Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 2 A 2 FirstElső 12
Eredmények 11 a 14 A 14

Téma: Fordítási zászlókat nem jelennek meg

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Elhelyezkedés
    Atlanta
    Hozzászólások
    39

    Default

    Vennem kell használ ez-ra több stílus egyszerre. A mobil stílus részére mozgatható telefon és csak smartphone észlelése jeleníti meg, amikor egy látogató felkeresi a telek. Másképp látják a vB4 alapértelmezett stílus.

    Hogyan használhatom több még mindig egy időben?

    Quote Eredetileg írta: Marcin Kalak View Post
    Jelző hozzáadása egy mobil stílus:
    1. Nyitott AdminCP -> címez & Mintadeszkák -> stílus igazgató -> alapértelmezett stílus - > sablonok szerkesztése -> vbenterprisetranslator_flags.
    (2) a határérték Stílus -tól Alapértelmezett stílus a a mobil stílus.
    3. a sablon mentéséhez.
    Ha azt szeretné, hogy más vBET sablon hozzáadása (pl. jelző hozzáadása lefordított üzenetek), majd az importálás más stílusok vbenterprisetranslator szükséges.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Elhelyezkedés
    Atlanta
    Hozzászólások
    39

    Default

    Nevermind rájöttem. Másoltam a vbenterprisetranslator stílus, mint a mobil stílus helyett váltás. Most vBET működik mind a két stílust. Kösz a tippet. Érdemes lehet adni ezt a dokumentációt, így a többiek tudják.

  3. #13
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Importálása után a sablon vBET mobil stílus, lehet értéket {vb:nyers vbenterprisetranslatorflags}, mind a mobil stílusban alapértelmezett stílus. A zászlók nem jelennek meg a mobil stílus, mert a mobil stílus nem volt sablon vbenterprisetranslator_flags.

  4. #14
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Quote Eredetileg írta: mykkal View Post
    Nevermind rájöttem. Másoltam a vbenterprisetranslator stílus, mint a mobil stílus helyett váltás. Most vBET működik mind a két stílust. Kösz a tippet. Érdemes lehet adni ezt a dokumentációt, így a többiek tudják.
    Örülök, hogy tudtam segíteni.

Oldal 2 A 2 FirstElső 12

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •