Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 5 A 5

Téma: Nem távolítható el a termék

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Május 2014
    Hozzászólások
    3

    Default Nem távolítható el a termék

    Mikor én megpróbál és uninstall vB Enterprise fordító 3.3.6 Ez ad nekem a következő hiba:

    Végzetes hiba: require_once() [function.require]: nem sikerült a nyitás szükséges ' / xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/helyi/lib/php ") a /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () 'd code on line 4

    Úgy néz ki, mintha egy fájl hiányzik. Ez volt az ingyenes verzió, és nem kell az eredeti telepítési fájlok vannak.

    Tud valaki segíteni?

    Köszönöm.

  2. #2
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Ha önnek van a szabad változat, akkor ez változat 2.3.6.
    Eltávolítani a terméket AdminCP -> dugó & termékek -> termékek kezelése? Van távolítva vBET szabályokat .htaccess? Van egy cache plugint? Ha igen, akkor töröljük a gyorsítótárat.
    Kérjük, illessze be a linket az oldal a probléma.

  3. #3
    Junior Member
    Csatlakozott
    Május 2014
    Hozzászólások
    3

    Default

    Meg kell majd a fizetett változat. -A ' feltétlenül 3.3.6. Akárhogy is kell azt távolítani.

    Igen, ez hogyan én uninstalled ez a admincp.

    A hiba én kifüggesztett fenti volt, mikor próbáltam-hoz uninstall a termék. Nincs külön oldal a probléma.

    Tud kapcsolatot velem a felszerel fájlokat, tehát én tud megpróbál, és cserélje ki a fájlt, amely akkor lehet, hogy hadd uninstall?

    Köszönöm a segítséget.

  4. #4
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Legyen szíves küld én egy PM-hozzáférési adatait Admin CP és FTP. Akarat ellenőriz, mi folyik ott

  5. #5
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    A kérdés volt reszelő hiánya includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. A probléma már megoldódott.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •