Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 3 A 4 FirstElső 1234 UtolsóLast
Eredmények 21 a 30 A 40

Téma: Major fordítási problémák

  1. #21
    Senior tag
    Csatlakozott
    Szeptember 2010
    Hozzászólások
    256

    Default

    Köszi a választ, Michael, de ha elolvassa további keresztül ez a szál akkor lenne látom, hogy további problémás volt vBET 3.4.1, és ezután frissített a béta, még akkor is, a béta + Google V2 API-T, a Google V1 Api és Microsoft-azonosító nem megjelennek a fordítás, van kézi lefordított néhány most, de azt tette ezeknek a fordításoknak elveszett újra a díjat az eredmények jelennek meg.csökkentette én én legyőz-hoz körülbelül a fele minden nyelv támogatása, csak hét nyelven hívták eddig Google API-V2-stats és én használt 100,000 betűk csak 40 perc alatt!

  2. #22
    Senior tag
    Csatlakozott
    Szeptember 2010
    Hozzászólások
    256

    Default

    Mivel a hozzáadott információkat állítottam Google API V2, mint a felismerés, megpróbáltam Microsoft felderítése és a Google API-V1, de egyik sem fordította a téma címeket vissza.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Simon Lloyd View Post
    Én további kérdések is, a vbenterprisetranslatot.php használ az én cpu időt, kérjük az alábbiakban:
    Pid ************ Tulajdonos prioritás CPU% Memory% Command
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0-72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0-67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0-42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0-23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0-11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0-1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-külső zár -


    Én 4 processzor, és ez megöli a site most, hogy vidám kap fordítások!, Nekem van tiltva a fele fordítás és még a kérdés!

    Tud valaki segíteni?

    Kérjük, használja az egyik szál per egyik kérdés. Az új kérdés, használjon más téma. Hamarosan - a nem vbenterprisetranslator_seo.php aki úgy teljes az erőforrások - ez az egész a fórum, mert minden fórumon adjuk megy trought vbenterprisetranslator_seo.php ami csak beállítja, hogy néhány változók vbseo.php valamint olyan nagyon kért erőforrás. A beállított egész a fórum forgalom, hogy ez a fájl, az ön által .htaccess fájlt. Így nem kérdés, hogy ez a fájl egyáltalán ez az egész fórum fogyasztás. Ha több leírás ezen a területen van szükség - kérem, nyissa ki az új szál rá, vagy megtalálni a már meglévő. Egy kérdés per egyik szál

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Simon Lloyd View Post
    Én már frissítettek a béta, hogy megpróbálják megoldani a problémákat, de úgy tűnik, hogy nem vagyok kapok fordítások a Microsoft?

    Itt a Micorsoft vizsgálati eredmény:


    Már kétszer chaecked nekem van az MS ID helyes!
    Mi ellenőrzi, hogy a legmagasabb prioritást, és tudd eredményekről - talán a Microsoft megváltoztatta az API, ha a művelet nem ismeri fel. Most éjfél nálunk így indul reggel, de Radek kap info tőlem, hogy ellenőrizze ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: harleyforum.se View Post
    A pontos ugyanaz .. kezdte pár napja. (Ingyenes verzió 2.4.4)
    Kérjük, magyarázat van: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    Nincs vBET - v1 új korlátozás Google - Google v1 előkészíti a le kell zárni. Ha van szüksége annak érdekében, hogy megvitassák, ez több legyen szíves nyit a saját szál-szabad változat szakaszban.

  6. #26
    Senior tag
    Csatlakozott
    Szeptember 2010
    Hozzászólások
    256

    Default

    Quote Eredetileg írta: vBET View Post
    Mi ellenőrzi, hogy a legmagasabb prioritást, és tudd eredményekről - talán a Microsoft megváltoztatta az API, ha a művelet nem ismeri fel. Most éjfél nálunk így indul reggel, de Radek kap info tőlem, hogy ellenőrizze ASAP.
    Ok, majd várni, hogy hallani rólad, már fut a fájl sokszor fogom pm akkor a fájl hivatkozásokat a Google és az MS az oldalamon, és ha rákattint őket, ha úgy tetszik

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Simon Lloyd View Post
    Köszi a választ, Michael, de ha elolvassa további keresztül ez a szál akkor lenne látom, hogy további problémás volt vBET 3.4.1, és ezután frissített a béta, még akkor is, a béta + Google V2 API-T, a Google V1 Api és Microsoft-azonosító nem megjelennek a fordítás, van kézi lefordított néhány most, de azt tette ezeknek a fordításoknak elveszett újra a díjat az eredmények jelennek meg.csökkentette én én legyőz-hoz körülbelül a fele minden nyelv támogatása, csak hét nyelven hívták eddig Google API-V2-stats és én használt 100,000 betűk csak 40 perc alatt!

    Ha nem használja a Google v1 már azt javasoljuk, hogy tiltsa cache tisztább. A fülke Microsoft és a Google API v2 API lehetőség van a cache eredményeket, amíg csak szüksége van.
    Is legyen szíves tekint bármennyi oldalt úgy gondolja, nem szempontjából lényegesek fordítás - vBET lehetővé teszi, hogy mely oldalakat figyelmen kívül a fordítási beállítása blokkolására.
    És természetesen használja is ingyenes Microsoft API-t. Tudom, hogy van egy probléma most - ez az általános tipp - fogunk dolgozni, hogy javítson ezen.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Simon Lloyd View Post
    Mivel a hozzáadott információkat állítottam Google API V2, mint a felismerés, megpróbáltam Microsoft felderítése és a Google API-V1, de egyik sem fordította a téma címeket vissza.
    Kérjük, vegye figyelembe, hogy a felismerés nem fordítja! Csak érzékeli nyelv és csomagolja üzenetet BBCode, ha üzenetet más nyelven. A fordítás is történik, amikor szükség van rá. Így felismerés opciók nem fogja megváltoztatni az oldal viselkedése során generáció - felismerés használni, ha új üzenet érkezik.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: Simon Lloyd View Post
    Ok, majd várni, hogy hallani rólad, már fut a fájl sokszor fogom pm akkor a fájl hivatkozásokat a Google és az MS az oldalamon, és ha rákattint őket, ha úgy tetszik
    Hasznos lehet - köszönet Számunkra ez nagyon is nagy kényelmetlenséget, hogy a Google hozza korlátozza, de nem rajtunk múlik.
    Még mindig a probléma a Microsoft lehet hiba, illetve azzal kapcsolatos néhány változtatást API (az üzenet azt mondja, hogy a művelet rossz). Tehát, hogy ellenőrizze azt.

  10. #30
    Senior tag
    Csatlakozott
    Szeptember 2010
    Hozzászólások
    256

    Default

    Hé te kell az ágyban most , Nekem van tiltva az összes oldal korábban, hogy nem kell fordítani. Most vagyok beállítva csak API V2, de csak minden nap 100.000 karakter miatt a költségek.

    Azt állította gyorsítótár tisztább a "Dissabled", kíváncsi vagyok, ha le van tiltva, mint esetleg kimaradt a typo "Disskeresõképtelen "mutatja az én admincp, de talán a plugin keres" Disabled "?

Oldal 3 A 4 FirstElső 1234 UtolsóLast

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •