Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 6 A 6

Téma: Minden hirdetés eltűnnek, segítségre van szüksége:)

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Január 2010
    Hozzászólások
    15

    Cool Minden hirdetés eltűnnek, segítségre van szüksége:)

    Feltelepítettem a legújabb verziót 2.4.1 az én vizsgálati helyszín. Volt egy kis baj helyezi a zászlókat, és végül meg üvölt, vagy alján az alábbi Navbar ad.

    Fordítás kiválasztása és működéséről fantasztikus volt, majd hirtelen a hirdetés és a zászlók eltűntek.

    Én letiltotta a termék, nem történt semmi, még mindig hiányzik ad. Aztán uninstaled a termék, még mindig nem történt semmi, nem ad. Én ki minden fájlt a kapcsolódó termék. Most már én ad vissza.

    Minden javaslatok nagyon nagy népszerűségnek örvend.

    Köszönöm,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nagyon furcsa, de ha még mindig probléma hirdetések után vBET volt tiltva ez azt jelenti, hogy nem volt vBET hiba (mod nem csinál semmit, ha le van tiltva - vBulletin érdekel róla). Különösen, hogy dolgozik az elején, és csak megállt egy ideje (ahogy én megértettem.)

    Elő tudod hozni? Kérjük, telepítse újra vBET, és mondd meg, hogy újra megtörténjen?

    Ez lehet néhány ideiglenes problémát az AdSense.

  3. #3
    Junior Member
    Csatlakozott
    Január 2010
    Hozzászólások
    15

    Default

    Ez az, amit gondoltam is. Nem semmi értelme, ezért kérdeztem. Majd csinál egy újra holnap reggel (időm). Majd tudatja Önnel, mi történik.

    Köszönöm,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nagy

  5. #5
    Junior Member
    Csatlakozott
    Január 2010
    Hozzászólások
    15

    Default

    Jó hír, a telepítés jól ment, és hibátlan. Eddig után körülbelül egy órával a vizsgálat, nem csökken a hirdetési

    Utálom ezt a részét .... DE,

    1. Észrevettem, hogy elég lassú, nem gyors, mint ezen az oldalon. Azt feltételeztük, hogy a frissítési szolgáltatás

    2. Találtam olyan anomáliákat a fórum kategóriák, én tesztelték IE8 és Chrome. Mindkét különböző anomáliák.

    3. Az Navbar gomb csak az vBET 3.3.?

    Kérjük, nézd meg a vizsgálati helyszín MyCockpit.org - Home

    Ha szeretne ásni mélyebbre, hadd tudjam meg e-mailben is szívesen béta teszt vBET 3.3. én vizsgálati helyszín.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    1. Ingyenes változat lassabb. vBET 3.x fizetni, és ez több optimalizálva.
    2. Kérjük, nyissa meg az új téma ez és leírni több
    3. Ha úgy érted legördülő menüből zászlókkal -, akkor igen.

    Felhívjuk figyelmét, hogy vBET 3.3.0 nem lesz kész VB4. Fizetett változat vBET lesz kész VB4 márciusban.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •