PDA

Teljes verzió megtekintése: kérdésekre



cosy
12-01-10, 18:35
Azt akarom tudni, hogy a támogatás:
milyen időn belül a támogatás kiterjed?
hány ppl nyújthat támogatást, amennyiben vBET elkapni? vagy nem tud válaszolni a fórumon

vBET
13-01-10, 22:39
Nincs időkeret támogatást. Ha ügyfelünk kap támogatást nekünk. Természetesen, ha valamilyen vBET változat lesz elavult (nagyon öreg), akkor fogunk tanácsot készül frissíteni az új verzió már megoldást a régi kérdéseket.

Kérjük, írja le "PPL".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Kérjük, írja le "PPL".



PPL - emberek

vBET
19-02-10, 15:12
Természetesen nem vagyunk olyan nagyok, mint Jelsoft, a vBSEO csapat még;) Ebben a pillanatban én vagyok hivatalos támogatás hangját, és már lehet segíteni ezen a téren, ha szükség lesz.

Többnyire támogatást kap minden nap, nem 24 / 7, hanem minden nap. Írtam főleg, mert előfordulhat, hogy a nyaralás, vagy egy alkalommal néhány hétvégén hozzászólás várni fog kicsit.

Remélem ez a válasz megfelel neked:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1