Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 1 A 1

Téma: Kérdés facebook

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    December 2009
    Hozzászólások
    51

    Default Kérdés facebook

    Szia minden;
    Egy barátom kért meg néhány facebook fiókokat létrehozni, mert nem képes csinálni (nincs a PC… a főnök).
    OK, nem probléma, azt hiszem: egy új elektronikus levél számlák, különböző nevek és utónév, és minden rendben.
    Után az első számlán facebook kérdez én egy sms-val megerősítés, lehet, hogy az IP-címem?
    Változtatható email, VI. módosítás,-törlés, a cookie-kat, de azonos, és ez mindig kérdez én egy telefonszámot, és a megerősítő SMS.
    Ha a böngésző nem lehet létrehozni egy új, de a második a probléma ismét megjelennek.
    I reset pc, de semmi: úgy gondolom, hogy ha a pc talán én lesz ugyanaz a probléma.
    Ezen a ponton nekem egy személyes kérdés: hogyan facebook megérti, hogy mindig nekem, hogy hozzon létre egy új fiókot, és nem egy másik személy, első számlájára létrehozott?
    Tudod, kérni, amelyben paraméter facebook felhasználás vagy nem a telefonszámot?
    Egy másik bizonytalan: Ha egy internet-pont, honnan csatlakoztassa? mindenkinek kell beszúrnia a mobiltelefonszám?
    Köszönöm részére segítséged.
    Utoljára szerkesztette vBET; 19-10-11 -on 10:05. Indok: eltávolított hirdetés

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •