Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 6 A 6

Téma: Hol helyet a zászlókat a vendégek?

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    80

    Default Hol helyet a zászlókat a vendégek?

    Hol a legtöbb ember itt helyezik el a zászlókat a vendégek? Vajon a helyzet igazán számít?

    Jelenleg mi a láblécben van:

    Teen Fórum>> Teen Súgó | Teen Tanácsadás és támogatás Fórumok | Teen Chat <<

    de gondolkodás mozgás, hogy a fejléc alatt vagy a vendégünk üdvözlő üzenetet.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Véleményem helyzetben nem számít. Ez ugyanaz, mint a reklám -, ha el van rejtve valahol alul, a legtöbb ember soha nem fogja látni ...

    Robotok természetesen fogják látni az egészet. Nem tudom, nem robot végez prioritások szerinti kapcsolat helyzetbe.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    80

    Default

    Amit mi voltam gondoltam, szeretném helyezni a zászlók magas vendégek, hogy tudják a fórum lefordítja de ne akarjuk, hogy a keresők előnyben a zászlók, mint a mi fő tartalmát, vagy valami ilyesmi

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Michael View Post
    Amit mi voltam gondoltam, szeretném helyezni a zászlók magas vendégek, hogy tudják a fórum lefordítja de ne akarjuk, hogy a keresők előnyben a zászlók, mint a mi fő tartalmát, vagy valami ilyesmi
    Megteheti, hogy azáltal, hogy az összes lefordított URL-t a sitemap az alacsonyabb prioritású

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    80

    Default

    Hogyan adhatok lefordított URL-eket a vbseo sitemap, és azokat az alacsony prioritást?

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nem vizsgálja a még. És úgy tűnik, hogy a legközelebbi jövőben más prioritásokat.
    Kérheti vBSEO személyzet - sitemap generátor az ő termékre és a tényleges integráció megoldást adott nekik.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •