Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 3 A 3

Téma: Gépelési hibák elkerülése végett

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default Gépelési hibák elkerülése végett

    Az egyik fontos dolog, hogy gépelési hibák elkerülése végett. Emberi megtudhatják, hogy mi van írva az ő nyelvén. De fordítás boot (még a Google-tól ) Nem olyan okos, hogy készül feltételezések, hogy ő tudja, mit kell írni, de nem. Tehát szerkesztők, amely kiemeli rossz szóval nagyon hasznos lehet a tartalmakat fordítani a magas színvonalú

  2. #2
    Junior Member
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    21

    Default

    Hm .. hogyan teszik a felhasználók típusa helyesen? Tudom, az én felhasználók szavakat használni, mint a "ur" és a "AFAIK", stb .. Azt hiszem, nehéz lenne végrehajtani valamit, ami kijavítja ezt.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nem nehéz. Böngészők már helyesírást. Amikor írom ezt az üzenetet látok piros aláhúzott minden szó, ami hibásan. És én is már tippeket korrekciók, mint a Word

    Konkrét "dialektusok", vagy a szubkultúra szó - mint minden szubkultúra tanulnak új szavakat, ha részévé válik ennek a szubkultúra (függetlenül attól, hogy ez a saját anyanyelvén, vagy sem). Így a külföldi felhasználók felismerik az ilyen szavak nagyon gyors - talán azt kérdezi, mit jelent ez a koldulás, de meg fogják érteni, hogy

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •