Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 4 od 4

Thread: DBSEO djela

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Veljača 2012
    Postovi
    12

    Default DBSEO djela

    samo u slučaju da je netko zainteresiran.

    Nabavite dbseo postavljanje i rad prva

    onda instalirati vBET i koristiti normalne postavke url ne odabrati bilo kakve veze s vbseo

    Moji problemi u kojima sam se prazne stranice i raznih drugih wierdness je do starijih instalirati kako bi bili sigurni da ste ga u cijelosti ukloniti

    onda bi bili sigurni da imate posao prevoditelja ovo je bio moj sljedeći problem. Tijekom testiranja sam imao koristi punu kvotu od Yandex na dan ro soemthing pa sam je vidio ak pitanja nakon toga

    VBET tim, molim te, imaju nekakvu stranicu izvješća / informacija u kojoj piše što je prevedena i što će biti ytranslated (tj. je u redu i sl.), kao da sam imao teško vrijeme figuring out zašto sam se činilo da imaju EN i FR cache memorije stavke samo (iako francuski nije uspjelo)

    basiclaly ako se problem vratiti se ispočetka i ponovno početi

    Dodaj vBET prošle i dont nered s ništa nakon toga.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Imajte na umu da vBET omogućuje konfiguriranje koje jezike trebao biti spremljeno. Ako keširati samo EN i FR, onda možda ste isključili cache memorije za druge jezike. Također možete ručno ići na prevedene stranice na drugom jeziku, a ako se prijeđe (što može biti i izvan kvote u prijevodu provider) a zatim provjerite je otišlo na cache. Također, u slučaju da gost cachea morate postaviti odgovarajuća prava za imenik (pojedinosti u gostinjskoj opisu cache).

  3. #3
    Junior Member
    Registracija
    Studenog 2014
    Postovi
    4

    Default

    Hej dečki sam postavio drugi thread o tome. Ne vidim svoj thread pa sam zadivljen, ako je to mrtav proizvod?

  4. #4
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Tvoj post ima nestati u umjerenim količinama. To je odobren i prikazuje ga. vBET radi i razvija.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •