Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 4 A 4

Téma: Lakosság Címszöveg bárhol a lefordított oldalak még nem fordították le

  1. #1

    Default Lakosság Címszöveg bárhol a lefordított oldalak még nem fordították le

    -Például megy lefordított fórum home vBulletin Empresa megrágalmaz (VBET) (Español)

    -Helyezze a kurzort a legújabb téma a mutatja a fórum home, a jobb
    a megjelenített előugró szöveget még nem fordították le

    screenshot






    -Ha a gyorsjavítás plugin/reszelő, legyen szíves menjünk tud fickók

    már próbáltam ideiglenes erősít, BORÍTÁSHOZ cím kód-ban mintadeszka-val ez, ha a feltételes

    < ha condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    </ If>
    de én még mindig nem biztos, hogy melyik sablon a legújabb témák a fórumban otthon, próbáltam, forumhome_latestthreadbit és forumhome_latestthreadbit_newestthreads, de úgy néz ki mint még nem őket

  2. #2
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Fordítás a cím attribútum jelenleg nem támogatott. Dolgoztunk rajta, de nem volt kérdés, nem lefordított terület, és a munka leállt.

  3. #3

    Default

    Quote Eredetileg írta: Marcin Kalak View Post
    Fordítás a cím attribútum jelenleg nem támogatott. Dolgoztunk rajta, de nem volt kérdés, nem lefordított terület, és a munka leállt.
    ok köszönöm marcin,

    ideiglenes javítás szerkezet, BORÍTÁSHOZ sablont ez, ha a title attribútum feltételes, ha akárki szükséges ez

    < ha condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    title = "példa title attribútum-sablon"
    </ If>
    vagy talán tud egy plugin, hogy automatikusan, így nincs szükség a fordítás a cím attribútum a lefordított oldalak létrehozása

  4. #4
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Köszönöm részére-a javaslat. Mi akarat megfejt a probléma, és mi hozzá ezt a funkciót.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •