Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 2 A 3 FirstElső 123 UtolsóLast
Eredmények 11 a 20 A 21

Téma: vBGallery integrációs problémák.

  1. #11
    Senior tag
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    257

    Default

    Mielőtt a második lehetőség, kapom ezt most:

    Figyelmeztetés: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár / Home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on-line 35

    Figyelmeztetés: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár / Home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on-line 35

    Figyelmeztetés: Include () [function.include]: Failed opening 'dirnameVBET_FORUMDIR / index.php' for inclusion (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / Home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on-line 35

  2. #12
    Senior tag
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    257

    Default

    OK ... bla ... sajnálom .... rossz újra. Most cserélni dirname (__FILE__) a VBET_FORUMDIR, de most kaptam ezt:

    Figyelmeztetés: Require (. / Includes / class_bootstrap.php) [function.include]: Failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on-line 30

    Figyelmeztetés: Require (. / Includes / class_bootstrap.php) [function.include]: Failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on-line 30

    Végzetes hiba: Require () [function.include]: Failed opening required '. / Includes / class_bootstrap.php "(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php') in /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on-line 30

  3. #13
    Senior tag
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    257

    Default

    OK, így meg kell várni egy napot.

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Megyek, hogy ellenőrizze, mi van ott most.

  5. #15
    Senior tag
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    257

    Default

    OK, köszi!

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Megnéztem a tényleges php könyvtárban végrehajtásával getcwd () és az eredmény: / Home / windows / public_html / galéria
    Megpróbáltam használni chdir (VBET_FORUMDIR); A front controller, de termel egyéb kérdések.

    Ahogy írtam használata ma már nem támogatott átirányítás módon. Töltök sok időt és nem találnak megoldást. Ha szeretne velünk dolgozni erről többet kérem vásárolni integrációs szolgáltatások. Vagy csak használja csak .htaccess helyett vBSEO belső redirections.

  7. #17
    Senior tag
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    257

    Default

    A módja annak, hogy integrálják ezt vbseo a lehető legjobban. És most mondd, hogy nem támogatják ", hogy" így egy kicsit indokolatlan SZVSZ.
    Ez a mod működik 100%-os helyes vBulletin a vbseo. Hanem azért, mert valami baj van a vBET dolgozni vele, hogy nem támogatja azt? OK .... köszönöm Michal.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Felhívjuk figyelmét, hogy vBET a vBulletin fordító. Garantáljuk, hogy vBulletin lesz fordítva. Mi is mindent megteszünk, hogy támogassa más modok, amelyek generáló saját tartalmat, de szünetek vBulletin építészet.

    Ezért hoztuk létre front controller, amely lehetővé teszi, hogy lefordítja oldalak által generált mod amely megtöri vBulletin építészet és hiába global_complete horog. És mi kifejlesztett általános módja, hogy támogassa a legtöbb ilyen plugin. Még mindig nem tudjuk garantálni, hogy minden nem tudja az általunk, vagy akár nem létező még mod, amely meg van írva, rossz módon és szünetek vBulletin architektúra együtt fog működni a hagyományos integrációs eljárás - különösen akkor, ha a saját fórumon nem általános megközelítés (. htaccess), mert a felakasztották, hogy integrálni vbseo. Szóval igen - ez az, amit írtam, mielőtt, és ez igaz ma is: ebben a pillanatban nem támogatjuk az esetben, ha a mod szünetek vBulletin építészet és ne használják global_complete horog, használja a saját könyvtárat és ahelyett. Htaccess használata vbseo átirányítás szabályait.

    Ahogy írtam, mielőtt - Én személy szerint dolgoztam rajta a fórumon, remélve, hogy kicsi probléma, de nem. A nagy eset, így ha szeretné, hogy integrálja azt az Ön számára - Vásárolj integrációs szolgáltatást. Akkor is csak megszabadulni vbseo belső átirányítás és használni. Htaccess - ebben az esetben már ingyen módjáról integrálni.

    Illetve az oka annak, hogy még nem támogatott nagyon egyszerű - senki nem szükséges előtt... Kérem - ismerjük egymást, pedig tudod, mi hasznos, még az ingyenes támogatás nem tartalmazzák kiadások napon valaki szerver, ha nem vBET bug, csak a konfigurációs hiba, a mod, ami nem teljesen kompatibilis a vBulletin, továbbá már parsed más mod... ott voltam költeni több mint óra nélkül is próbált díjat, mert ez volt a lehetőség, hogy ez vBET hiba. Most már tudjuk, hogy ez nem az. Ez nem vBET probléma - ez a konfigurációs hiba, ami ebben a pillanatban nem a már leírt integrációs megoldás, DE még mindig könnyen integrálható, ha megszabadulni a vbseo belső redirections használata tiszta .htaccess szabályokat. Ha szeretné, minket-hoz integrálni, hogy a szerver belső vbseo átirányítási szabályok - akkor kér integráció szolgáltatás, melynek ára 30 $ - t vehetsz itt: http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

    Támogatjuk a teljesen szabad a mi fórum azáltal, hogy tippeket és válaszokat. Mégis, ha ügyfeleink szeretné, hogy ezt a munkát - mi is kínálnak számukra - ez az integráció / telepítés / frissítés szolgáltatás

  9. #19
    Senior tag
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    257

    Default

    Megértem. Szeretném is megköszönni, hogy időt és energiát fordított erre. Most már tiltva vbgallery, mivel bizonyítja, hogy túl sok a szóváltás az új vb 4.1.5 is.

  10. #20
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Ebben a pillanatban vBET nem volt tesztelve vBulletin 4.1.5, mert úgy vélik, instabil, és még nem támogatott.

Oldal 2 A 3 FirstElső 123 UtolsóLast

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •