Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 2 A 2 FirstElső 12
Eredmények 11 a 19 A 19

Téma: Telepítse újra a VBET küzd.

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Most elkészült, vBulletin 4.2 (felminősítő-ból V3) telepítése. vBulletin, maga is úgy tűnik, hogy a működő finom.

    Mi telepített VBET 4.4.6 van.

    Googletest eredménye:

    Google API-v2 kezdő fordítás-teszt
    Vizsgálati eredmény:
    Vizsgálati hiba: nem sikerült csatlakozni a 2001:4860:800a::5f: Network elérhetetlen
    Kapcsolati idő (ms): 150134.716064

    Csak üres oldalakat jeleníti meg, amikor a fordítást kér, és a válasz * nagyon * lassú.

    Az én-m hálózat csapat úgy gondolja, hogy minden van jól:). Ha van valami én tud ad őket rámutatni, az én-m rendszer nem csatlakozik a Google API okát?
    Utoljára szerkesztette hmspain; 18-06-12 -on 16:55. Indok: tisztázni kell, hogy mi van működő finom

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Ha futtatni kell, keresztül egy olyan proxy, és az én-m rendszer van szükség a proxybeállítás... ahol a VBET volna állítani ez?

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    curl_setopt ($kapcsolat, CURLOPT_PROXY, "http://proxy.mydomain.com:nnnn/");

    vbenterprisetranslator_functions.php és a vbenterprosetranslator_class_translator.php hozzáadott minden CURLOPT_URL sor éppen úgy tűnik, hogy csinál a fogás.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default Lassú előrehaladás, de így...

    Ezután hurdle:)... jelzők nem jelennek meg, a hozzászólások a fordítás. I posted amit spanyol... és ahogy mondják, hogy "nada". Én vártam, hogy az eredeti nyelven, angol fordítás és az eredeti szöveg az alábbi jelzőket. Olvasson tovább, újra és újra, és a beállításokat át, de nem úgy tűnik, a dolgok kitalálni.

    A jelzők jelennek meg a tetején, és ha rákattint az egyik, hogy fordítja a lap adott nyelvre... folyamatban. De a telepítés még nem "jobb oldali"...

  5. #15
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Jun-2012
    Hozzászólások
    14

    Default

    Hi,
    Tudna ön legyen szíves mondja, csak persze, ha a proxy probléma van megfejt.

    Az előző post - kérem, mondja meg, mi pontosan van nem működő most, valamint azzal, mit segíthetek.
    Is kérjük, ne feledje bármilyen új kérdés, az új szál megnyitásához

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Ezzel kapcsolatban további segítségre van szükségem. A CURL proxy sor hozzáadásával voltam képes-hoz kap a munka VBET, de a flags (csak a tetején amennyiben meghatározott) egyes elemek nem látszanak. Ha én kettyenés-on a top jelzők egyikét, a fordítási történik.

    Az utolsó alkalom, én kapott ez a munka nem emlékszem bármely különleges elintézés-hoz kap a jelzőket az egyes elemek megjelenítéséhez. Én vagyok stumped:).

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Quote Eredetileg írta: m_jankowski View Post
    Hi,
    Tudna ön legyen szíves mondja, csak persze, ha a proxy probléma van megfejt.

    Az előző post - kérem, mondja meg, mi pontosan van nem működő most, valamint azzal, mit segíthetek.
    Is kérjük, ne feledje bármilyen új kérdés, az új szál megnyitásához
    I * gondol * nekem van az én-m proxy probléma megoldódott. Van-e más felhasználók fut keresztül egy olyan proxy? Mit tett ők? a probléma Mindaddig én tud mond, a VBET nincs lehetőség, hogy egy proxy van.

    Az én-m "oldat" egyéb problémákat okozhat, így kell tudni:).

    I. egészül ki:

    curl_setopt ($kapcsolat, CURLOPT_PROXY, "http://foo.com:nnnn/"); (a foo.com az én-m proxy pedig a nnnn a port száma)

    előtt minden CURLOPT_URL sor. Nem nagyon elegáns.

    ---

    A felső jelölőt pont fordítás a works, de nagyon lassú válasz.

    NEM található olyan jelzőket a maguk postings.
    Utoljára szerkesztette hmspain; 21-06-12 -on 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Soha nem volt semmilyen probléma előtt jegyezni proxykkal. Így talán senki sem van használ ez proxykkal vagy a kérdés az, hogy bizonyos, a kiszolgáló konfigurációját.

    Nagy, hogy megoldódott-e a probléma. Az új probléma már megnyitott új szál, és ott én már küld választ. Legyen szíves eltartás egy kérdést, egy szál per - ez lehetővé teszi számunkra, hogy jobb az a problémák kezelésére.

    Nincs tudomásunk a módosítások lehetséges problémák. Mint írtam, ez a jellemző csak a kiszolgáló konfigurációjának. Csak ellenőriz hogyan viselkedjen a vBET, és hogyan viselkedjen a fordítási szolgáltatóknak.

    A probléma további segítségre van szüksége?

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nincs válasz - úgy a probléma megszűnt. Ha nem, kérjük írjon e téma

Oldal 2 A 2 FirstElső 12

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •