Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 7 od 7

Thread: Zastava slike alternativne opcije

  1. #1
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2010
    Postovi
    210

    Default Zastava slike alternativne opcije

    Hi there,

    Budući da Google je uzimajući tako vruće na web stranici brzini sam trčanje testa na mojoj stranici.

    40% vrijeme učitavanja je do učitava 30-ak slika Prevoditelj zastavu.

    To nije bug ili greška samo zadatak da brzo mjestu.

    Što alternative postoje za borbu protiv ove?

    Pokušao sam padajući izbornik, ali ne vjerujem Google može indeksirati veze.

    Možemo li / vas pretvoriti u trenutni zastave CSS sprites, tako da opterećenja kao jednu sliku, a od 30 zasebnih slika?

    Bilo koja druga opcija dobrodošli molim.

    Zahvaljujući.
    Zadnji uredio Snake; 29-04-10 na 21:21.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Imajte na umu da rezultati nisu reprezentativni. Svaki preglednik nakon što je prvi posjet na forumu su spremljene slike i ne poduzeti one ponovno (samo ako je vanjski spremnik istekne ili ga prisiliti da poput SHIFT + F5 u IE). Dakle, ono što je mjereno vrijeme prvog posjeta. Nakon što slike ne utječu na vrijeme odziva od sljedećih zahtjeva.

    Dakle, zastave traje 0% stranice vrijeme učitavanja za većinu zahtjeva koji dolazi na vaš forum.

    Google može indeksirati veze u kunjati padajućeg izbornika, jer oni jednostavno su uključeni u HTML izlazni (možete ga provjeriti) - stoga Google ga vidjeti i indeksira baš kao i bilo koje druge vaše veze.

    Već smo dobili zahtjev za istaknutom snimkom kako bi podržao CSS sprites - pogledajte ovdje raspravu o ovoj temi: http://www.vbenterprisetranslator.co...ss-sprite.html

    Za ostale opcije - možete jednostavno eliminirati sve zastave slike i pokazati testiranje veze. Za to je dovoljno urediti predložak za zastave. Imajte na umu da kunjati izborniku ne koristite predložak i u ovom trenutku zahtijeva kod izmjene. Možemo vam dati pojedinosti, ako ste zainteresirani

    PS.
    Jeste li sigurni da su Google roboti skidanje slika, a ne samo provjeriti tekstualni prikaz stranice?

  3. #3
    Senior Member
    Registracija
    Veljača 2010
    Postovi
    210

    Default

    Ive je dobio padajućeg prikazuje u podnožju predložak.

    To je ono što kod pokazuje u izvoru.

    Može li Googlebot otvoriti JavaScript sama? Ne, ne mogu.

    To je veliki problem, te zastave dodati 50% na vrijeme učitavanja stranice u realnom riječi, zbog veličine slike, 50 ak priključaka, dohvate i dr.

    Web-stranica Analyzer - besplatan alat za optimizaciju web stranicama test brzine provjeriti web stranice izvješće o izvedbi s web stranice za optimizaciju

    To je web stranica testovi HTML samo izlaz, brzina servera itd. nije uključena u cijenu.


    Ja se 7s bez zastave omogućen, 14s, ako sam ih omogućen.

    To je ogroman, oni su loši, a vi stvarno potreba bolje rješenje.

    <td class="vbmenu_control"> <a id="vbettranslations" href="http://www.computer-juice.com/forums/$show[nojs_link]#vbettranslations" accesskey="5"> Prijevodi </ > <script type="text/javascript"> vbmenu_register ("vbettranslations"); </ script> </ td>
    Zadnji uredio Snake; 30-04-10 na 00:25.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Imajte na umu da smo već vam je dao link na stranicu o tom problemu i informacije da smo svjesni o drugim rješenjima zastave mogućnost i to uzeti u obzir već. Zahvaljujući koje nam želite pokazati koliko je važno što mislite da je

    Također imajte na umu da Google ne otvarati bilo koji JavaScript i vidjeti sve zastave koje su u padajućem izborniku. Kod koji vam je dao za preglednike i to mijenja padajući izbornik kako bi se vidljive za korisnike. Svi botova vidjeti odmah, jer padajućem izborniku nalazi se u HTML izlazni (ne uzeti Ajax) - samo molimo naći u HTML izlazni ovo:
    Code:
    <div class="vbmenu_popup" id="vbettranslations_menu" style="display:none;margin-top:3px" align="left">
    I vidjet ćete da je padajući je uključen u HTML izlazni i roboti vidjeti sve zastave, preglednike samo to ne pokazuje na prosjačenje zbog stila display: none i pismo koje je ukazao je samo za preglednike da bi ga vidljivim.

    Provjerio sam svoju stranicu u web analizator koji vam je dao, a rezultati su drastično različite ono što vam je dao ovdje.
    HTML opterećenja: 0,46 drugi
    Ukupno slika opterećenja: 3,51 drugi (Uključujući sve slike, ne samo zastave).

    I imajte na umu jednom da ste tumačenje rezultata na pogrešan način, jer ste propustili koncept web preglednika cache. Web preglednici su caching slike i ne pitati za one u sljedećih zahtjeva. Dakle, vrijeme je dodao po zastavama preuzimanje minimalno za svoje korisnike koji su gledajući stotine stranica i uzeo zastave na početku. Već sam trenutku vaše pozornost na to, a vi možete provjeriti sami samo ide na svoj forum i vidim da ne čekaju sekundi za bilo koju sliku, ali su ga odmah.

    Ipak smo svjesni da naši korisnici žele imati i druge mogućnosti za zastave, a mi ćemo testirati rješenja predloženih u temi koje sam ti ukazao prije.

  5. #5
    Junior Member
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    18

    Default

    Quote Originally Posted by Snake View Post
    Hi there,

    Budući da Google je uzimajući tako vruće na web stranici brzini sam trčanje testa na mojoj stranici.

    40% vrijeme učitavanja je do učitava 30-ak slika Prevoditelj zastavu.

    To nije bug ili greška samo zadatak da brzo mjestu.

    Što alternative postoje za borbu protiv ove?

    Pokušao sam padajući izbornik, ali ne vjerujem Google može indeksirati veze.

    Možemo li / vas pretvoriti u trenutni zastave CSS sprites, tako da opterećenja kao jednu sliku, a od 30 zasebnih slika?

    Bilo koja druga opcija dobrodošli molim.

    Zahvaljujući.
    Mogao sam smanjiti zastave od ukupne veličine 18kb za 6kb, jednostavno spremite slike s višim kompresije postavkama.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Ramses View Post
    Mogao sam smanjiti zastave od ukupne veličine 18kb za 6kb, jednostavno spremite slike s višim kompresije postavkama.
    Što alat ti predložiti?

  7. #7
    Junior Member
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    18

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Što alat ti predložiti?
    Koristio sam Photoshop.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •