Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 5 od 5

Thread: Ne možete deinstalirati proizvod

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Svibnja 2014
    Postovi
    3

    Default Ne možete deinstalirati proizvod

    Kad sam pokušati deinstalirati BB Enterprise Prevoditelj 3.3.6 daje mi sljedeću pogrešku:

    Fatalna pogreška: require_once () [function.require]:. Propustila otvorenje potrebna '/ xxxx / xxxx / public_html / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php' uključuju (':/ usr / lib / php :/ usr / local / lib / php ') in / xxxx / xxxx / public_html / admincp / plugin.php (1556): eval ()' d code on line 4

    Izgleda kao da nedostaje datoteku. Ovo je besplatna verzija i nemam izvorne instalacijske datoteke postoje.

    Može li netko pomoći?

    Zahvaljujući.

  2. #2
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Ukoliko imate besplatnu verziju onda je verzija 2.3.6.
    Imate li deinstalirati proizvod u AdminCP-> Plugins & Proizvodi-> Manage Proizvodi? Da ste uklonili vBET pravila u .htaccess? Imate li caching čep? Ako je tako, očistite predmemoriju.
    Molimo zalijepite link na stranice s tim pitanjem.

  3. #3
    Junior Member
    Registracija
    Svibnja 2014
    Postovi
    3

    Default

    To mora biti plaćena verzija tada. To je definitivno 3.3.6. U svakom slučaju moram se deinstalirati.

    Da to je kako sam ga deinstalirati u admincp.

    Pogreška posted sam gore bio kad sam pokušao deinstalirati proizvod. Nema specifičnog stranica s problemom.

    Možete li mi link na instalacijskom datoteke tako da mogu pokušati zamijeniti tu datoteku koja se zatim mogli pustiti mene deinstalirati?

    Hvala na pomoći.

  4. #4
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Molim pošaljite mi podatke PM pristup Admin CP i FTP. Ja ću provjeriti što se tamo događa

  5. #5
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Problem je nedostatak datoteke includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Problem je riješen.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •