Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: Moja stranica se ne indeksiraju x52?

  1. #1
    Senior Member
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    142

    Exclamation Moja stranica se ne indeksiraju x52?

    Pozdrav Ja sam koristeći vbseo sitemap generator bez vbseo, samo sam htjela znati najbolje mjesto za to jer sam primijetio da moj prevedene postovi se ne indeksiraju u Google i sam provjeriti i pronašao sve 52 jezika u bazi su puni (prijevodi rad), samo moj forum materinjem jeziku one su indeksirane na Googleu.

    Može netko pomoć mene u njemu konfiguriranju jer sam možda i učinio nešto krivo ili ne pisati?

    Ili ja imam problem drugdje, jer ja ne razumijem to?

    Best Regards

  2. #2
    Senior Member
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    142

    Default

    Nitko ne?

    Uz sve ove priče o uspjehu zašto sam tako nesretan?

    Imam stranih posjetitelja koji dolaze (puno) i stranih Google oglasa (mnogo), ali ne vidim jezik prevedene indeksiranje (none)?!

  3. #3
    Član
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    38

    Default

    Mogu li postavljati vaše URL tako da neki članovi mogu pogledati?

    Jer ono što je vrijedno, otkrio sam da je bolje prevesti 10 ili tako najpopularnijih jezika. Počnite s bogatim zemljama koje mogu imati interes u vaš topic. Npr.. za nogomet foruma bih prevesti europskih jezika (španjolski i portugalski su također govore u Južnoj Americi), ja bi također uključuju japanski i južnokorejski.

    Razmislite Filipini imaju BDP po glavi stanovnika od oko 1.800 dolara USD, usporedbu ovog Norveškoj koji se nalazi oko 94.000 $ USD. Mnoge afričke zemlje imaju BDP po glavi stanovnika ispod 500 dolara P / a.

    Koje zemlje imaju veću vjerojatnost da sadrže korisnika koji će kupiti i oglašivači koji troše?

    Ako Googlebot je bio idući u indeksirati 1 milijuna stranica Vaše web stranice mjesečno, bi želite da indeksiraju Vašu francuskom ili norveški stranice ili Filipino ili Afrikaans stranice?

    Bez vidjeti svoje stranice, ja mislim većina ljudi su ludi težak da biste dobili 52 jezika indeksirane. Uskim ga na nekoliko pritoka gospodarstva i koncentrirati se na one.

  4. #4
    Senior Member
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    142

    Default

    Moja stranica o mobitelu.
    U svakom slučaju ovaj uspjeh priča ima ih al u: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    i kako je kazao on je otišao do 12.000 URL-ova indeksirane u Google, a sada ima više od 130.000 i još uvijek penjanje, imao sam prije 59100 vbet i sada imaju 61.000 s 52x?!

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html ovdje je vlasnik ima još jedan uspjeh bez korištenja Sitemap (može to biti problem?), ja sam koristeći Sitemap jer još moje sjećanje ide, uvijek je preporučeno!?

    PS. Može li još detalja postavljanje staviti u ove priče o uspjehu, jer sve je samo malo previše općenito za mene?

    Pozdrav
    Zadnji uredio mario06; 28-06-10 na 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Imajte na umu da nas pita zašto Google nije indeksirana još više svoje stranice - to je pitanje na Google ...
    Ipak možemo vam dati neke naznake:
    1. Provjerite što vam blokiranje u robots.txt i provjeriti kada je zadnji promjene je napravio tu. Ako ste počeli blokirati neke web stranice je nedavno (u zadnjih 2 do 3 mjesec) - kao član stranica, kao što preporučujemo - onda Google nije samo indeksiranje svoje nove stranice, ali i uklanja blokirao jedan od indeksa.
    2. Google indeksira i indeks stranicama s vlastitom ne zna algoritama - još uvijek neke misli o su oni poznati. Tj. svoj Page Rank će odrediti koliko brzo će se Google ažurirati indeksira oko vaše web stranice.
    3. Niste službeno podržani vBET verzijom vBulletina - 3.6.x i zbog toga su sve vaše arhivske stranice razbijene nakon instalacije vBET-a. Nedavno smo riješili ovaj problem - tako da arhiva ponovno radi na vašem forumu. Ipak, zbog vBulletin bug vaše prevedene forum arhivske stranice ne rade, tako da Google neće indeksirati one i također neće pronaći prevedene niti arhivske stranice (jer linkovi na njih su na forum arhivske stranice). Baš kao podsjetnik - detalje pogledajte ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    O Sitemap - imajte na umu da su postovi napisani od strane naših korisnika napisali naši korisnici Ne mora predstavljati službene izjave vBET tima. Vrlo je dobro imati kartu mjesta. Nije potrebno integrirati vBET s Sitemap generatorom, ali je podržan ako to želite učiniti. Ako nećete, Google će ionako pronaći poveznice na vaše prevedene stranice - samo pretraživanjem vašeg foruma (imate veze na prevedene stranice pod zastavama - Google ga također vidi).

    O stavljanju više detalja u priče o uspjehu, opet: postovi napisani od strane naših korisnika su pisani od strane naših korisnika. Dakle, molimo Vas da nit autora o detaljima. Možete ih i pitati PM ili više detalja u temi koja vas zanima o tome.

    Molimo Vas da ne očekujete neke dodatne informacije / savjete / pomoć oko ovog pitanja ili možemo ga zatvoriti.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •