Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 8 od 8

Thread: dva pitanja

Hibridni View

Prethodni Post Previous Post   Next Post Sljedeći Post
  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    18

    Default dva pitanja

    Ja sam slobodan inačici Installer, jučer sam imala ~ 200 pauka online spidering prevedene stranice i moj server otišao na 10-30 i morao sam onemogućiti hack da biste dobili leđa normalan poslužitelj učitavanje.
    Ja sam na VB 3.8, mogu očekivati plaćeni verzija neće preopteretiti moj server kao slobodan inačici je to?
    Drugo, ne plaća verzija prevesti hack kao vbadvanced cmps, vbadvanced linkovi katalog, PhotoPost vbgallery?
    Ako ne, postoji način da se onemogući poduzeća prevoditelj na koje stranice da se izbjegne veza ide u nigdje?
    Koje su mogućnosti plaćanja (CC / banktransfer)?
    To je rekao: "Besplatna ažuriranja za jednu godinu", nakon toga godinu dana moram platiti punu ponovo ili se nadogradnja naknadu? To je važno jer 90 $ nije stvarno jeftini.
    Ako koristite 3.x verziju mogu jednostavno nadograditi na 4.x ili moram ponovno platiti?
    Zahvaljujući.

  2. #2
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    naravno ja još uvijek čekam samo da se moj primjerak funkcionalna, ali imam isto pitanje kao dobro.

    Imam prilično veliki forum (više od 500.000 radnih mjesta), a željeli biste smanjili opterećenje u početku koliko god je moguće kada sam ga pravilno instalirana.

    Također bih želio prijaviti za tu stvar Google API za sigurnosne mjere ... ali ne znam točno gdje da se prijavite.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Bok. Plaćeni verzija vBET ima mnogo bolje performanse i možete očekivati da prijevod će biti brže i poslužitelj učitavanje ljubavnik. Ne mogu vam dati nikakve posebne brojevi - oni mogu ići samo mjerenje na vašim specifičnim forum, ali mogu vam reći da je platio verzija ima optimiziran cache, algoritama i dodatne parametre izvedbe.
    Plaćeni verzija se može integrirati s različitim dodataka. Ja mogu reći za sigurno da PhotoPost može integrira, vbadvanced Mods previše - ne mogu reći ne sve one ali neki sigurno. Molimo pogledajte odjeljak za detalje integracije.
    Također plaćene verzije imaju posebne mogućnost postavljanja URL-ova koji će se ignorirati (bez zastave tamo, nema prijevoda za praćenje linkove na tim stranicama i automatsko preusmjeravanje ako je netko stavio jezik u URL iz ruku).
    Zapravo mi smo podržava samo Paypal opciju plaćanja.
    Nakon što istekne besplatna ažuriranja to je dovoljno obnoviti licencu, a to je mnogo jeftinije. Stvarni obnoviti cijena je $ 30 i u budućnosti planiramo da je cijena će biti oko 1 / 3 normalne cijene dozvole, ali ne tretirati ga kao poslovnu obvezu.
    Kupnja vBET licence kupujete licencu za vBET 3.x/4.x - nema dodatne naknade za nadogradnju
    Ako imate dodatnih pitanja dapače - molimo samo pitajte. Rado ćemo vam pomoći.

    Quote Originally Posted by Ramses View Post
    Ja sam slobodan inačici Installer, jučer sam imala ~ 200 pauka online spidering prevedene stranice i moj server otišao na 10-30 i morao sam onemogućiti hack da biste dobili leđa normalan poslužitelj učitavanje.
    Ja sam na VB 3.8, mogu očekivati plaćeni verzija neće preopteretiti moj server kao slobodan inačici je to?
    Drugo, ne plaća verzija prevesti hack kao vbadvanced cmps, vbadvanced linkovi katalog, PhotoPost vbgallery?
    Ako ne, postoji način da se onemogući poduzeća prevoditelj na koje stranice da se izbjegne veza ide u nigdje?
    Koje su mogućnosti plaćanja (CC / banktransfer)?
    To je rekao: "Besplatna ažuriranja za jednu godinu", nakon toga godinu dana moram platiti punu ponovo ili se nadogradnja naknadu? To je važno jer 90 $ nije stvarno jeftini.
    Ako koristite 3.x verziju mogu jednostavno nadograditi na 4.x ili moram ponovno platiti?
    Zahvaljujući.

  4. #4
    Junior Member
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    18

    Default

    Zahvaljujući Michal, uskoro ću postaviti svoje narudžbe.

  5. #5
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    # 1 Mogu li dobiti link da se prijavite kako bi stvar Google API-ja u SAD-u? (Ja bih radije biti siguran nego žalostan Google)

    # 2 Također, bilo mogućnosti za konfigurirati početku smanjiti opterećenje poslužitelja stres na velikom forumu? (Već sam očekivao da spriječiti poslužitelj u početku)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mikeinjersey View Post
    # 1 Mogu li dobiti link da se prijavite kako bi stvar Google API-ja u SAD-u? (Ja bih radije biti siguran nego žalostan Google)

    # 2 Također, bilo mogućnosti za konfigurirati početku smanjiti opterećenje poslužitelja stres na velikom forumu? (Već sam očekivao da spriječiti poslužitelj u početku)
    #1 Google API stvar u SAD-u?... Ako misliš na Google API ključ zatim imate link u Opis parametra u vBET mogućnosti. Tako je:
    Korištenje AJAX API Key - Google API za AJAX pretraživanje - Google Code

    # 2 Molimo pogledajte ovdje vBET i performanse savjeti:
    za vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    za vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Banned
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Croatian
    Translated text
    Haaa, ako sam shvatila da se ne mogu instalirati ovaj besplatni verzija će se smijati na mene ta teže.
    Tiozinho ja sam htjela prodati linceça rekao da nema više besplatnu verziju za testiranje ..
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Croatian
    Translated text
    Haaa, ako sam shvatila da se ne mogu instalirati ovaj besplatni verzija će se smijati na mene ta teže.
    Tiozinho ja sam htjela prodati linceça rekao da nema više besplatnu verziju za testiranje ..
    Original text
    Ako imate bilo kakvih problema tijekom besplatnu verziju instalacije - samo pitajte za pomoć Imajte na umu da ćete na ovom forumu brzo dobiti podršku. Ako zatražite podršku vBET-a na vbulettin.org forumu, onda je možete duže čekati - to nije naš službeni forum, tako da podrška tamo ne ide tako često, ali i dalje ide.
    Molimo pišite na naš besplatni verzija odjeljak na ovom forumu što je vaš problem i mi ćemo vam pomoći

    Također imajte na umu da slobodan inačici nema procjene vremena - možete ga koristiti koliko god želite, prije nego što se odlučite na kupnju bolje i brže jednom

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •