PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Major teljesítmény problémák



Jesh
22-04-10, 01:46
Helló,

Először is, imádom ezt a terméket, ez nagyszerű.

Kell lennie valamilyen konfigurációs hiba, amelynek én vagyok. Kérjük, látogasson el Érme Fórum (http://www.coinforums.com/forum.php), és megpróbálja lefordítani a nyelvet. Tart 30-40 másodperc fordítani minden oldalon. Úgy vettem észre, itt tudok fordítani bármilyen oldalt néhány másodperc alatt.

Elolvastam a teljesítményt tippeket és megtettem mindent, amit tehetek.

Én használ vBSEO, és mindent megtett integrációk felsorolt mind a fórumon és a readme. Azt hiszem, lehet, hogy valami baj van.

Kérem, engedje meg, hogy hol kéne kezdeni nézni.

Köszönjük!

vBET
22-04-10, 14:02
Eddig is csak egy ilyen eset, és az ok volt késés a Google válaszokat. Abban az esetben, amit leírni úgy tűnik, hogy:
1. Fórum saját szerver tart ki-jön kérelmek fordítások
2. vagy a Google volt, így egy ideig "büntetés"
Ez volt látható hasáb, amikor gróf idő az egyes fordítási felkéréseknek. Úgy tűnik, hogy az első néhány jó volt, hangya akkor minden más volt jóval több időt. Fórum tulajdonos loking az oka az ő tűzfal beállításait nem járt sikerrel. Ez nyilván valami Google kommunikációs, mert megtörténhet csak nem tárolt oldalt.

Mi megoldotta ezt a kérdést nem hozzáadásával új teljesítmény-paraméter "Delay fordításai között"

Látom a fórumon, hogy a tárolt oldal generál elég gyorsan. Első fordítás vesz sok időt. Kérjük, próbálja meg a 'Delay fordításai között ", és meg van azaz 10. Kérjük, vegye figyelembe van, hogy ellenőrizze, hogy a cache-be. Tehát kapcsolja ki a cache egy ideig, és ellenőrizze a sebességet a fordítás - akkor biztos, hogy ez a sebesség nem tárolt oldal. Ha látja a javulást (jó, hogy van néhány eszköz idő méréséhez előtt és után - megtalálható például az internet), majd kapcsolja be a cache, és ez rendben van. Ha nem is kapcsolja be a cache, meg késleltetés 0-ra, és tudassa velünk - nézzük más megoldás:)

Is - nagyon fontos. Ha a szerver nem tudja kezelni az összes nyelv - kérjük, tiltsa le néhány elején. Azaz indul 10 nyelven, és amikor ezek lesznek cache majd indítsa hozzá új nyelvek időről időre. Sok fórumok lehet kezdeni minden nyelven - minden attól függ, források - az Ön esetében valami nem tökéletes, és akkor is, ha nem vBET, de a szerver között, és a Google, akkor kevesebb nem cache nyelven kevesebb Google kéri, kevesebb kérdés.

Jesh
22-04-10, 14:56
Nem cache és a késleltetés között fordítások! = 0. Kapok üres oldal fordítása?

A szerver nem túlterhelt vagy a keresett @ teljesítmény grafikonok admin eszközöket.

Sokszor, a fordítás elrontotta is:

http://www.coinforums.com/badtrans.jpg

Ez volt a munka nagyon jó, még nem cache előtt, nem tudom, mi történt! Még ezen az oldalon tárolt vagyok miután kérdéseket, azt hiszem, van valami más történik.

Hmmmm ....

vBET
22-04-10, 15:10
Kérjük, ügyeljen arra, hogy a forum nyelv OK - nem senki sem változott meg.

Érdemes megnézni a Google állapotát - kérjük, parlagon ez utasításokat: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1