Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 7 od 7

Thread: Zašto ne daju verziju ovog programa za xenforo

  1. #1
    Banned
    Registracija
    Siječnja 2013
    Postovi
    4

    Default Zašto ne daju verziju ovog programa za xenforo

    bok
    Zašto ne daju verziju ovog programa za xenforo
    Želim promijeniti program koji se koristi za xenforo, ali ne želite izgubiti svoj program

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    U ovom trenutku ne znamo xenforo dodataka arhitekture.
    Također sada smo zauzeti za ažuriranje vBET se vBulletin 5.
    Moguće je da ćemo podržati drugi forum motora u budućnosti, ali to nije postavljena. Budući da su prijevodi plaćeni tržište promijenilo te u ovom trenutku ne vidimo dovoljno potražnje za takvim proizvodom u drugim područjima nego vBulletin. Planirali smo napraviti generički motor radi za bilo kojeg mjesta, ali kao što sam upravo napisao prijevoda postati plaćeni.

  3. #3
    Banned
    Registracija
    Siječnja 2013
    Postovi
    4

    Default

    ugoditi trebam to za moje stranice!
    xenforo sada je postao popularan

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Pa, u ovom trenutku još uvijek smo u vBulletin 5 integracije (čekaju neke promjene na svom mjestu). Do ćemo završiti ovaj zadatak mi ne planiramo da se integriraju s drugih forumskih motora. Kad ćemo završiti integraciju i ona će postati stabilna, onda možemo razmišljati o tome.

  5. #5
    Banned
    Registracija
    Siječnja 2013
    Postovi
    4

    Default

    Ima li novosti?

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Integracija vBET sa vBulletin 5 je potpuna. Još u ovom trenutku ne planira stvaranje verzije za xenoforo. Google Prijevodi su platili, ljudi rade ne koristite automatsko prevođenje toliko kao prije. Čak i da mi podržavamo mnogo drugih motora i može imati svoj prijevod potpuno besplatno uz velike dnevne kvote, mašinski prijevod nije toliko popularan kao prije. To je razlog zašto mislimo da je prag biti koristan za stvaranje verzije za xenoforo. Nadamo da ljudi vratiti na korištenje strojno prevođenje, ali u ovom trenutku čini se da su ljudi uplašeni da nove prijevod motora, koji su besplatni, će također postati plaćeno - baš kao Google. Nemam drugog objašnjenja za slabu potražnju za strojno prevođenje. Dok tržište će promijeniti i zahtjeve rasti, ne planiramo da stvori nove verzije za druge platforme. Mislili smo da niže potražnje može biti uzrokovan nedostatak integracije s vBulletin 5, ali sada je integriran i ništa se promijenilo. Dakle - u ovom trenutku podržavamo i razviti naš stvarni proizvod linije. Žao mi je za loše vijesti za tebe

  7. #7
    Banned
    Registracija
    Siječnja 2013
    Postovi
    4

    Default

    Prestanite podržavati ovaj glupi program i počnite to stvorili kopiju ovog dodatka sa xenforo

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •