Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 2 od 2 FirstPrvi 12
Rezultati 11 na 14 od 14

Thread: Prevođenje Zastave se ne pojavljuje

  1. #11
    Član
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Mjesto
    Atlanta
    Postovi
    39

    Default

    trebam ga koristiti na više od jednog stila na vrijeme. Mobilni stil za mobilne telefone i prikazuje samo nakon smartphone detekcije kada posjetitelj posjeti stranicu. Inače vide vB4 zadani stil.

    Kako ga koristiti na više od jednog još uvijek na vrijeme?

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Da biste dodali zastavu na mobilni stilu:
    1. Otvoreno AdminCP-> Stilovi i Templates-> Stil Manager-> Zadani Style-> Uredi templates-> vbenterprisetranslator_flags.
    2. Promijenite vrijednost Stil iz Default Style na Vaš mobilni stil.
    3. Spremite predložak.
    Ako želite dodati druge vBET predloška (npr dodati zastavu na prevedenih poruke) onda uvesti i druge potrebne vbenterprisetranslator stilova.

  2. #12
    Član
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Mjesto
    Atlanta
    Postovi
    39

    Default

    Nema veze ja to shvatio. Ja kopirati vbenterprisetranslator stil preko mobilnog stila umjesto da prebacivanje. Sada vBET radi u oba stila. Hvala na savjetu. Vi svibanj želite dodati ovo na svoju dokumentaciju da bi drugi znali.

  3. #13
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Nakon uvezete predložak vBET za mobilne stilu, možete postaviti vrijednost {VB: sirovo vbenterprisetranslatorflags} i na mobilnom stilu i zadani stil. Zastave se ne pojavljuju na mobilnom stilu, jer u mobilnom stilu nije bio predložak vbenterprisetranslator_flags.

  4. #14
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Quote Originally Posted by mykkal View Post
    Nema veze ja to shvatio. Ja kopirati vbenterprisetranslator stil preko mobilnog stila umjesto da prebacivanje. Sada vBET radi u oba stila. Hvala na savjetu. Vi svibanj želite dodati ovo na svoju dokumentaciju da bi drugi znali.
    Drago mi je da sam mogao pomoći.

Stranica 2 od 2 FirstPrvi 12

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •