Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 3 od 3

Thread: problem

  1. #1
    Član
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    51

    Default problem

    Text automatically translated from: Italian to: Croatian
    Translated text
    ti oko pitanja imam na forumu:

    I ja se dogodilo jučer, piše na engleskom dijelu rješavanja pitanja o jeziku. Ja sam napisao na talijanskom i ja, i 'je dobio odgovor ja ne znam koja zemlja na engleskom jeziku. Tako sam odgovorio na engleskom, onda sam poslao odgovor na forumu, ali stranica je automatski prevedena na talijanski jezik.

    Tada sam pitati sebe ovo:

    1. Što sam napisao na engleskom jeziku je prikazane na engleskom jeziku, čak i ako ta osoba sam vidjeti na stranici prevedene na talijanski?
    2. 'Uzrok da korisnik ima na engleskom jeziku i ne vidim njegov odgovor na engleskom jeziku? tako da njegova reakcija nije 'je prevedena na talijanski?

    Hvala unaprijed.
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Kada stigne nova poruka, zatim vBET određuje što je koristeći svoj jezik odabrali strategija (podesivo od strane"Google jezični Detekcija"). Ako se smatra kako piše u drugom jeziku koji foruma zadani, onda poruka automatski označen Lang BBCode. Drugim riječima - vBET označava poruku dodati informacije o svom jeziku.

    Sada kada se stranica prikazuje svake poruke je prikazan u jeziku cijelu stranicu. Dakle, ako gledam prijevod na engleski jezik talijanski forum pa vidim sve na engleskom jeziku - čak je neke poruke su napisani na talijanskom, neke na engleskom, neke na arapskom, i tako dalje. Gledajući na stranici možete vidjeti sve što je u prijevodu odabrali, bez obzira na kojim jezicima su izvorni poruke za ovu stranicu.

    Jedini put kada to ne radi kao što je ovaj svojim kada su neki poruka jezik nije na odgovarajući način označena (uzrok tome razlikuje u skladu s odabranom strategijom jezika određivanja). U tom slučaju, takva poruka mora biti uređen i Lang BBCode biti dodan / ispraviti ručno.

    Je li to odgovor za svoje pitanje?

  3. #3
    Član
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    51

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Croatian
    Translated text
    Mislim da
    hvala
    Original text

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •