Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 3 A 3

Téma: Túl sok nyelv = rossz?

  1. #1
    Senior tag
    Csatlakozott
    November 2009
    Hozzászólások
    168

    Default Túl sok nyelv = rossz?

    A migráció során a Google a Microsoft API-t, meg kellett letiltani 13 nyelven az én fórumon, szerencsére, ezek a nyelvek nem volt nagyon népszerű a látogatók. Ezek összesen mintegy 50k oldallal, míg a majdnem 500k oldalmegtekintéseket a más nyelveken együttvéve.

    Miután eltűnt a következő nyelveken rögtön két dolog figyelhető meg a Google Webmaster Tools:
    • 1. Az oldalak száma kúszott naponta csaknem megkétszereződött
    • 2. Az átlagos csúszás ideje a felére csökkent.


    Van két lehetséges magyarázat van: vagy a Google API lassabb, vagy túl sok nyelven egyszerűen backfires és tart távol a indexelése a fő webhely tartalmát. Gondolatok?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Azt hiszem, a fő oka a több kérés Translation API-t. Ha a rendszer miatt sok e majd a fordítás API választ akkor lassabb. Ezért a mi teljesítmény tanácsokat javasoljuk, hogy dissable néhány nyelv az elején. ha cache tölti fel akkor még több fordítást időről időre. Mivel a legtöbb a gyorsítótárban már akkor OK. Akkor is, ha néhány trnaslation API korlátai nem fogsz fék az

  3. #3
    Senior tag
    Csatlakozott
    November 2009
    Hozzászólások
    168

    Default

    Az elején (majdnem 2 évvel ezelőtt!) Én valóban még csak egy része a nyelv aktív, de az idő ment én kötöttem ki, amely lehetővé teszi őket. Találd ki, hogy nem több kárt okoznak, hogy a jó!

    Sajnos a honlapon lesz olyan nagy a forgalom, amit reálisan csak a cache 4 napig a fordítások (=> 10 Gb). Talán egy külön "cache szerver" több száz giga cache adatok lenne jobb végleges megoldás, hiszen ha leáll a google API Azt hiszem, fogunk támaszkodni sokkal erőteljesebben a cache (látom a többi újabb menet).

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •