Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast
Rezultati 1 na 10 od 15

Thread: DBSEO podrška

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Veljača 2012
    Postovi
    12

    Default DBSEO podrška

    Bok

    Koristio sam VBSEO dok ga je nedavno otišao u offline i ne ide kako bi se podržao više.

    I sada se popeo na korištenje DBSEO kao što se čini da je samo dobra alternativa

    Postoji li način na koji možemo raditi zajedno kako bi pronašli način da podrži DBSEO URL-a za vBET što želim iskoristiti oba dodataka. Sretan sam što mogu pomoći u testiranju i sl.

    U VBSEO je bilo mnogo izmjena necassary za vBET raditi ispravno.

    Hoće li to biti isti za DBSEO? ako je tako može li pustiti mene znati što su glavni problemi su tako ja mogu pokušati napraviti promjene na mom poligonu tako da će raditi.

    hvala

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Budući da imate VB4.x predlažemo da koristite prijateljske URL-ova - to je uključen u VB i daje vam SEO prijateljskih veza koje Ware podržava vBET. Dakle, molim samo konfigurirati VB koristiti prijateljske URL-ove i vBET će automatski prevesti onih Ne integracija potrebna. Također molimo pogledati na našoj datoteci readme, jer ima neke informacije o konfiguraciji s prijateljski URL-ova.

  3. #3
    Senior Member
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    276

    Default

    Želio bih vidjeti ovu integraciju, kao dobro.

  4. #4
    Junior Member
    Registracija
    Veljača 2012
    Postovi
    12

    Default

    bok

    trebao sam iskoristiti dbseo osigurati postojeća url struktura je zadržao. Moj ljestvici itd za web stranice su ovisne o bilo one URL-ove koji se zadržao i ispravno 301 novim URL-ova. DBSEO to čini i kao takav trebam osigurati sam ga koristiti.

    Ja ću otvoriti novu temu sada kao što sam upravo instalirao punu vBET i nitko se od prijevoda djela uopće.

    To je djelomično rade sa slobodan inačici, ali ne pro iz nekog razloga.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    U ovom trenutku ne planiramo da se integriraju s dbseo. Shvatio sam da želite zadržati svoj URL struktura. Ti bi mogao testirati one prijateljski URL ga zadržati. Možda dbseo radi sličan način.

    Ako ne onda možete pokušati se integrirati na vlastiti rizik, ali budite svjesni da ako promijenite vBET kod onda ćete ga morati opet mijenjati nakon svakog vBET ažuriranja.

    Ne znam kako je točno dbseo radi. Je li to raditi po dodataka ili poput vBSEO dodaje prednji kontroler. Ako se radi slično vBSEO onda možete temeljiti na vBSEO integracije kao primjer. U svakom slučaju, ako želite samo su raditi SEO linkove to bi trebalo biti vrlo jednostavno. Ako želite imati prevedene URL-ova - to može biti lukav.

  6. #6
    Junior Member
    Registracija
    Svibnja 2014
    Postovi
    2

    Default

    Postoje li još uvijek nema planova za podršku ovakvom DBSEO integracije? Želim MORH-a, ali ne mogu ga instalirati, ako se to ne dogodi.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    U ovom trenutku ne planiramo ga podržati. vBulletin ima svoje domaće prijateljske URL-ove. To je ono što je završio vBSEO a vjerojatno i drugih dodataka koji daje funkcionalnost koja je već uključena će umrijeti, ili će se koristiti vrlo rijetko. Dakle, mi ne mislim da ne postoji potreba na tržištu kako bi ga podržati.

  8. #8
    Junior Member
    Registracija
    Svibnja 2014
    Postovi
    2

    Default

    Čini se da to više nego prijateljski URL-ova. Ja DBSEO imati instaliran na prilično velikim / zauzet foruma.

    Za ljude poput mene koji su u potrazi za tehnička rješenja za povećanje prometa, posebno ljudi koji su voljni potrošiti malo novca, mi ćemo to probati u svakom slučaju. Također ćemo gledati na stvari kao što su vaše mod previše. Međutim, oni su nespojivi. Ja sam prilično siguran da će izgubiti klijente.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Hvala na vašem mišljenju. Taj trenutak mi ne planiramo podržati DBSEO.

  10. #10
    Senior Member
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    276

    Default

    Quote Originally Posted by siparker View Post
    trebao sam iskoristiti dbseo osigurati postojeća url struktura je zadržao. Moj ljestvici itd za web stranice su ovisne o bilo one URL-ove koji se zadržao i ispravno 301 novim URL-ova. DBSEO to čini i kao takav trebam osigurati sam ga koristiti.
    Ovaj. Budući vbseo više nije podržan smo najmanje trebaju način za 301 prevedenih URL-ova u novima, nakon prelaska na DBSEO.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •