Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 8 A 8

Téma: vBet megjegyzi, nem a Microsoft fordítás API nem működik

  1. #1

    Default vBet megjegyzi, nem a Microsoft fordítás API nem működik

    Helló,
    vBet nem elismerik, hogy a Microsoft fordítás API le (mert én szabad kötet felett).
    Utoljára szerkesztette r.dziadusz; 07-05-12 -on 22:02. Indok: BBCode szerkesztése

  2. #2
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    Ha ment Microsoft-fordítás régi API csak távolítsa el a API a adminCP. Nem tudom mi lenne a kiszolgáló válaszát nem létező API

  3. #3

    Default

    Nem, a Microsoft azúrkék értem. Csak akar használni a szabad 2mio és a googles... kifizetett, de vBet nem ismeri fel, hogy a horizontját szabad 2mio ki vannak...
    Utoljára szerkesztette r.dziadusz; 07-05-12 -on 22:02. Indok: BBCode szerkesztése

  4. #4
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    vBET elismerni azt. Lehetne kérjük PM hozzáférési adatait annak érdekében nekem, hogy ellenőrizze, Miért csinál ez happend?

  5. #5

    Default

    De ez nem ismeri fel azt. A probléma továbbra is fennáll. Próbáld ki magad: vBet (legfrissebb), vBulletin (3.8.) és a vBSEO 3.6. Fordítások leáll (horizontját) szabad kvóta elkészült, de ha engedélyezem a "csak a Google" ismét működik.
    Utoljára szerkesztette r.dziadusz; 07-05-12 -on 22:01. Indok: BBCode szerkesztése

  6. #6
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    Tudna ön legyen szíves PM a hozzáférési adatait annak érdekében, hogy ellenőrizze, mi történik

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    VIP Még mindig létezik a probléma?

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nincs válasz - úgy a probléma megszűnt. Ha nem, kérjük írjon e téma

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •