Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 1 A 2 12 UtolsóLast
Eredmények 1 a 10 A 15

Téma: További terhelési problémák

  1. #1
    Senior tag
    Csatlakozott
    Február 2010
    Hozzászólások
    210

    Default További terhelési problémák

    Ok, így tettem rengeteg tesztelés.

    Leforgása alatt 24 órával a terhelés emelkedik folyamatosan a 30,00 's

    A szerver újraindítása rögzíti, hogy a másik 24 órában.

    Ha én letiltja a mod Nem értem ezt a problémát.

    Ne mondd, hogy a mod tiltva van kevesebb a forgalom, mint nem igaz, a Google továbbra is küldi ugyanazt a forgalom mod tiltva szerint a statisztika.

    Kérjük, ismertesse, terhelés vezetés megőrülök.

  2. #2
    Senior tag
    Csatlakozott
    December 2009
    Hozzászólások
    276

    Default

    Úgy hangzik, mint a bot éri el a lefordított oldalak, ha a mod be van kapcsolva. Meg kell nézni a optimalizálásával apache, vagy kapok egy szerveren több CPU. Ön futó vboptimise vagy bármilyen gyorsítótár mechanizmus, mint Memcached?

  3. #3
    Senior tag
    Csatlakozott
    Február 2010
    Hozzászólások
    210

    Default


  4. #4
    Senior tag
    Csatlakozott
    November 2009
    Hozzászólások
    168

    Default

    Tényleg úgy hangzik, mint futsz egy elmaradt szerveren. Én egy 8 magos Nehalem gép (tehát éppen a még 8 virtuális mag miatt a HT, összesen 16). Én is alaposan optimalizált ez a gép a saját technikák, valamint mutatókat a hozzátartozók a vbulletin.com.

    vBET emeli a terhelés mintegy 2,5 3,0-3,5, attól függően, hogy a felhasználók száma, és ez nyilvánvalóan növekszik alapján a cache méretét. Én azonban nem hiszem, hogy túl rossz minden, ahogy egyidejű felhasználók köre egy viszonylag magas 800 még ennél is magasabb 1200.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Szia Természetesen fordítást kell egyes erőforrások - nincs mágia. Oldal fordítása azt jelenti, hogy output eredmény, és változtassa. Mivel a fordítás mindig hosszabb, mint a normál oldalon.

    Megértem, hogy nem túl boldogok, hogy több szerver terhelését, de kérjük, vegye figyelembe, hogy vBET vesz forrásokat csak a fordításhoz. Normál oldalak hozzáteszi csak zászlókat. Szóval mindez további terhelést származik további forgalmat lefordított oldalak. Ahogy írta a forgalom nem megy le azonnal letiltása után vBET (ha ez egy darabig, akkor csökkenni fog letiltása után - hidd el), és a szerver terhelés alacsonyabb - ez nyilvánvaló - robotok még mindig mászó URL-eket lefordított oldalak a felhasználók még mindig találni a Google linkeket a lefordított oldalak. Szóval még mindig ugyanaz a forgalom, de jelenleg lefordított linkek egyszerűen duplikált tartalom - normális oldal ami nem fordították. Ha szeretne maradni fogyatékos vBET ajánljuk hozzá szabályt a. Htaccess fájlt, amely átirányítja az összes lefordított oldalak normál egyet, különben is laza a SEO miatt duplikált tartalom.



    Tudomásul veszem, hogy az Ön véleménye a kódunk gyenge. Nem tudom, hogy mit alapozza az elvárásait. Van leggyorsabb fordítás mod a BB - nincs mit jobban működik. Fordítás időbe erőforrások és a mod veszi kevesebb, mint minden más. Láthatjuk, hogy milyen gyorsan tud dolgozni vBET számos fórumon. Ha problémák a szerveren, akkor kérjük, fontolja meg a konfigurációk módosításait vagy hozzáadásával szerver erőforrásait. Nem fogja fel 20 liter vizet 10 liter vödör.

    És akkor 100% jobb - meg tudjuk csinálni jobban, mi és mi csináljuk egész idő alatt Csak várj, míg haladunk minden fejlesztéseket, amit során vBET4.x végrehajtása

    Ha adok néhány tanácsot - kérjük ellenőrizze, hogy hogyan lehet optimalizálni vBET: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Különösen érdemes megfontolni a letiltását néhány nyelven, és blokkolja lényegtelen oldalak robots.txt

    Milyen idő válasz lefordított oldalakon? Mi a CPU-használat? Mi a memóriahasználat? Ha ez elfogadható, akkor nem kell aggódni. Az emberek gyakran félnek a növekvő szerver terhelését, és még nem tudom mit jelent. 10-szer nagyobb szerver terhelés nem NEM azt jelenti, hogy 10 alkalommal több forrást használt. Ez csak azt jelenti, hogy több szálon várakoznak a sorban, amit teljesen normális, mivel most a szálak kell várni Google a választ, ha néhány fordítást nem gyorsítótárazott még. Így menet vár a Google választ vesz, NEM CPU egyáltalán ez idő alatt. Mert, hogy a kiszolgáló terhelése LESZ nagyobb, még akkor is, ha vBET tudná, hogy nincs források (amit természetesen nem lehetséges).

    Mintegy összeomlik a szerver - ez nyilván a szerver probléma. Ez történik időnként. Volt hasonló kérdés az én szerver. Ez okozta néhány Apache bug így egy Apache szál növekszik, és egyre a memória használat, amíg az egész memóriát fogyasztottak ans szerver cache-elt. Csak egy szál úgy viselkedik, mint hogy - más Apache szál normális volt. Játszottam az Apache konfigurációs és probléma megoldódott. Úgy gondolom, hogy az Apache csak némi memória szivárgás - ha jól emlékszem tettem kisebb értékű igények esetén lehet tartani egy téma. Voltak egyéb változásokat. Azt javaslom, hogy ellenőrizze a memóriahasználat és a monitor is egy ideig. Szintén hasznos lehet ellenőrizni átlagos használt memória egy Apache téma, néhány számításait, megfelelő értéket a max szálak az Apache.

    Ha bármilyen további kérdése van, kérjük csak kérdez
    Utoljára szerkesztette vBET; 17-03-10 -on 00:53.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Hé - Épp most volt a forum is fordítja ULTRA FAST ... Szóval mit állítva szó és miért olyan dühös hozzáállás a vBET, ha már szuper gyors fordítási szolgáltatást? ...

    Kérjük, vegye figyelembe, milyen szerver terhelés jelent. Megértése jelentése nagyon hasznos lehet megérteni, mi történik a szerveren, és hogyan lehet kapcsolatos témákat, amelyek várakozó sorban nem azért, mert nincs erőforrás, de várják a választ a többi szerver (Google ebben az esetben).

    Véleményem szerint van szuper gyors fordítások, és még nem kell aggódni

  7. #7
    Senior tag
    Csatlakozott
    Február 2010
    Hozzászólások
    210

    Default

    Én már építési telek 10 éves vagyok, teljesen tisztában 10x terhelése nem jelenti azt, 10x-es források, hagyja abba bánik velem, mint egy idióta, és kanállal etetés nekem szemetet. A hideg tények ezzel a mod vs a többi ingyenes mod a terhelés mega. És csúcsidőben oldalamon most lassú és nem válaszol. Igen, oldalak fordítása gyors csúcsidőn kívüli, de a költség a lassú szerver később a nap folyamán. Van egy négymagos, raid 15K SAS szerver, hogy van optimalizálva csak finom, futni 0,50 egész nap, mielőtt ez a nagy forgalmat. Ez a vBET kódot ad kiszámításának és így a szerver lassú csúcsidőben, ez tény, nem növeli a forgalmat, nekem van ugyanaz volt a forgalom és a botokat előtt és a szerver megbirkózott finom, ez a fordítás terméket. Időszakban. Siess és javítsd ki, én igazán nem akarunk fizetni egy £ 300 havonta egy szerver frissítés csak futtatni egy MOD lol.

  8. #8
    Senior tag
    Csatlakozott
    December 2009
    Hozzászólások
    276

    Default

    Hány nyelven van engedélyezve van? Hány hozzászólás van? Van vbseo és oldaltérkép generátor telepítve? Hány botok is üti a helyszínen egy nap?

  9. #9
    Senior tag
    Csatlakozott
    Február 2010
    Hozzászólások
    210

    Default

    Hi!

    32 nyelven képes.

    100000 hozzászólás.

    vbseo és sitemap telepítve.

    sitemap plugint mondja 1000.000 oldal kúszott a nap.


    A tény az, ha i tiltsa le a mod, és indítsa újra a kiszolgálót, bot és a felhasználók továbbra is sújtja a szerver ugyanaz, mint korábban, azonos oldalak vannak még Googles index, és így kapom ugyanazt a forgalmat engedélyezni, vagy sem.

    Az egyetlen különbség az, hogy a mod tiltva a botok és a google kereső kap az angol oldalon, így a forgalom azonos, az egyetlen különbség az, hogy nem lát egy lefordított oldal, elkerülve ezzel a mod adatbázis kérdéseket.

    Ez világos, mint a nap, hogy nekem ez a mod is megjelent nem megfelelő tesztelés, és egyértelműen a tulajdonos nem érdekli a kérdések.

    Fail.

  10. #10
    Senior tag
    Csatlakozott
    Február 2010
    Hozzászólások
    210

    Default

    Michael, te rossz, ezt a terhelést nem okozta forgalom növekedésével, ez okozza az olvasás és írás fordítások mysql.

    Ha vBulletin csapat képes írni és olvasni, hogy mysql alacsony terhelés Miért nem te?

    Szegény kódot barátom.

Oldal 1 A 2 12 UtolsóLast

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •