Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 3 od 3

Thread: Server ažuriranja

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default Server ažuriranja

    Pozdrav.

    Danas i sutra ćemo eventualno napravio neki poslužitelja ažuriranja. Zbog toga iz foruma mogu biti iz reda s vremena na vrijeme.
    Mi ćemo pripremiti naše infrastrukture za 5 vBulletin. Mi znamo da je obećao prije nekog vremena, ali zbog problema s poslužiteljem koji je, čini se da povijest, da imamo malo kašnjenje.

    Dakle, danas započinjemo vBulletin 5 integraciju i nadamo se da će biti učinjeno do kraja sljedećeg mjeseca

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Danas pokušati ažurirati MySQL završili s neuspjehom, tako da ćemo definitivno ladicu do uspjeha. Drugim riječima. Molimo budite strpljivi, ako se u idućih nekoliko dana naš server neće odgovoriti, ili ako u posljednji sadržaj će nestati. Mi smo napravili backup prije svakog pokušaja, da se ne izgubiti sve važne informacije, još uvijek ozbiljne promjene su lukav stvari i može izazvati neke kopije oporavak u slučaju kvara. Nadam se da će ovo biti bezbolno

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Tako smo već ažurirani MySQL i PHP. I mi smo spremni početi raditi na vBulletin5. Ipak ćemo pričekati nekoliko dana da vidim radi sve je ok. Ako vidite nešto u redu na server javite nam - te stvari mogu dogoditi nakon ažuriranja
    Zadnji uredio vBET; 16-07-13 na 18:23.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •