PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Circunstances, hogy kövesse az összes többi keretében nyújtott támogatás



techanalyst
12-10-11, 22:14
Ill elfogadni mindaddig, amíg a támogatás:

1.) A nincs kód megváltoztatására vagy a harmadik fél plugins, vagy a maga vbulletin módosítására
2.) Letiltásával plugins

VBulletin, a VBSeo és a Dragonbyte Isten jogokkal bír a fórumokon, és nem csinálnak, a fentiek közül bármelyik

vBET
12-10-11, 22:16
Igen, már mondtam. We will be happy to help you:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Anélkül, hogy bármilyen kód, vagy változások beállítás-bármely futó ther-plugin

vBET
13-10-11, 00:28
Anélkül, hogy bármilyen kód, vagy változások beállítás-bármely futó ther-plugin

PONTOSAN! Mi már írtam neked több alkalommal. És csak el kell távolítani az utolsó post itt - kérjük ne ismételjük az üzenetek felett és több mint újra - tekintik a SPAM és el kell távolítani. Kapcsolja a kör nincs értelme.

Így azt már többször megerősítette we will készült, nincs kód vagy a beállítás módosítása és a többi plugins futtató. Is, mi lesz DISSABLE semmi sem. Ugyanúgy, mint a kívánatos.

Tehát legyen szíves megáll excuses és tudassa velünk - valóban kétlem, hogy valóban fennáll-e a problémát, és nem szeretné, hogy a fórum a funkcionális vBET van. Ez személyes támadás - szándéka nélkül írt, csak azt akarom mondani, hogy az én benyomásom néz nem szeretne velünk van (és tudjuk, hogy a hogy támogató személy lehetővé teszi a fórum - beírta magát - is mindig beállíthatjuk a ideiglenes hozzáférést vagy test forum felhasználók dátummal, abban az esetben is, ha valami, ami rendkívül fontos, de ez nem - azt írta, hogy a támogatást különböző mods hozzáfér a fórum). Így a tényleges satiation személyesen én vándorol mi az oka, az ilyen viselkedés? És azt hiszem, hogy lehetne összeállítani-e a probléma lehetőségek (nem igazán létezik) csak a visszatérítésre scream oka. Nem személyes támadás - akkor igazán üvöltött, hogy a felső esetek segítségével, és igazán már írt számos hamis nyilatkozatok I kell, hogy vegye figyelembe vett hogy megvitassák itt készült az arra kényszerítve a visszatérítés nem létező probléma. Nem mondom ezt,-a csak azt akarom put a figyelmet arra, hogyan tud hely és kérdez ön csak mutatni nekünk, hogy a probléma tényleg létezik-e, és természetesen lehetővé teszi számunkra, hogy segítséget abban az esetben, ha válasz eltűnő árajánlatait problémája van.

Így ismét - mi akarat nem MÓDOSÍTHATJA a többi plugins konfiguráció, sem a kód, sem tiltsa le semmit. Így nincs több kifogás - csak mondd munka kérdésben ha valóban létezik. Nem mondom, hogy nem, csak mondjuk, van, hogy jogos kétségek. Csak azt akarom, hogy tudja, hogy történő. És kérjük, vegye figyelembe, hogy én leszek igazán boldog, hogy segít, és a vBET megfelelően a fórum működik, ha csak azt, és vegyük figyelembe.

Nálunk - 1: 30 éjszaka én, tehát a mi fog menni később.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Ténylegesen ez működik, a fordítási Beépülők le ténylegesen vadászat Im akarom. Én igazán akar tett-e a munka, de én tudom, a tény, ha access youll beállításainak módosítása vbseo vagy vbulletin, melyik, amit én nem akarok. Így a plugin nem ' dolgozik, mint azt remélik, amit egy nagyon valós feltételezés, nem dolgozik, mint a "vevő" akar akar. Futtassa a sok, Photopost Pro, VBTube stb., mind a vásárolt, és ingyenes, brand, minden dragon-bájt, a vbseo, a vbulletin stb stb, soha nem egyszer én kértek visszatérítést miért? Mert a "Dolgoztak, mint a várt"

A csaló hívott én? Erő akar-hoz kérdez körülbelül 9 plugin-szolgáltatók és téma ezt, akik dolgoznak, Ive még soha nem egyszer volt annak érdekében, hogy visszatérítést kérjen, sem tett ezek call me a csaló

Volt, figyelembe véve azt mindaddig, amíg a hívott én a csaló, újra egyéni sértés, és elvárja, hogy van?

Im nem okolni az a szoftver, Im csak arról a szoftver isnt jobb az a fórum, én talál egy másik, nem igénylő fordítások plugin, és a beteg csak úgy, ez egy $200 + lecke tanulsága

techanalyst
13-10-11, 01:00
Valójában a visszatérítés tesz egy láncszem vagy a fel, megjelölve a módosításokat, mielőtt a beszerzési értesítés helyett azonosító inkább tud 200 + leckét segített, valaki ki

Vagy

Ill tartani a licencet, és nem használja a szoftvert, amíg a "vevő" tudom amit a a jobb alakzat használata? Abban az esetben, és az idő az én saját és a használjon nem indul el, akkor számít a frissítések 365 nap, mindaddig, amíg az nem az én elkezd használ ez

vBET
14-10-11, 23:06
Valójában a visszatérítés tesz egy láncszem vagy a fel, megjelölve a módosításokat, mielőtt a beszerzési értesítés helyett azonosító inkább tud 200 + leckét segített, valaki ki

Vagy

Ill tartani a licencet, és nem használja a szoftvert, amíg a "vevő" tudom amit a a jobb alakzat használata? Abban az esetben, és az idő az én saját és a használjon nem indul el, akkor számít a frissítések 365 nap, mindaddig, amíg az nem az én elkezd használ ez

Kód változásainak szükséges minden vBulletin vBET működik.

vBET
14-10-11, 23:08
...Én igazán akar volt, ez a munka, de tudom, hogy az a tény, ha access youll beállításainak módosítása vbseo vagy vbulletin, melyik, amit én nem akarok. Így a plugin nem működik, azt remélik, mint...

Ez csak a több, mint a nagy mentség - tudja, hogy a jövőben... Is tudja a számokat, a sorsolás?...

Biztos volt abban, több alkalommal, semmilyen más plugins, sem a vBulletin beállítást módosítani. Ez csak ürügy. Nem számít, hogy írunk, használni kívánt funkcionális, amikor mit szemben a szavakat. Ha azt szeretné, hogy az vBET, a fórum dolgozik, hogy lehetővé tenné annak érdekében, hogy segítséget. De nem segít, ha a probléma van csak kényszerítse a visszatérítés - volna, mi az egész tökéletesen mentség, hogy a viselkedés, olyan esetekben, ha a csalás. Ebben a pillanatban a probléma lehetséges csalások tekinteni, és zárva, mivel a Súgó nem.

Vagyunk itt, hogy segítségére lehet a probléma, ha ez valóban fennáll-e:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1