Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 1 A 2 12 UtolsóLast
Eredmények 1 a 10 A 19

Téma: Telepítse újra a VBET küzd.

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default Telepítse újra a VBET küzd.

    Ha engedélyezem a VBET, a fő VBET a beállítás lap nem fog megjelenni (mind az egyéb beállítások oldalt jeleníti meg). Is én fórumok akarat nem hosszabb bemutatás.

    VBulletin 3.8.7 PL2 vagyok fut.

    Én vagyok ideges VBET juthat vissza online. Volt kényszerítette, hogy vegyék ki az én-m rendszer óta ez volt megzavarása a szál megjelenítési valahogy.

    Talán kell csak vásárolni a telepítés a szolgáltatás és van fickók nézd meg...

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Feliratkozott a Google Fordítások API, és a megadott karakterlánc szükséges a VBET beállítások.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Azt hittem, hogy mi volt a múltban saját plugin-hitelesítéshez "végrehajtás sorrendjében" a probléma lehet. Én újra ellenőrizték, hogy mi hitelesítési plugin végrehajtás sorrendjében 1001 (van), és vBulletin 1000 (van).

    Ez a különböző probléma; a jelzők nem jelenítik meg, semmi sem jeleníti meg, vBulletin csak:) lefagy. VBulletin listáját az új könyveléseket kérni, és csak a fehér képernyő jelenik meg addig, amíg a tiltsa le a VBET.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    szia. Szomorú részére a válaszidő - mi volt hosszú hétvége Lengyelországban.

    Győződjön meg róla, hogy a kimenő kérelmek engedélyezve van, a rendszer. vBET külső fordítási szolgáltatók használ, ha a rendszer blokkolja az ilyen kérelmeket majd mindent csak felfüggeszt, mivel blokkolva van.

    Egyszerűen ellenőrizheti azt csak ki a vizsgált fájl használatával. Lásd itt van a részletekért ellenőrizze, hogy hogyan: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728
    Ha blokkolva vannak - a oldal lóg majd kell kapcsolatba a videotár-szolgáltató és kérd lehetővé teszik a kimenő HTTP-kérések.
    Legyen szíves mond ön szükség több segít

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Bingó... itt van a válasz:

    Google API-v2 kezdő fordítás-teszt
    Vizsgálati eredmény:
    Teszt hiba: nem tudott csatlakozni a fogadó
    Kapcsolat időtartama (ms): 21088.4240723

    Ez a mondás egy tűzfal probléma van a Google API csatlakozás? Ha igen, legyen szíves mondja meg milyen portokat és milyen kiszolgáló kérése:-) van szükségem.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    A webhelyem menjen keresztül egy olyan proxy, amely nyilvánvalóan akadályozza a kapcsolat googleapis.com van szükség. Van egy módja annak érdekében, hogy a proxy beállításait a VBET?

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Ez nem segít, de egy proxy beállítása a módosított googleapis.php-kód használatakor én kap a következő:

    Google API-v2 kezdő fordítás-teszt
    Vizsgálati eredmény: {"adatok": {"fordítás": [{"translatedText": "hello", a "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    Teszt hiba:
    Kapcsolat időtartama (ms): 196.223876953

    Ez értelme bármely?

  8. #8
    Senior tag
    Csatlakozott
    Szeptember 2010
    Hozzászólások
    256

    Default

    Quote Eredetileg írta: hmspain View Post
    Ez nem segít, de egy proxy beállítása a módosított googleapis.php-kód használatakor én kap a következő:

    Google API-v2 kezdő fordítás-teszt
    Vizsgálati eredmény: {"adatok": {"fordítás": [{"translatedText": "hello", a "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
    Teszt hiba:
    Kapcsolat időtartama (ms): 196.223876953

    Ez értelme bármely?
    Hogy azt mutatja, hogy a fordítás elvitt hely ok

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Quote Eredetileg írta: Simon Lloyd View Post
    Hogy azt mutatja, hogy a fordítás elvitt hely ok
    Ez hasznos, köszönöm! Most kell megtudja, miért a proxy-megoldás hozzáadása a VBET nem sikerült megoldani én lefagy a probléma:-(.

  10. #10
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    Szia
    Legyen szíves mondja meg hogyan ha ez a probléma bármely további segítségre van szüksége

Oldal 1 A 2 12 UtolsóLast

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •