Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 7 A 7

Téma: A teljesítmény nagy cache

  1. #1
    Senior tag
    Csatlakozott
    November 2009
    Hozzászólások
    168

    Default A teljesítmény nagy cache

    Én jelenleg a rendszer beállítva, hogy törölje a gyorsítótár teljes hetente. Egy üres cache, az adatbázis kb 1.1Gb, míg egy teljes cache, ez kb 4.5Gb.

    Úgy vettem észre, hogy minél nagyobb a cache, annál nagyobb az átlagos szerver terhelés jut. Bármikor a fórum között 650 és 1300 felhasználó van jelen, de ez úgy tűnik, nem befolyásolja a terhelés, mint cache mérete.

    A nagy cache, szerver terhelés 3,3-3,8, míg egy üres, akkor marad a 2,0-2,5 tartományban. Ez nem rossz egyáltalán, mint már egy 16 magos szerver, de én csak gondoltam, ha egy ilyen viselkedés várható az ingadozó adatbázis méretét!

    Köszönöm,
    Ádám

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    vBET az indexeket a cache táblák és használja leggyorsabb MySQL motor kalap - MyISAM. Tehát a legjobb választás a DB cache. Egész különbség, amely azt veszi észre, nem oldalán vBET, hanem oldalán, amelyek a MySQL lekérdezések. Indexek ad gyorsabban reagál, és biztosítja, hogy ideje a válasz nem fog drámai módon fel nagyobb mennyiségű adat. Még MySQL kell keresni nagyobb indexek és azt hiszem tovább tart erőforrásokat. Ezért azt veszi észre, nagyobb szerver terhelés.

    Is -, ha a fordítás a cache, akkor venni onnan. Ha nem, akkor a Google nem kért fordítást. Ez több időt vesz igénybe akkor, de valószínűleg úgy is kevesebb forrás a kiszolgáló. Ez több időt vesz igénybe, mert a kommunikáció a Google szerver, amely időt vesz igénybe, nincs fordítás, amely időt vesz igénybe, és nem küld eredményeket a Google, hogy a szerver is időt vesz igénybe. Kevesebb erőforrás, mert a szerver vár választ passzívan, és amikor megkapja, hogy ott csak egyszerű kicsomagolás a válasz. Első fordítás cache sokkal, de sokkal gyorsabb - a fordítás már kész, és ez a saját szerver, mégis meg kell tenni az adatbázis lekérdezés kell végrehajtani, MySQL némi CPU és a memória adott.

    Feltéve, hogy - a cache nagyon jó ötlet. Ha úgy fogja érezni, hogy a szerver kérdéseket, hogy a kísérlet letiltani cache egyes nyelvek és hasonlítsa össze a kiszolgáló teljesítményét. Nem javasoljuk, hogy távolítsa el cache teljesen.

  3. #3
    Senior tag
    Csatlakozott
    November 2009
    Hozzászólások
    168

    Default

    Ez arról szól, amit várt

    A teljesítmény szép most, csak hogy a terhelés soha nem ment sokkal nagyobb, mint 2,0, mielőtt vBET. Szerintem megéri, bár!

    Mindaddig, amíg a terhelés alatt van, 16,0, akkor a szerver nem adóztatják, így azt hiszem, jól vannak

  4. #4
    Junior Member
    Csatlakozott
    Február 2010
    Hozzászólások
    5

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Hungarian
    Translated text
    Lehetséges vagy szükséges tárolni a cache fájlban -, hogy csökkentsék a terhelést az adatbázis MYSQL?
    Csak használni a két nyelvet, mint az álláshelyek száma sok, és nem akar nagy méretű adatbázis

    Lesz egy jobb helyszínen vBET munka telepítése után nginx, eaccelerator?
    Gondolt már arra, átalakítás a modul, hogy gyorsítsa fel munkáját a nagy fórumokon? A cache mérete 1-2GB én esetemben nem megoldás. Talán vannak olyan módon, hogy optimalizálja a munkát?
    Lehetséges, hogy orvosolják a modul vBET 3.3.1 fórum vb3.8.4 + vbseo 3.5RC2?
    Miért ilyen drága verziót szerzői jog? (220 $)
    Én használni vBET 2.4.3, és szeretnék vásárolni vBET 3.3.1. Saját fórum értékesítési linkeket SEO cserék. Szerzői jog duplikált utalás 15 000 oldal nekem jobb - 90 $ hajlandó fizetni, de 220 $ túl sok

    Original text
    Utoljára szerkesztette Konstantin; 18-02-10 -on 23:34.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Konstantin View Post
    Text automatically translated from: Russian to: Hungarian
    Translated text
    Lehetséges vagy szükséges tárolni a cache fájlban -, hogy csökkentsék a terhelést az adatbázis MYSQL?
    Lesz egy jobb helyszínen vBET munka telepítése után nginx, eaccelerator?
    Gondolt már arra, átalakítás a modul, hogy gyorsítsa fel munkáját a nagy fórumokon? A cache mérete 1-2GB én esetemben nem megoldás.
    Miért ilyen drága verziót szerzői jog? (220 $)
    Én használni vBET 2.4.3, és szeretnék vásárolni vBET 3.3.1. Saját fórum értékesítési linkeket SEO cserék. Szerzői jog duplikált utalás 15 000 oldal nekem jobb - 90 $ hajlandó fizetni, de 220 $ túl sok
    Csak használni a két nyelvet, mint az álláshelyek száma sok, és nem akar nagy méretű adatbázis
    Original text
    Terveink hozzá is file cache vBET. Mert most mi elsőbbséget, és a legtöbb erőfeszítést vannak vBET4.0 nincs menetrend file cache funkcionalitást. Ne feledje, hogy testreszabható milyen nyelveken fog működni cache. Tehát ha azt szeretnénk, használhatjuk cache csak néhány fordítási amit tesz elérhetővé. Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy a fizetett változat vBET javult adatbázis cache így gyorsabb, hogy a szabad változata. Vannak még egyéb javulást fizetett változat - általában ez gyorsabb és kevesebb memóriát vesz. Azt már a felhasználók, akik sikeresen használja a nagy táblák.
    Nem készül a teljesítmény tesztek nginx gyorsító, így nem lehet összehasonlítani.
    Kérjük, vegye figyelembe, hogy a felvásárlást branding szabad licenc nem kötelező, és mindig frissíteni a licenc később.

  6. #6
    Junior Member
    Csatlakozott
    Február 2010
    Hozzászólások
    5

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Hungarian
    Translated text
    Köszönöm a választ. Nginx egy szerver, mint az Apache. Azt tanácsolom, hogy olvassa el - caching működik a legjobban a php + nginx + eaccelerator és a vBET is sokkal gyorsabb
    Original text
    Utoljára szerkesztette Konstantin; 19-02-10 -on 01:54.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Konstantin View Post
    Text automatically translated from: Russian to: Hungarian
    Translated text
    Köszönöm a választ. Nginx egy szerver, mint az Apache. Azt tanácsolom, hogy olvassa el - caching működik a legjobban a php + nginx + eaccelerator és a vBET is sokkal gyorsabb
    Original text
    Ebben a pillanatban, nagyon közel vagyunk ahhoz, hogy vBET4.0 kiadás pedig még sok munka van vele. Ha azt akarja, hogy teszteljék vBET alatt nginx, akkor kérem nyissa meg új szál a Szolgáltatás Kérése. Ha a nginx fut a php, akkor vBET fog ott dolgozni. Egy kérdés -, ha használni szeretnénk, fordítás SEO linkek majd átírási szabályok lesz szükség. Nálunk is van elkészítve, csak az apache-ban .htaccess fájl ebben a pillanatban, de ha nem tudja átírni, hogy az apache, hogy a nginx akkor mindig használja a linkeket nyelv attribútum - ez nagyon egyszerű. Tudod kísérlet ingyenes verzió, hogy elkerüljék bármilyen váratlan problémák vásárlás előtt fizetett egyet.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •