Enpòtan: Paj sa a se lè l sèvi avèk bonbon (cookies). Sèvi ak sit entènèt sa a san yo pa vire sou bonbon nan navigatè, vle di ke ou dakò pou sèvi ak li.
Buy Now! Features Downloads

Gen ak nou!

Si ou ta renmen kòmanse lajan ak are vBET pou salè pou gwo travay Afilye pwogram.
Paj 1 nan 2 12 DenyeLast
Rezilta 1 10 nan 11

Thread: Flags pa ki montre moute

  1. #1

    Default Flags pa ki montre moute

    Hello,

    Mwen te lè l sèvi avèk vèsyon a gratis nan vBET e li te travay amann. Mwen dezenstalasyon ak achte vèsyon an plen. Koulye a, drapo yo pa montre nenpòt kote nan paj mwen an? Si m 'eseye tradui manyèlman pa ajoute pl / fowòm / li travay OK.

    Epitou, si mwen pèmèt 'Tradiksyon deroulan Menu' style an antye se kòrèk.

    Se mwen menm lè l sèvi avèk vBulletin 4.0.3.

    Thanks!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Anplwaye) vBET's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    3,037

    Default

    Hi.

    Mwen deja reponn sou li a post diferan ou a, men mwen panse ke mwen konpwann - mwen te panse ke drapo imaj yo pa parèt. Kòm mwen konprann kounye a tout antye drapo seksyon se pa vizib nan tout.

    Mwen asime ke ou genyen koutim layout sou fowòm ou. Ki ka sijè sa a - toujou li ta dwe a ap parèt (petèt kraze, men yo ta dwe). Tanpri, eseye mete drapo nan plas koutim. Epitou tanpri voye nou URL plen fowòm ou - nou pral wè HTML randman epi gade pou kòz - tou pou gout desann meni.

    Mwen konprann ke ou gen enfim gout-desann meni kounye a, paske li se kase - tanpri voye nou piki ekran ak pwodiksyon HTML lè meni ki disponib. Yo isit la tou - tanpri eseye koutim plas - li kapab ki kote default yo pa apwopriye pou chanje layout ou.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Hi.

    Mwen deja reponn sou li a post diferan ou a, men mwen panse ke mwen konpwann - mwen te panse ke drapo imaj yo pa parèt. Kòm mwen konprann kounye a tout antye drapo seksyon se pa vizib nan tout.

    Mwen asime ke ou genyen koutim layout sou fowòm ou. Ki ka sijè sa a - toujou li ta dwe a ap parèt (petèt kraze, men yo ta dwe). Tanpri, eseye mete drapo nan plas koutim. Epitou tanpri voye nou URL plen fowòm ou - nou pral wè HTML randman epi gade pou kòz - tou pou gout desann meni.

    Mwen konprann ke ou gen enfim gout-desann meni kounye a, paske li se kase - tanpri voye nou piki ekran ak pwodiksyon HTML lè meni ki disponib. Yo isit la tou - tanpri eseye koutim plas - li kapab ki kote default yo pa apwopriye pou chanje layout ou.
    Mwen te eseye koutim postal:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL Èske reyekri nan
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Pa gen drapo Mwen kite postal gen pou ou pou w wè ...

    Se pou yo pa enkyete sou gout desann dwa kounye a.

  4. #4

    Default

    Flags yo kounye a se ki montre moute ... Mwen pa konnen kisa ki rive?

    Originally, mwen kopi / kopye kle pous Se konsa, mwen te ale nan jaden an kle lisans, epi li pati a nan fen Lè sa a, frape efase yo wè si yo te siplemantè envizib karaktè ASCII kopye, kounye a li fonksyone.

    Mwen pa konnen, men li ap travay kounye a.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Anplwaye) vBET's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    3,037

    Default

    Mwen pa konnen, men gwo

    Tanpri rete fre - bagay sa yo k ap pase yo e nou ap isit la ede rezoud li

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Mwen pa konnen, men gwo

    Tanpri rete fre - bagay sa yo k ap pase yo e nou ap isit la ede rezoud li
    Mwen konnen mwen se yon pwogramè nan C, C ++, PHP ak VB pou 20 + ane Se konsa, mwen abitye avèk pwoblèm.

    Swete mwen te gen plis tan depanaj tèt mwen, men travay se pran tout tan tout tan mwen!!

  7. #7

    Default

    drapo mwen yo pa montre moute swa

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Anplwaye) vBET's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    drapo mwen yo pa montre moute swa
    Ki youn? Drop desann meni oswa lis? Tanpri tcheke konfigirasyon drapo ou a (asire w ke sa yo se souke tèt enfim). Si ou gen koutim layout Lè sa a, tcheke drapo diferan pozisyon - pozisyon default ap toujou travay sou layout default - sou kouman Customized pa nesesèman. Epitou nan fen jis eseye koutim kote.

  9. #9

    Default

    wè ki jan ou montre moute sou pwofil ou a? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Fowòm mwen manm Des li pa.

    View Profile: SlotFan - Hot machin plas

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Anplwaye) vBET's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    wè ki jan ou montre moute sou pwofil ou a? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Fowòm mwen manm Des li pa.

    View Profile: SlotFan - Hot machin plas
    Jis mete lang default ou an nan CP User.

    Epitou - tanpri sonje ke ou gen kèk erè nan paj sa ou te ban:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Paj 1 nan 2 12 DenyeLast

Tags pou sa a Thread

Posting Permissions

  • Ou Pouvwa pa Post fil nouvo
  • Ou Pouvwa pa Post replies
  • Ou Pouvwa pa Post atachman
  • Ou Pouvwa pa modifye posts ou
  •