Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 5 A 5

Téma: kizárni az egyéni beépülő modulok

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    Június 2010
    Hozzászólások
    31

    Question kizárni az egyéni beépülő modulok

    Helló,
    Nekem van egy kérdés, vBet néhány egyéni plugins letiltásáról.

    Például: nekem van Facebook társadalmi plugin ((Hangul/handzsa átalakítás)Szociális Beépülők - Facebook developers) az én-m fő oldal ()http://www.xpam.org), az alapértelmezett (orosz) nyelvű tökéletesen működik.
    Ha lefordítják, ez a plugin nem működik, és a kapott üzenet meg: „nem olvasható be az adott oldal azonosítója. Ellenőrizze a href helyes lett átadva".

    Az én-m kérdés: hogyan, hogy a vBet kell ezt lefordítani?

    "Figyelmen kívül hagyása URL-címek" (használtam.http://www.Facebook.com/) "figyelmen kívül hagyja a szavakat/mondatokat" (facebook) opciók a vBet már, de ez nem működik.

    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette sergarch; 07-10-11 -on 19:26.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    VIP "Figyelmen kívül hagyja a URL-címek" jó ötlet itt. Talán a set van rossz érték. Kérem, adjon nekem pontos URL-hez a fórum, hogy ez a plugin által létrehozott oldal.

    "Az átugrott szavak/mondat" nem mit kell ide - Ez által automatikusan átlátszatlan tesz "facebook" notranslate BBCode, az új üzenetek.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    Június 2010
    Hozzászólások
    31

    Default

    Quote Eredetileg írta: vBET View Post
    VIP "Figyelmen kívül hagyja a URL-címek" jó ötlet itt. Talán a set van rossz érték. Kérem, adjon nekem pontos URL-hez a fórum, hogy ez a plugin által létrehozott oldal.

    "Az átugrott szavak/mondat" nem mit kell ide - Ez által automatikusan átlátszatlan tesz "facebook" notranslate BBCode, az új üzenetek.
    helló! Az én-m fő oldal) Перекрёсток миров ) megtekintheti a facebook plugin (jobb oldalon). Ez szükségessé teszi "Ищите нас на Facebook" (talál meg minket a Facebook - eng.).
    Utoljára szerkesztette sergarch; 27-10-11 -on 05:45.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Szia - értem ez most. Én kockás HTML kimenet, és látom, hogy a plugin használ JavaScript létezik. Tehát "Figyelmen kívül hagyva a URL" beállítás nem működik itt. Lépjen kapcsolatba a plugin tulajdonosának, és kérdezd meg, hogyan a script felismeri az URL, melyik van Facebook (én azt feltételezik, hogy lap URL-címe az azonosító az oldal küldése) küldés és mi a teendő abban az esetben, ha ilyen kommunikáció és mit jelent. Nem tudjuk, a plugin működésével kapcsolatos részletek. Talán ismert probléma a plugin. Azt ellenőrzik, hogy a Google ezt a hibaüzenetet, és sok eredmények részére ez. Így a probléma, amely közös. Ellenőrizze, létezik, és természetesen a dugó szerző kérjük. A HTML kimeneti vBET látom, nem változtatják meg a parancsfájl-tartalom (parancsfájlok nem készült fordítás a vBET - nem lehet).

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    Június 2010
    Hozzászólások
    31

    Default

    Köszönöm!


A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •